рафтинг в Карпатах +38 067 841 46 80
сплави по Дністру +38 096 212 40 71
інше +38 096 022 10 33
tourclub.ternopil@gmail.com

the New Year tours 2018

new year tours

Days left to New Year:  

Новий рік в печерах Західної України

New Year Mlynky + Uhryn
3 days, 30.12-01.01
1770 UAH

New Year 2017

Welcome
 in
New Year tours

New Year in Carpathians

Winter trekking to Hoverla
4 days, 30.12-02.01
3520 UAH

 

Новий рік в печерах Західної України

New Year ski trip to Kukul
4 days, 30.12-02.01
2285 UAH

New Year 2017

Wild New Year near Petros
4 days, 30.12-02.01
2300 UAH

New Year in Carpathians

Goverla - Bukovel - Dragobrat
5 days, 30.12-03.01
5450 UAH


"Black Friday" in Tourclub

Black Friday


The nearest tours

піксель

Excursions to the caves
Excursions to the caves

Екскурсії в печери

Crazy Weekend
2 days, 25-26.11.2017
895 UAH

Екскурсії в печери

Mlynky+Atlantyda
2 days, 02-03.12.2017
1420 UAH

Екскурсії в печери

Vacations in Speleohouse
5 days, 01-05.01.2018
2290 UAH

Winter tours in the Carpathians

Finding snow - up to Hoverla
3 days, 01-03.12.2017
2025 UAH

Bukovel-3 days
3 days, 08-10.12.2017
2210 
UAH

Endurance test: Gorgany
4 days, 14-17.12.2017
1960 
UAH

To think over

Карпаты, Туреччина

Kazbek + trekking
11 days
350 $

Монблан

Climbing Mont Blanc
13 days
450 

Карпаты, Свидовец

Trekking to Moldovyanu
8 days
145 


News

 • Alpinistic seminar on Dragobrat
  14.11.17


  Alpinistic seminar on Dragobrat

  Якщо для сходжень вище Карпатських вершин ще не достатньо досвіду, але амбіції піднятись на Казбек чи Монблан уже переповнюють, то 21 грудня в усіх бажаючих буде нагода пройти підготовку у навчальному альпіністичному виїзді на Драгобрат. У програмі туру все необхідне для успішного сходження на  вершини 1Б - 2Б категорій складності: практичні заняття на снігу і кризі, у зв’язках і системах, підйом в кішках та з льодорубом на г. Близниця, теоретичні знання з туристичної техніки та спорядження.   


  А по завершенні програми усі учасники отримають Сертифікат про проходження Альпсемінару.

  Якщо для сходжень вище Карпатських вершин ще не достатньо досвіду, але амбіції піднятись на Казбек чи Монблан уже переповнюють, то 21 грудня в усіх бажаючих буде нагода пройти підготовку у навчальному альпіністичному виїзді на Драгобрат. У програмі туру все необхідне для успішного сходження на  вершини 1Б - 2Б категорій складності: практичні заняття на снігу і кризі, у зв’язках і системах, підйом в кішках та з льодорубом на г. Близниця, теоретичні знання з туристичної техніки та спорядження.   
  А по завершенні програми всі учасники отримають Сертифікат про проходження Альпсемінару.

 • Presents for children
  10.11.17


  Presents for children

  Напередодні улюбленого дитячого свята хочемо долучитись до приємної акції - стати помічником святого Миколая та допомогти діткам-сиротам з подарунками. І плануємо організувати збір речей для дитячого будинку "Малятко" та втілити в реальність мрії дітей з будинків-інтернатів, про які вони напишуть у листах до Миколая.
  Дуже хочемо, щоб жодна дитина не залишилась без подарунку, і лише спільними зусиллями зможемо це зробити. Приєднуйтесь до нас, допоможемо діткам разом. 

  Напередодні улюбленого дитячого свята хочемо долучитись до приємної акції - стати помічником святого Миколая та допомогти діткам-сиротам з подарунками. І плануємо організувати збір речей для дитячого будинку "Малятко" та втілити в реальність мрії дітей з будинків-інтернатів, про які вони напишуть у листах до Миколая.
  Дуже хочемо, щоб жодна дитина не залишилась без подарунку, і лише спільними зусиллями зможемо це зробити. Приєднуйтесь до нас, допоможемо діткам разом. Детальніше про акцію. 

 • Tourclub in Transcarpathia
  6.11.17


  Tourclub in Transcarpathia

  Минулі вихідні команда Турклубу Тернопіль відправилась на Закарпаття. Ми піднялись на найвищу точку Львівської області - г. Пікуй (1408 м.), відвідали замки Закарпаття - Палац графів Шенборнів, "Сент-Міклош" і "Паланок", відпочили в термальних басейнах та весело і активно провели час.

