UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Спорядження, яке ми використовуємо

У рамках турів ми використовуємо сучасне якісне спорядження провідних українських та світових виробників, яке пройшло випробування у численних спортивних походах.

Судна для сплаву гірськими річками з порогами II – IV катергорії складності

(Черемош, Прут, Пд. Буг) 

Рафти популярні судна для сплаву гірськими річками. Бувають 6-8-місні. Виготовлені з міцного матеріалу ПВХ. Рафти зручні в керуванні, в них зручно сидіти (на надувних бортах), вони безпечні і з них практично неможливо злетіти в річку. Сучасні рафти стійкі до зносу та пошкодження, матеріал витримує ковзання по камінню, удари об берег тощо. Гребців рафта відчутно розхитує на валах. В малу воду цікаво сплавлятись на напівспущених рафтах. На кожному рафті є інструктор.

активний відпочинок в Україні екстрім на порогах Черемоша гірська річка
травневі свята відпочинок в Карпатах рафтинг на Черемоші

 

Катамарани класичні судна для сплаву, які широко використовуються на пострадянському просторі. З точки зору особливостей конструкції це два надутих балони з міцного ПВХ, з'єднані металевим каркасом. Бувають 2-8-місні. Катамарани традиційно дещо швидші за рафти і можуть долати складні перешкоди. Ми використовуємо катамарани зі спортивною канойною посадкою "на колінах", оскільки тільки така позиція забезпечує достатню безпеку сплаву та зручність керування, хоч і не є такою комфортною, як на рафті. Катамарани на відміну від рафту не налітають на хвилю, а пробивають її, занурюючись разом із веслувальниками у воду. На кожному катамарані є інструктор.

сплави на катамаранах сплави на рафтах сплави на байдарках
проживання в наметах проживання в садибах досвідчені інструктори
гідрокостюми, гідрошкарпетки шоломи, рятувальні жилети екстрім в Карпатах

Байдарки це двомісні надувні човни. Безпосередня близкість до води забезпечує повний спектр гострих відчуттів навіть в низьку воду. Байдарки відносно легко перевертаються, тому сплавлятись в них можна лише після серії відповідних тренувань та в гідрокостюмах. Байдарки є відкриті самовідливні (що затекло, те і витекло через отвори в дні) та закриті з фартухом та спідницею, які запобігають потраплянню води всередину судна. Байдарки завдяки їх маневреності зручно використовувати для сплаву влітку, в низьку воду. Також сплави на байдарках будуть цікаві тим, хто вже не вперше приїжджає на Черемош і прагне розвинути навички водного туриста.

рафтинг-табір в Карпатах

активний відпочинок екстремальний відпочинок

тур вихідного дня

сходження на Попа Івана змагання з техніки водного туризму

Каяки  одномісні поліетиленові човни. Каяк дуже легко перевертається, тому для сплавів не надається, але ви зможете потренуватись керувати ним на гладкій воді, а згодом і на струмені під наглядом інструктора. Для того щоб сплавитись на каяці Черемошем, потрібно впевнено володіти технікою ескімоського перевороту та вміти правильно читати річку, а також вправно керувати каяком.

рафтинг на Черемоші тур на вихідні рафтинг-табір на Черемоші
надійне спорядження корпоративний відпочинок відпочинок на природі

 

 

тур

Весла

Жилети

Намети

Килимки

шоломи, спальники, рюкзаки тощо.

 

В турах ми використовуємо сучасне якісне спорядження провідних українських та світових виробників, яке пройшло випробування у численних спортивних походах.

Судна для сплаву по гірських річках з порогами 2-4 катергорії складності (Черемош, Прут, Пд. Буг) 

Рафти - популярні судна для сплаву по гірьських річках. Бувають 6-8 місні. Виготовлені з міцного матеріалу ПВХ. Рафти зручні в керуванні, в них зручно сидіти (на надувних бортах), вони безпечні і з них практично неможливо вилетіти в річку. Сучасні рафти стійкі до зносу та пошкодження, матеріал витримує ковзання по камінню, удари об берег тощо. Гребців рафта сильно розхитує на валах. В малу воду цікаво сплавлятись на напівспущених рафтах. На кожному рафті є інструктор.

 

Катамарани - класичні судна для сплаву, які широко використовуються на пострадянському просторі. Конструктивно це два надутих балони з міцного ПВХ, з'єднані металевим каркасом. Бувають 2-8 місні. Катамарани традиційно дещо швидші за рафти і можуть долати складні перешкоди. Ми використовуємо катамарани зі спортивною канойною посадкою "на колінах", оскільки тільки така позиція забезпечує достатню безпеку сплаву та зручність управління, хоч і не є такою комфортною, як на рафті. Катамарани на відміну від рафту не взлітають на хвилю, а пробивають її, занурюючись разом з веслувальниками у воду. На кожному катамарані є інструктор.

Байдарки - це двомісні надувні човни. Безпосередня близкість до води забезпечує повний спектр гострих відчуттів навіть в низьку воду. Байдарки відносно легко перевертаються, тому сплавлятись в них можна лише після серії відповідних тренувань та в гідрокостюмах. Байдарки є відкриті самовідливні (що затекло - те і витекло через дірки в дні) та закриті з фартухом та спідницею, які запобігають попаданню води в середину судна. Байдарки завдяки їх маневреності зручно використовувати для сплаву літом, в низьку воду. Також сплави на байдарках будуть цікаві тим, хто вже не вперше приїжджає на Черемош і прагне розвитку своїх навичок водного туриста.

Каяки -  одномісні поліетиленові човни. Каяк дуже легко перевертається, тому для сплавів не надається, але ви зможете потренуватись на гладкій воді, а згодом і на струї під наглядом інструктора. Для того, щоб сплавитись на каяці по Черемошу потрібно впевнено володіти технікою ескімоського перевороту та вміти правильно читати річку та вправно керувати каяком.

 

 

Весла

Жилети

Намети

Килимки

каски, спальники, рюкзаки тощо.