UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Рада Дараба - рафтинг табір на Черемоші

Рада Дараба - місце відпочинку активних людей

Проживання

Пропонуємо прості комфортні номери зі зручностями "на поверсі". В Центральному блоці є їдальня, кухня та веранда. Влітку можна ночувати в наметі на території кемпінгу. В кімнатах може проживати 24 особи, в кемпінгу - близько 100 осіб. 
Детальний опис номерів та кемпінгу

Рафтинг 

Основною розвагою на Дарабі весною та влітку є рафтинг. Можна замовити один сплав (якщо ви відпочиваєте в Карпатах) чи рафтинг-тур на кілька днів (якщо хочете приїхати саме на рафтинг). Сплави відбуваються на ріці Чорний Черемош. Весною можна сплавитись по Пруту, Білому Черемоші чи Чорній Тисі. Найцікавіше сплавлятись в квітні-травні - коли є висока вода. Ближче до кінця літа сплави стають менш захоплюючими.

Для рафтингу на Дарабі є все необхідне: потужна база різних човнів для сплаву (катамарани, рафти, байдарки, каяки), весла, рятувальні жилети, каски, прокат гідрокостюмів для рафтингу, роздягалки тощо. Човном керуватиме досвідчений інструктор.   

Корисні сторінки: 

Походи в гори 

Дараба розташована неподалік Чорногірського хребта. Тут багато складних та простих маршрутів різної довжини. Від нас можна піднятись на гору Піп Іван, Смотрич, Ребра, в урочище Гаджина і на гору Шпиці. За 30 км від Дараби починається маршрут на Говерлу з Заросляка.  Також є нижчі вершини, з яких видно Чорногірський хребет: Кострича, Кринта, Погар та інші. Також від Дараби можна неспішно (на 1-2 год) прогулятись до мальовничих полонин Глобус та Запідки, звідки видно Верховину та Чорногору. Недосвідченим туристам для тривалих (довше 3х год) походів варто скористатись послугами гіда. Огляд туристичних маршрутів біля Дараби.  Також у нас можна замовити кількаденні походи в Карпати

Взимку

На Дарабі зручно вчитись їздити на гірських лижах. Відстань до найближчого гірськолижного витягу на горі Запідки - 850м. Тут є бугіль на червону трасу та маленький підйомник для початківців. Працює прокат спорядження, можна покататись на санчатах. 

Відстані до великих гірськолижних курортів: Буковель - 50 км, Драгобрат (Ясіня) - 60 км, Ворохта - 28 км.   

Неподалік є зручні райони для скітуру та фрірайду. А ще можна піднятись на зимовий Піп Іван або підготуватись до більш складних сходжень на Альпсемінарі в Карпатах. Також у нас є невеликий прокат лиж для скітуру та іншого спорядження. 

Всі ціни та послуги

Як дістатись на Дарабу

Дараба  на карті Google

З Івано-Франківська краже їхати через Ворохту. З Чернівців - через Коломию та Косів. 
Відстані до великих міст: Івано-Франківськ - 120км, Львів - 255км, Чернівці - 150км, Тернопіль - 250км. 

Можемо допомогти з трансфером