рафтинг в Карпатах +38 067 841 46 80
сплави по Дністру +38 096 212 40 71
інше +38 096 022 10 33
tourclub.ternopil@gmail.com

Найближчі тури

піксель

Екскурсії в печери

Рафтинг в Карпатах

Шалені вихідні
2 дні, 21-22.10.2017
895 грн

Рафтинг в Карпатах

Млинки+Оптимістична
2 дні, 21-22.10.2017
1400 грн

Рафтинг в Карпатах

Канікули в печерах
5 днів 23-27.10.2017
3185 грн

Походи в Карпатах

Карпаты

Піраміда Хеопса
2 дні, 21-22.10.2017
1020 грн

Карпати, Горгани

Кукуль-Кострича
4 дні, 26-29.10.2017
1700 грн

Вихідні на вершині: Хом’як
2 дні, 04-05.11.2017
1115 грн

Варто обдумати

Туреччина

Велопохід в Анталії
10 днів
200 €

Монблан

Сходження на Монблан
14 днів
450 
 

Казбек

Трекінг, рафтинг + Казбек
15 днів
390 $ 

 

Триденний Горган
3 дні, 1-3.09.2017
1500 грн

Новини

 • Золота осінь в Карпатах
  17.10.17


  Золота осінь в Карпатах

  Рятуємось від осінньої депресії в горах, тим більше, що за прогнозами погоди попереду «бабине літо». То чому б не вирушити у похід в Карпати? Скористайтеся можливістю насолодитися неймовірними пейзажами золотої осені, вдихнути на повні груди  запах різнотрав’я та гірського повітря, та ще й замінити набридлу міську атмосферу незвичайними днями справжньої свободи від суєти та однотипних робочих буднів. На вас чекають щоденні відкриття та надзвичайна  багряна краса диких куточків Карпат!

  Тож приєднуємось до останніх осінніх походів цього сезону:

   

  Рятуємось від осінньої депресії в горах, тим більше, що за прогнозами погоди попереду «бабине літо». То чому б не вирушити у похід в Карпати?
  Скористайтеся можливістю насолодитися неймовірними пейзажами золотої осені, вдихнути на повні груди  запах різнотрав’я та гірського повітрям, та ще й замінити набридлу міську атмосферу незвичайними днями справжньої свободи від суєти та однотипних робочих буднів.
  На вас чекають щоденні відкриття та надзвичайна  багряна краса диких куточків Карпат! Тож приєднуємось до останніх осінніх походів цього сезону:
  Піраміда Хеопса
  Кукуль-Кострича

 • Тури на Новий рік 2018
  6.10.17


  Тури на Новий рік 2018

  В розпалі планування святкування Нового 2018 року. І уже за традицією усім, для кого сенс життя полягає в постійному безперервному русі, ми пропонуємо активний новорічний відпочинок. Приваблювати будемо рухливими розвагами, доступними цінами, веселими компаніями та гарними місцинами.

  Новорічні тури 2018 – досить різноманітні - піші та лижні походи гірськими схилами із проживанням в наметах або колибах, гірськолижні тури з катанням на Буковелі та Драгобраті  у поєднанні  із гірськими прогулянками та сходженням на Говерлу та проживанням у зручній гуцульській садибі. Або ж відважтесь незвично зустріти Новий рік на глибині 30 м. під землею у печері Млинки. 

  Поспішайте приєднатися до новорічного відпочинку разом з нами!

  В розпалі планування святкування  Нового 2018 року. І уже за традицією усім, для кого сенс життя полягає в постійному безперервному русі, ми пропонуємо активний новорічний відпочинок.  Приваблювати будемо рухливими розвагами, доступними цінами, веселими компаніями та гарними місцинами. 
  Новорічні тури 2018 – досить різноманітні - піші та лижні походи гірськими схилами із проживанням в наметах або колибах, гірськолижні тури з катанням на Буковелі та Драгобраті  у поєднанні  із гірськими прогулянками та сходженням на Говерлу та проживанням у зручній гуцульській садибі. Або ж відважтесь незвично зустріти Новий рік на глибині 30 м. під землею у печері Млинки. 
  Поспішайте приєднатися до новорічного відпочинку разом з нами!

