UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Рафтинг на Черемоші - Рада Дараба

Рафтинг на Черемоші - це сплави по основних порогах Чорного Черемоша тривалістю 1 - 2 години з поверненням у рафтинг-табір. Це чудова нагода  весело розважитись під час відпочинку в Карпатах, відчути екстрім гірського сплаву та навчитись веслувати на катамарані чи рафті.

На рафтинг варто взяти

Змінну білизну, рушник, змінне взуття для сплаву (сандалі)

Коли жарко - можна сплавлятись в шортах і футболці, в холодну погоду та на байдарці - варто вдягнути гідрокостюм (на термобілизну). 
Якщо ви не використовуєте гідрокостюм, потрібно мати комплект сухого одягу, який ви одягнете після сплаву.
Подбайте про змінне взуття для рафтингу (кросівки чи сандалі).

Додатково

Про рафтинг на Черемоші

  • Сплави проводяться на байдарках та рафтах. На рафті розміщається 4-8 туристів та інструктор.  На байдарці пливе 1-2 туриста без інструктора. Для сплаву на байдарці потрібно володіти базовими елементами греблі та пройти тренування на місці. 
  • Тривалість власне сплаву - близько однієї години (залежить від рівня води) + доїзд з Яремче (1.5+1.5 год) + інструктаж, підготовка до сплаву, виїзд на старт (2 год).
  • Для сплаву на рафті не потрібна спеціальна підготовка. 

До сплавів не допускаються особи в стані алкогольного сп'яніння, діти до 10 років (рішення про сплав дітей віком до 18 років приймається інструктором безпосередньо перед сплавом, в залежності від рівня води, розвитку дитини, тощо), особи із значною зайвою вагою. 

Переваги Дараба рафтингу:

  • професійні інструктори - ми приймаємо участь у змаганнях з водного туризму, ходимо в водні походи, сплавляємось іншими річками Карпат та закордоном. Інструктори щорічно проходять спеціальні тести і курси першої домедичної підготовки. 
  • досвід - Турклуб Тернопіль займається організацією активних турів з 2005 року. За цей час ми сплавили по Дністру та в Карпатах тисячі людей, сотні людей сходили в гірські походи, більше 100 чоловік побували з нами закордоном (Казбек, Монблан, Карелія, Туреччина). 
  • комфортний рафтинг-табір - Рада Дараба збудований у 2018 році в Краснику саме для проведення рафтингу. Нам легко сушити і прати гідрокостюми, у нас зручні переодягалки, душі та туалети. 

Замовлення рафтингу +38 096 022 10 33

Для участі у сплаві потрібно зареєструватись за телефоном 096 022 10 33
Рафтинг-табір працює з кінця березня до кінця вересня. З березня до 14 травня - в сезон високої води -  умови сплавів можуть відрізнятись від описаних тут - деталі варто уточняту у менеджера. 

Усі рафтинг-тури на Черемоші.

Прогноз погоди в Карпатах в районі сплавів (найближче Верховина).

 

Сплави по Дністру

Рафтинг на Черемоші

Рада Дараба - кемпінг в Карпатах

Похід на Піп Іван літом

Сходження на Казбек