рафтинг в Карпатах +38 067 841 46 80
сплави по Дністру +38 096 212 40 71
інше +38 096 022 10 33
tourclub.ternopil@gmail.com

Останні місця на Новорічні тури 2018

новорічні тури

До Нового року залишилось:  

Новий рік в печерах Західної України

Новорічні Млинки+Угринь
3 дні, 30.12-01.01
1770 грн

New Year 2017

Дикий Новий рік під Петросом
4 дні, 30.12-02.01
2300 грн

New Year in Carpathians

Говерла - Буковель - Драгобрат
5 днів, 30.12-03.01
5450 грнНайближчі тури

піксель

Екскурсії в печери

Печера Млинки

Шалені вихідні
2 дні, 23-24.12.2017
780 грн

Печера

Млинки+Оптмістична
2 дні, 13-14.01.2018
1440 грн

Печера Млинки

Канікули на Спелеохаті
5 днів, 01-05.01.2018
2290 грн

Зимові тури в Карпати

Буковель-4 дні
4 дні, 21-24.12.2017
3045 грн

Альпсемінар
4 дні, 21-24.12.2017
3100 грн

Вихідні на вершині Хом'як
2 дні, 23-24.12.2017
1115 грн

Варто обдумати

Казбек + трекінг
11 днів, 4-14 вересня 2018
350 $

Сходження на Монблан
14 днів, 18-31 липня 2018
450 
 

Сходження на Молдовяну
8 днів, 1-8 червня 2018
145   

 

Триденний Горган
3 дні, 1-3.09.2017
1500 грн

Новини

 • Лижні походи у січні
  13.12.17


  Лижні походи у січні

  Справжня зима в горах – це мандрівка на лижах по сніговим кучугурам, у вітер та заметіль, з рюкзаком за плечима, в абсолютній віддаленості від цивілізації. Випробування для дійсно витривалих. А натхнення, звичайно, додаватимуть величні краєвиди Карпат. Перевіримо, чи багато серед нас сміливців? Запрошуємо на тури:

   Лижний похід на Кукуль, 11-14 січня, 1420 грн

   Перевірка на міцність: Горгани, 25-28 січня, 1960 грн.

  Справжня зима в горах – це мандрівка на лижах по сніговим кучугурам, у вітер та заметіль, з рюкзаком за плечима, в абсолютній віддаленості від цивілізації. Випробування для дійсно витривалих. А натхнення, звичайно, додаватимуть величні краєвиди Карпат. Перевіримо, чи багато серед нас сміливців? Запрошуємо на тури:
  - Лижний похід на Кукуль, 11-14 січня, 1420 грн
  - Перевірка на міцність: Горгани, 25-28 січня, 1960 грн.

 • Новий рік в Карпатах
  11.12.17


  Новий рік в Карпатах

  Подаруйте собі насичену новорічну відпустку – мікс з прогулянок на карпатські вершини, новорічне сходження на Говерлу та катання на лижах на найкращих гірськолижних курортах. Буковель потішить добре підготовленими трасами, а Драгобрат доповнить враження безліччю можливостей для фрірайду. Після активних програм вдень, буде можливість з комфортом відпочивати у затишній садибі. Поспішайте, залишилось ще декілька місць у турі:

   


 • Пора активно бронюватись на Новий рік 2018
  1.12.17


  Пора активно бронюватись на Новий рік 2018

  Бажаєте екстриму і нових гострих відчуттів? Тоді прийміть виклик та зустріньте 2018 рік під землею серед кам’яних лабіринтів та химерних кристалів печери Млинки. Відпочинок після активних виходів у печери та задушевні вечори забезпечить затишна Спелеохата

  Поспішіть забронювати останні місця на тур Новорічні Млинки+Угринь.


  Бажаєте екстриму і нових гострих відчуттів? Тоді прийміть виклик та зустріньте 2018 рік під землею серед кам’яних лабіринтів та химерних кристалів печери Млинки. Відпочинок після активних виходів у печери та задушевні вечори  забезпечить затишна Спелеохата. 
  Поспішіть забронювати останні місця на тур Новорічні Млинки+Угринь.