  А як це відбувалось Ви можете переглянути у фотогалереї Турклуб в Закарпатті.


 • It's time to plan a vacation 2018
  3.11.17


  It's time to plan a vacation in 2018

  А ви уже приділили час у 2018 році на відпочинок, подорожі та пригоди? Річний план Турклубу  прийде на поміч, адже пропонує безліч альтернатив: екстремальний рафтинг на Чорному та Білому Черемоші і Пруті, ідилічні сплави по Дністру, Південному Бузі та Збручу, піші походи по Карпатах, лижні та гірськолижні тури, екскурсії у печеру Млинки. А також найкращі та «найвищі» пропозиції року – закордонні тури - сходження на г. Молдовяну, г. Мусалу, Казбек та Монблан, які відбуваються лише один раз на сезон.

   

  Кожен місяць готує багато цікавинок, а весь рік обіцяє бути дійсно насиченим!

  А ви уже  приділили час у 2018 році на відпочинок, подорожі та пригоди? Річний план Турклубу  прийде на поміч, адже пропонує безліч альтернатив: екстремальний рафтинг на Чорному та Білому Черемоші і Пруті, ідилічні сплави по Дністру, Південному Бузі та Збручу, піші походи по Карпатах, лижні та гірськолижні тури, екскурсії у печеру Млинки.
  А також найкращі та «найвищі» пропозиції року – закордонні тури - сходження на г. Молдовяну, г. Мусалу, Казбек та Монблан, які відбуваються лише один раз на сезон.
  Кожен місяць готує багато цікавинок, а весь рік обіцяє бути дійсно насиченим!

 • Black Friday
  27.10.17


  Black Friday

  Турклуб Тернопіль приєднується до популярного "мейнстриму" Чорна п'ятниця. І з нагоди передноворічних розпродажів також готує приємні несподіванки та шалені знижки. Тож, не опустіть шанс скористатись спеціальними та унікальними бонусами. 

  Слідкуйте за нашими новинами, згодом розкриємо усі карти:)

  Турклуб Тернопіль приєднується до популярного "мейнстриму" Чорна п'ятниця. І з нагоди передноворічних розпродажів також готує приємні несподіванки та шалені знижки. Тож, не опусттіть шанс скористатись спеціальними та унікальними бонусами. 
  Слідкуйте за нашими новинами, згодом розкриємо усі карти:)
 • Speleo weekend in Mlynky
  25.10.17


  Speleo weekend in Mlynky

  Набридли сірі робочі будні та дощова холодна погода за вікном? Бажаєте вирватися із шумного міста та коловороту повсякденних справ? Пропонуємо вікенд у печері Млинки - максимум вражень за мінімум часу. Активна подорож лабіринтами печери Млинки надовго залишить у вас не лише синці на колінах, а й насичені спогади у пам'яті. А ночівля в гостинній Спелеохаті забезпечить веселі та душевні вечори.
  Щотижня приїжджайте на Шалені вихідні; Новий рік запам'ятається незвичністю, якщо відсвяткувати його у печерах Млинки та Угринь; а для Ваших дітей скомбінували активне з пізнавальним та приємне з корисним у Канікулах на Спелеохаті.

  Набридли сірі робочі будні та дощова холодна погода за вікном? Бажаєте вирватися із шумного міста та коловороту повсякденних справ. Пропонуємо вікенд у печері Млинки - максимум вражень за мінімум часу. Активна подорож лабіринтами печери Млинки надовго залишить у вас не лише синці на колінах, а й насичені спогади у пам'яті. А ночівля в гостинній Спелеохаті забезпечить веселі та душевні вечори.
  Щотижня приїжджайте на Шалені вихідні; Новий рік запам'ятається незвичністю, якщо відсвяткувати його у печерах Млинки та Угринь; а для Ваших дітей скомбінували активне з пізнавальним та приємне з корисним у Канікулах на Спелеохаті.

 • Golden autumn in the Carpathians
  17.10.17


  Golden autumn in the Carpathians

  Рятуємось від осінньої депресії в горах, тим більше, що за прогнозами погоди попереду «бабине літо». То чому б не вирушити у похід в Карпати? Скористайтеся можливістю насолодитися неймовірними пейзажами золотої осені, вдихнути на повні груди  запах різнотрав’я та гірського повітря, та ще й замінити набридлу міську атмосферу незвичайними днями справжньої свободи від суєти та однотипних робочих буднів. На вас чекають щоденні відкриття та надзвичайна  багряна краса диких куточків Карпат!