 • З Всесвітнім Днем туризму
  27.09.17


  День туризму

  Дорогі наші туристи, колеги та партнери, вітаємо Вас із Всесвітнім Днем туризму! Команда Турклубу щиро бажає Вам цікавих відкриттів і захоплюючих пригод, легкої дороги і нових маршрутів, яскравих емоцій і хороших людей на шляху і звичайно ж повний рюкзак щастя за спиною. Нехай здоров'я і фінанси дозволяють, а життя підштовхує до подорожей. Завжди відпочиваєте з душею, йдіть вперед з цікавістю, і повертайтесь з приємними враженнями. І нехай компас долі вказує лише на успіх!

  Дорогі наші туристи, колеги та партнери, вітаємо Вас із Всесвітнім Днем туризму! Команда Турклубу щиро бажає Вам цікавих відкриттів і захоплюючих пригод, легкої дороги і нових маршрутів, яскравих емоцій і хороших людей на шляху і звичайно ж повний рюкзак щастя за спиною. Нехай здоров'я і фінанси дозволяють, а життя підштовхує до подорожей. Завжди відпочиваєте з душею, йдіть вперед з цікавістю, і повертайтесь з приємними враженнями. І нехай компас долі вказує лише на успіх!

 • Канікули в печерах
  8.09.17


  Канікули в печерах
  Хочете, щоб Ваші дітки провели рухливі та активні канікули, відпочили від уроків, набралися сил та енергії, знайшли нових друзів та просто весело провели час? Тоді запрошуємо усіх школярів на Канікули у печери. Досвідчені інструктори та аніматори зможуть відкрити перед юними дослідниками не лише таємниці підземного світу, а й організують навчальну, пізнавальну та розвивальну програму відпочинку.
  А також не забувайте, що для дорослих печера Млинки відкрита щовихідних, та завжди готова у світлі ліхтарів показати свої принади.

  Хочете, щоб Ваші дітки провели рухливі та активні канікули, відпочили від уроків, набралися сил та енергії, знайшли нових друзів та просто весело провели час? Тоді запрошуємо усіх школярів на Канікули у печери. Досвідчені інструктори та аніматори зможуть відкрити перед юними дослідниками не лише таємниці підземного світу, а й організують навчальну, пізнавальну та розвивальну програму відпочинку.
  А також не забувайте, що для дорослих печера Млинки відкрита щовихідних, та завжди готова у світлі ліхтарів показати свої принади.

  Канікули на Спелеохаті, 2290 грн.

  Канікули у печерах, 3185  грн.

  Шалені вихідні, 895 грн.


 • Турклуб Тернопіль знову їде до Грузії!
  31.08.17


  Тури в Грузію, Казбек

  Cьогодні інструктори Турклубу Тернопіль відправилися в чергову мандрівку до Грузії. Незабаром до них приєднаються й туристи. Учасників туру чекає трекінг в районі гори Чаухі, сходження на гору-п’ятитисячник Казбек, а також рафтинг бурхливими грузинськими річками. Бажаємо учасникам та інструкторам щасливої дороги та вдалої подорожі!

  Детальніше про тури в Грузію дізнайтеся на нашому сайті в рубриці Тури в Грузію.

  Детальні програми, вартість та розклад поїздок у Грузію дізнайтеся на нашому сайті в рубриці Тури в Грузію.


 • Відкрито бронювання місць на тури в оксамитовий сезон
  22.08.17


  Вересневі тури

  Літо вже закінчується, а цікаві тури від Турклубу Тернопіль – ні. Вересень – це чудова пора, щоб поїхати на відпочинок перед початком роботи.

  Якщо ви так і не встигли здійснити мандрівку або хочете ще спробувати щось нове – не зволікайте.