 • Вихідні в печері Млинки стають ще більш доступнішими
  24.11.17


  Вихідні в печері Млинки стають ще більш доступнішими

  Зима - гарячий сезон для спелеовідпочинку! А для того, щоб ніщо не перешкоджало вашим вихідним у печері Млинки, ми скорегували програму туру і зробили її ще більш бюджетнішою, та гнучкішою по тривалості. Тепер у всіх учасників туру буде можливість пройти три спелеовиходи кам'яними залами та вузькими щілинами печери Млинки та Угринь, а якщо ще вистачить сил та буде достатньо часу до вашого виїзду, то можна ще відправитись у додаткову екскурсію підвищеної складності до печери Млинки. Замовляйте тур, за оновленою програмою: 

  Шалені вихідні, 780 грн.

  Зима - гарячий сезон для спелеовідпочинку! А для того, щоб ніщо не перешкоджало вашим Шаленим вихідним у печері Млинки, ми скорегували програму туру і зробили її ще більш бюджетнішою, та гнучкішою по тривалості. Тепер у всіх учасників туру буде можливість пройти три спелеовиходи кам'яними залами та вузькими щілинами печери Млинки та Угринь, а якщо ще вистачить сил та буде достатньо часу до вашого виїзду, то можна ще відправитись у додаткову екскурсію підвищеної складності до печери Млинки.
  Шалені вихідні, 780 грн.

 • Альпсемінар на Драгобраті
  14.11.17


  Альпсемінар на Драгобраті

  Якщо для сходжень вище Карпатських вершин ще не достатньо досвіду, але амбіції піднятись на Казбек чи Монблан уже переповнюють, то 21 грудня в усіх бажаючих буде нагода пройти підготовку у навчальному альпіністичному виїзді на Драгобрат. У програмі туру все необхідне для успішного сходження на  вершини 1Б - 2Б категорій складності: практичні заняття на снігу і кризі, у зв’язках і системах, підйом в кішках та з льодорубом на г. Близниця, теоретичні знання з туристичної техніки та спорядження.   


  А по завершенні програми усі учасники отримають Сертифікат про проходження Альпсемінару.

  Якщо для сходжень вище Карпатських вершин ще не достатньо досвіду, але амбіції піднятись на Казбек чи Монблан уже переповнюють, то 21 грудня в усіх бажаючих буде нагода пройти підготовку у навчальному альпіністичному виїзді на Драгобрат. У програмі туру все необхідне для успішного сходження на  вершини 1Б - 2Б категорій складності: практичні заняття на снігу і кризі, у зв’язках і системах, підйом в кішках та з льодорубом на г. Близниця, теоретичні знання з туристичної техніки та спорядження.   
  А по завершенні програми всі учасники отримають Сертифікат про проходження Альпсемінару.

 • Подаруємо дітям свято
  10.11.17


  Подаруємо дітям свято

  Напередодні улюбленого дитячого свята хочемо долучитись до приємної акції - стати помічником святого Миколая та допомогти діткам-сиротам з подарунками. І плануємо організувати збір речей для дитячого будинку "Малятко" та втілити в реальність мрії дітей з будинків-інтернатів, про які вони напишуть у листах до Миколая.
  Дуже хочемо, щоб жодна дитина не залишилась без подарунку, і лише спільними зусиллями зможемо це зробити. Приєднуйтесь до нас, допоможемо діткам разом. 

  Напередодні улюбленого дитячого свята хочемо долучитись до приємної акції - стати помічником святого Миколая та допомогти діткам-сиротам з подарунками. І плануємо організувати збір речей для дитячого будинку "Малятко" та втілити в реальність мрії дітей з будинків-інтернатів, про які вони напишуть у листах до Миколая.
  Дуже хочемо, щоб жодна дитина не залишилась без подарунку, і лише спільними зусиллями зможемо це зробити. Приєднуйтесь до нас, допоможемо діткам разом. Детальніше про акцію. 

 • Турклуб в Закарпатті
  6.11.17


  Турклуб в Закарпатті

  Минулі вихідні команда Турклубу Тернопіль відправилась на Закарпаття. Ми піднялись на найвищу точку Львівської області - г. Пікуй (1408 м.), відвідали замки Закарпаття - Палац графів Шенборнів, "Сент-Міклош" і "Паланок", відпочили в термальних басейнах та весело і активно провели час.

