UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Походи в Карпати

Походи в Карпати - другий за популярністю вид активного відпочинку в Західній Україні. Сезони відображають оптимальний термін проведення туру з врахуванням погодних умов. Влітку ми пропонуємо тривалі походи від 3 до 10 днів. В цих походах передбачена ночівля в наметах. Навесні та восени, коли немає багато вільного часу, найкращим варіантом буде короткий 2-денний похід. Взимку ми запрошуємо долучатись до Зимових турів у Карпатах, що передбачають сходження на засніжені вершини й проживання у теплій садибі з гарячим душем і паркою сауною, а для тих хто бажаєте випробування суворішими умовами - приєднуйтесь до лижних походів.

Літні походи в Карпати серії "Спорт", Зимові піші тури, Літні походи (ночівля в готелі),
Літні походи в Карпати серії "Спорт"

Серія "Спорт" - це традиційні походи в Карпати з рюкзаками, проживанням в наметах, готуванням їжі на вогнищі.  Ці походи відбуваються тільки в літній період, коли високогір'я Карпат звільнюється від снігу. Залежно від тривалості й складності маршруту літні походи вимагають середньої та доброї фізичної витривалості.

Переваги:

  • автономність та відірваність від цивілізації
  • приємні фізичні навантаження
  • надзвичайні краєвиди Карпат в гарну погоду
  • чорниці, гриби, гуцульські молоко та сир (будз, вурда, бринза)
  • гарна компанія та нові друзі

Тим, хто збирається в похід в Карпати, рекомендуємо прочитати статті-поради від нашого провідного інструктора Володимира: "Походи в Карпати: куди, коли і для кого", а також "Тривалість походів в Карпатах"

Зимові піші тури

Тури цієї серії дозволять насолодитись незайманими краєвидами зимових Карпат та відчути радість прогулянок у засніженому лісі. Комфортні тури підійдуть як новачкам, так і досвідченим туристам, які цінують комфорт та затишок карпатської садиби. Разом з тим потрібно бути готовим до цілого дня активного трекінгу та дуже уважно підібрати одяг. Зимові сходження традиційно плануються на Новий рік та Різдво.

Важливо: комфортна ночівля // без важкого рюкзака // гарні краєвиди, Говерла // не потребує спецпідготовки

Зимове сходження на Піп Іван
Зимове сходження на Піп Іван
Ціна: 2800 грн
Тривалість: 3 дні
Літні походи (ночівля в готелі)

Серія "Комфорт" - низка радіальних сходжень з проживанням у садибі зеленого туризму. Під час сходжень не потрібно нести важкого рюкзака з речами, а після прогулянки на вас чекатиме гарячий душ, вечеря і ночівля на подушці. Програми цієї серії діють літом і не вимагають значної фізичної витривалості.