UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Сплави по Дністру

Сплав по Дністру

Якщо вас цікавить спокійний і розмірений відпочинок, то одним з найбільш популярних варіантів в наш час є сплав по повноводній річці. У такому випадку ви зможете насолодитися відмінними пейзажами і видами, ліниво прослизаючи біля диких куточків в нашій країні.

На відміну від рафтингу, тут не доведеться розраховувати на екстрим. Ви просто розмірено і спокійно разом зі своєю сім'єю пройдете маршрут по повноводній річці, в якій відсутні пороги. При цьому в похід з собою можна брати маленьких дітей, оскільки шанс виникнення небезпеки відсутній. Якщо ви хочете сплавитися зі своїм домашнім улюбленцем, то вам доведеться повністю відповідати за його поведінку, тому робити це вам не рекомендуємо.

Особливості сплаву по Дністру

Сплав по Дністру є одним з найбільш популярних в Україні. Річка повноводна і спокійна. При цьому вона проходить крізь красиві ділянки в нашій країні. У вас є можливість не тільки насолодитися красивими пейзажами дикої природи, а й оглянути замок Бадені, який колись славився своєю красою на всю Австро-Угорську імперію.

Одноденний сплав по Дністру є відмінним способом активно провести час з кожним членом своєї сім'ї. До основних особливостей такого проведення часу можна віднести:

  • наявність гарної дикої природи - берег річки усипаний густим лісом і чагарниками, пропливаючи повз яких ви отримаєте можливість поспостерігати за дикими тваринами;
  • наявність історичних об'єктів - велика кількість руїн, веж, фортець та багато іншого, якими так славиться Галичина;
  • підходить для недосвідчених людей - вам не обов'язково володіти великим досвідом для сплаву на такій спокійній річці, як Дністер;
  • абсолютна безпека - потрібно дуже постаратися, щоб отримати пошкодження в такій поїздці, вам не потрібно буде проходити пороги або займатися будь-яким іншим видом екстриму.

Якщо ви бажаєте відчути єднання з природою і цікаво провести час з дорогими для себе людьми, то сплав на річці Дністер є відмінною можливістю здійснити і те, і інше. До того ж споглядання природи в спокійній обстановці дозволить вам позбавитися від додаткового стресу і повернутися в міську метушню повністю оновленим і життєрадісною людиною.

Якщо ж Ви бажаєте оранізувати усе самостійно, оренда водного спорядження буде для Вас корисною.