  А як це відбувалось Ви можете переглянути у фотогалереї Турклуб в Закарпатті.


 • Пора планувати відпочинок 2018
  3.11.17


  Пора планувати відпочинок 2018

  А ви уже приділили час у 2018 році на відпочинок, подорожі та пригоди? Річний план Турклубу  прийде на поміч, адже пропонує безліч альтернатив: екстремальний рафтинг на Чорному та Білому Черемоші і Пруті, ідилічні сплави по Дністру, Південному Бузі та Збручу, піші походи по Карпатах, лижні та гірськолижні тури, екскурсії у печеру Млинки. А також найкращі та «найвищі» пропозиції року – закордонні тури - сходження на г. Молдовяну, г. Мусалу, Казбек та Монблан, які відбуваються лише один раз на сезон.

   

  Кожен місяць готує багато цікавинок, а весь рік обіцяє бути дійсно насиченим!

  А ви уже  приділили час у 2018 році на відпочинок, подорожі та пригоди? Річний план Турклубу  прийде на поміч, адже пропонує безліч альтернатив: екстремальний рафтинг на Чорному та Білому Черемоші і Пруті, ідилічні сплави по Дністру, Південному Бузі та Збручу, піші походи по Карпатах, лижні та гірськолижні тури, екскурсії у печеру Млинки.
  А також найкращі та «найвищі» пропозиції року – закордонні тури - сходження на г. Молдовяну, г. Мусалу, Казбек та Монблан, які відбуваються лише один раз на сезон.
  Кожен місяць готує багато цікавинок, а весь рік обіцяє бути дійсно насиченим!

 • Чорна п'ятниця
  27.10.17


  Чорна п'ятниця

  Турклуб Тернопіль приєднується до популярного "мейнстриму" Чорна п'ятниця. І з нагоди передноворічних розпродажів також готує приємні несподіванки та шалені знижки. Тож, не опустіть шанс скористатись спеціальними та унікальними бонусами. 

  Слідкуйте за нашими новинами, згодом розкриємо усі карти:)

  Турклуб Тернопіль приєднується до популярного "мейнстриму" Чорна п'ятниця. І з нагоди передноворічних розпродажів також готує приємні несподіванки та шалені знижки. Тож, не опусттіть шанс скористатись спеціальними та унікальними бонусами. 
  Слідкуйте за нашими новинами, згодом розкриємо усі карти:)
 • Спелео вікенд у Млинках
  25.10.17


  Спелео вікенд у Млинках

  Набридли сірі робочі будні та дощова холодна погода за вікном? Бажаєте вирватися із шумного міста та коловороту повсякденних справ? Пропонуємо вікенд у печері Млинки - максимум вражень за мінімум часу. Активна подорож лабіринтами печери Млинки надовго залишить у вас не лише синці на колінах, а й насичені спогади у пам'яті. А ночівля в гостинній Спелеохаті забезпечить веселі та душевні вечори.
  Щотижня приїжджайте на Шалені вихідні; Новий рік запам'ятається незвичністю, якщо відсвяткувати його у печерах Млинки та Угринь; а для Ваших дітей скомбінували активне з пізнавальним та приємне з корисним у Канікулах на Спелеохаті.

  Набридли сірі робочі будні та дощова холодна погода за вікном? Бажаєте вирватися із шумного міста та коловороту повсякденних справ. Пропонуємо вікенд у печері Млинки - максимум вражень за мінімум часу. Активна подорож лабіринтами печери Млинки надовго залишить у вас не лише синці на колінах, а й насичені спогади у пам'яті. А ночівля в гостинній Спелеохаті забезпечить веселі та душевні вечори.
  Щотижня приїжджайте на Шалені вихідні; Новий рік запам'ятається незвичністю, якщо відсвяткувати його у печерах Млинки та Угринь; а для Ваших дітей скомбінували активне з пізнавальним та приємне з корисним у Канікулах на Спелеохаті.

Найближчі тури

пещера млынки, экскурсии
Шукайте нас в соцмережах:

Цікаве до читання

Фотогалерея

-10% discount for bike-tours