  Тож приєднуємось до останніх осінніх походів цього сезону:

   

  Рятуємось від осінньої депресії в горах, тим більше, що за прогнозами погоди попереду «бабине літо». То чому б не вирушити у похід в Карпати?
  Скористайтеся можливістю насолодитися неймовірними пейзажами золотої осені, вдихнути на повні груди  запах різнотрав’я та гірського повітрям, та ще й замінити набридлу міську атмосферу незвичайними днями справжньої свободи від суєти та однотипних робочих буднів.
  На вас чекають щоденні відкриття та надзвичайна  багряна краса диких куточків Карпат! Тож приєднуємось до останніх осінніх походів цього сезону:
  Піраміда Хеопса
  Кукуль-Кострича

 • New Year's tours 2018
  6.10.17


  New Year's tours 2018

  В розпалі планування святкування Нового 2018 року. І уже за традицією усім, для кого сенс життя полягає в постійному безперервному русі, ми пропонуємо активний новорічний відпочинок. Приваблювати будемо рухливими розвагами, доступними цінами, веселими компаніями та гарними місцинами.

  Новорічні тури 2018 – досить різноманітні - піші та лижні походи гірськими схилами із проживанням в наметах або колибах, гірськолижні тури з катанням на Буковелі та Драгобраті  у поєднанні  із гірськими прогулянками та сходженням на Говерлу та проживанням у зручній гуцульській садибі. Або ж відважтесь незвично зустріти Новий рік на глибині 30 м. під землею у печері Млинки. 

  Поспішайте приєднатися до новорічного відпочинку разом з нами!

  В розпалі планування святкування  Нового 2018 року. І уже за традицією усім, для кого сенс життя полягає в постійному безперервному русі, ми пропонуємо активний новорічний відпочинок.  Приваблювати будемо рухливими розвагами, доступними цінами, веселими компаніями та гарними місцинами. 
  Новорічні тури 2018 – досить різноманітні - піші та лижні походи гірськими схилами із проживанням в наметах або колибах, гірськолижні тури з катанням на Буковелі та Драгобраті  у поєднанні  із гірськими прогулянками та сходженням на Говерлу та проживанням у зручній гуцульській садибі. Або ж відважтесь незвично зустріти Новий рік на глибині 30 м. під землею у печері Млинки. 
  Поспішайте приєднатися до новорічного відпочинку разом з нами!

 • International Tourist's Day
  27.09.17


  Tourist's Day

  Дорогі наші туристи, колеги та партнери, вітаємо Вас із Всесвітнім Днем туризму! Команда Турклубу щиро бажає Вам цікавих відкриттів і захоплюючих пригод, легкої дороги і нових маршрутів, яскравих емоцій і хороших людей на шляху і звичайно ж повний рюкзак щастя за спиною. Нехай здоров'я і фінанси дозволяють, а життя підштовхує до подорожей. Завжди відпочиваєте з душею, йдіть вперед з цікавістю, і повертайтесь з приємними враженнями. І нехай компас долі вказує лише на успіх!

  Дорогі наші туристи, колеги та партнери, вітаємо Вас із Всесвітнім Днем туризму! Команда Турклубу щиро бажає Вам цікавих відкриттів і захоплюючих пригод, легкої дороги і нових маршрутів, яскравих емоцій і хороших людей на шляху і звичайно ж повний рюкзак щастя за спиною. Нехай здоров'я і фінанси дозволяють, а життя підштовхує до подорожей. Завжди відпочиваєте з душею, йдіть вперед з цікавістю, і повертайтесь з приємними враженнями. І нехай компас долі вказує лише на успіх!

 • Vacations in the caves
  8.09.17


  Vacations in the caves
  Хочете, щоб Ваші дітки провели рухливі та активні канікули, відпочили від уроків, набралися сил та енергії, знайшли нових друзів та просто весело провели час? Тоді запрошуємо усіх школярів на Канікули у печери. Досвідчені інструктори та аніматори зможуть відкрити перед юними дослідниками не лише таємниці підземного світу, а й організують навчальну, пізнавальну та розвивальну програму відпочинку.
  А також не забувайте, що для дорослих печера Млинки відкрита щовихідних, та завжди готова у світлі ліхтарів показати свої принади.

  Хочете, щоб Ваші дітки провели рухливі та активні канікули, відпочили від уроків, набралися сил та енергії, знайшли нових друзів та просто весело провели час? Тоді запрошуємо усіх школярів на Канікули у печери. Досвідчені інструктори та аніматори зможуть відкрити перед юними дослідниками не лише таємниці підземного світу, а й організують навчальну, пізнавальну та розвивальну програму відпочинку.
  А також не забувайте, що для дорослих печера Млинки відкрита щовихідних, та завжди готова у світлі ліхтарів показати свої принади.

  Канікули на Спелеохаті, 2290 грн.

  Канікули у печерах, 3185  грн.

  Шалені вихідні, 895 грн.


Upcoming tours

пещера млынки, экскурсии
Find us in social networks:

Interesting reading

Photo gallery

-10% discount for bike-tours