  Ми відкриваємо бронювання місць на вересневі тури.

  Тури на Дністер: Вихідні на річці, 2-3, 16-17, 23-24 вересня, 1435 грн; У країні фортець та водоспадів, 8-10 вересня, 1900 грн; Три дні на Південному Бузі, 8-10 вересня, 1950 грн.

  Походи в Карпати: Триденний Горган, 1-3 вересня, 1500 грн; До країни гірських озер, 7-10 вересня, 1510 грн; Піраміда Хеопса, 23-24 вересня, 1020 грн.

  Екскурсії в печери: Печера Млинки: Шалені вихідні, кожних вихідних, 785 грн.


 • Не пропустіть відкриття сезону екскурсій в печери!
  15.08.17


  Екскурсії в печери

  Влітку ми надаємо перевагу відпочинку на Дністрі, чи обираємо похід в гори. З приходом осені постає питання – де провести вихідні в не сезон. Маємо чудову пропозицію для любителів пригод.

  Вже зовсім скоро, у вересні, Турклуб Тернопіль відкриє сезон екскурсій в печеру Млинки. Слідкуйте за нашими новинами на сайті і у «Фейсбуці» та зовсім скоро дізнайтеся про спеціальні ціни на тури в печери.

  Детальніше про екскурсії в печери


 • Свидовець та Мармароси – цікаві подорожі для закінчення літа
  8.08.17


  Похід в гори на День Незалежності

  До кінця літа залишається все менше часу. Якщо вам так і не вдалося відпочити, або є бажання відправитися ще в одну подорож – поспішайте. Пропонуємо піти разом з Турклубом Тернопіль в гори. Зараз в Карпатах чудова сонячна погода, а ще багато чорниць. Неймовірні краєвиди, весела компанія та декілька ночей просто неба в мальовничих горах – про таке закінчення літа можна тільки мріяти!

  Запрошуємо в похід двома маршрутами по Свидовцю та Мармаросами. Тури на День Незалежності 2017 від Туркулубу:

  Похід по Карпатах: До країни гірських озер, 24-27 серпня

  Похід по Карпатах: Операція Мараморош, 23-27 серпня


 • Відсвяткуйте День Незалежності України з Турклубом
  2.08.17


  День Незалежності в Карпатах

  Чудова нагода провести останні дні літа цікаво та активно. З 23 серпня ми організовуємо різноманітні чотирьохденні тури на День Незалежності. Оберіть відпочинок собі до душі серед походів в гори, рафтингу на Черемоші чи сплавів по Дністру. 

  Квитки на ці дати розкуповують дуже швидко, тож варто поквапитись.


 • Сходження на Монблан 2017
  28.07.17


  Сходження на Монблан 2017
  Нещодавно група туристів з Турклубу Тернопіль вдало пройшли акліматизацію та успішно піднялись на три найвищі вершини Альп – Гран Парадізо (4 061 м.), Цугшпітце (2 962 м.) та Монблан (4 810 м.).
  Як це відбувалось можна побачити, переглянувши фото з походу у фотогалереї Монблан 2017. 
  Якщо Ви бажаєте повторити подвиг наших туристів, то уже відкритий набір на наступний рік на сходження на Монблан 2018. Приєднуйтесь до найсміливішої подорожі року!

  Нещодавно група туристів з Турклубу Тернопіль вдало пройшли акліматизацію та успішно піднялись на три найвищі вершини Альп – Гран Парадізо (4061 м.), Цугшпітце (2962 м.) та Монблан (4810 м.).

  Як це відбувалось можна побачити, переглянувши фото з походу у фотогалереї Монблан 2017. Якщо Ви бажаєте повторити подвиг наших туристів, то уже відкритий набір на наступний рік на сходження на Монблан 2018. Приєднуйтесь до найсміливішої подорожі року!


Найближчі тури

пещера млынки, экскурсии
Шукайте нас в соцмережах:

Цікаве до читання

Фотогалерея

-10% discount for bike-tours