рафтинг в Карпатах +38 067 841 46 80
сплави по Дністру +38 096 212 40 71
інше +38 096 022 10 33
tourclub.ternopil@gmail.com

Новорічні тури 2018

новорічні тури

До Нового року залишилось:  

Новий рік в печерах Західної України

Новорічні Млинки+Угринь
3 дні, 30.12-01.01
1770 грн

New Year 2017

Триває набір
 на
Новорічні тури

New Year in Carpathians

Зимовий похід на Говерлу
4 дні, 30.12-02.01
3520 грн

 

Новий рік в печерах Західної України

Лижний похід на Кукуль
4 дні, 30.12-02.01
2285 грн

New Year 2017

Дикий Новий рік під Петросом
4 дні, 30.12-02.01
2300 грн

New Year in Carpathians

Говерла - Буковель - Драгобрат
5 днів, 30.12-03.01
5450 грн


"Чорна п'ятниця" в Турклубі

Чорна п'ятниця

Black Friday


Найближчі тури

піксель

Екскурсії в печери

Печера Млинки

Шалені вихідні
2 дні, 02-03.12.2017
895 грн

Печера

Млинки+Атлантида
2 дні, 02-03.12.2017
1420 грн

Печера Млинки

Канікули на Спелеохаті
5 днів, 01-05.01.2018
2290 грн

Зимові тури в Карпати

У пошуках снігу на Говерлу
3 дні, 01-03.12.2017
2025 грн

Буковель-3 дні
3 дні, 08-10.12.2017
2210 грн

Перевірка на міцність: Горгани
4 дні, 14-17.12.2017
1960 грн

Варто обдумати

Казбек + трекінг
11 днів, 4-14 вересня 2018
350 $

Сходження на Монблан
14 днів, 18-31 липня 2018
450 
 

Сходження на Молдовяну
8 днів, 1-8 червня 2018
145   

 

Триденний Горган
3 дні, 1-3.09.2017
1500 грн

Новини

 • Альпсемінар на Драгобраті
  14.11.17


  Альпсемінар на Драгобраті

  Якщо для сходжень вище Карпатських вершин ще не достатньо досвіду, але амбіції піднятись на Казбек чи Монблан уже переповнюють, то 21 грудня в усіх бажаючих буде нагода пройти підготовку у навчальному альпіністичному виїзді на Драгобрат. У програмі туру все необхідне для успішного сходження на  вершини 1Б - 2Б категорій складності: практичні заняття на снігу і кризі, у зв’язках і системах, підйом в кішках та з льодорубом на г. Близниця, теоретичні знання з туристичної техніки та спорядження.   


  А по завершенні програми усі учасники отримають Сертифікат про проходження Альпсемінару.

  Якщо для сходжень вище Карпатських вершин ще не достатньо досвіду, але амбіції піднятись на Казбек чи Монблан уже переповнюють, то 21 грудня в усіх бажаючих буде нагода пройти підготовку у навчальному альпіністичному виїзді на Драгобрат. У програмі туру все необхідне для успішного сходження на  вершини 1Б - 2Б категорій складності: практичні заняття на снігу і кризі, у зв’язках і системах, підйом в кішках та з льодорубом на г. Близниця, теоретичні знання з туристичної техніки та спорядження.   
  А по завершенні програми всі учасники отримають Сертифікат про проходження Альпсемінару.

 • Подаруємо дітям свято
  10.11.17


  Подаруємо дітям свято

  Напередодні улюбленого дитячого свята хочемо долучитись до приємної акції - стати помічником святого Миколая та допомогти діткам-сиротам з подарунками. І плануємо організувати збір речей для дитячого будинку "Малятко" та втілити в реальність мрії дітей з будинків-інтернатів, про які вони напишуть у листах до Миколая.
  Дуже хочемо, щоб жодна дитина не залишилась без подарунку, і лише спільними зусиллями зможемо це зробити. Приєднуйтесь до нас, допоможемо діткам разом. 

  Напередодні улюбленого дитячого свята хочемо долучитись до приємної акції - стати помічником святого Миколая та допомогти діткам-сиротам з подарунками. І плануємо організувати збір речей для дитячого будинку "Малятко" та втілити в реальність мрії дітей з будинків-інтернатів, про які вони напишуть у листах до Миколая.
  Дуже хочемо, щоб жодна дитина не залишилась без подарунку, і лише спільними зусиллями зможемо це зробити. Приєднуйтесь до нас, допоможемо діткам разом. Детальніше про акцію. 

 • Турклуб в Закарпатті
  6.11.17


  Турклуб в Закарпатті

  Минулі вихідні команда Турклубу Тернопіль відправилась на Закарпаття. Ми піднялись на найвищу точку Львівської області - г. Пікуй (1408 м.), відвідали замки Закарпаття - Палац графів Шенборнів, "Сент-Міклош" і "Паланок", відпочили в термальних басейнах та весело і активно провели час.

  А як це відбувалось Ви можете переглянути у фотогалереї Турклуб в Закарпатті.


 • Пора планувати відпочинок 2018
  3.11.17


  Пора планувати відпочинок 2018

  А ви уже приділили час у 2018 році на відпочинок, подорожі та пригоди? Річний план Турклубу  прийде на поміч, адже пропонує безліч альтернатив: екстремальний рафтинг на Чорному та Білому Черемоші і Пруті, ідилічні сплави по Дністру, Південному Бузі та Збручу, піші походи по Карпатах, лижні та гірськолижні тури, екскурсії у печеру Млинки. А також найкращі та «найвищі» пропозиції року – закордонні тури - сходження на г. Молдовяну, г. Мусалу, Казбек та Монблан, які відбуваються лише один раз на сезон.

   

  Кожен місяць готує багато цікавинок, а весь рік обіцяє бути дійсно насиченим!

  А ви уже  приділили час у 2018 році на відпочинок, подорожі та пригоди? Річний план Турклубу  прийде на поміч, адже пропонує безліч альтернатив: екстремальний рафтинг на Чорному та Білому Черемоші і Пруті, ідилічні сплави по Дністру, Південному Бузі та Збручу, піші походи по Карпатах, лижні та гірськолижні тури, екскурсії у печеру Млинки.
  А також найкращі та «найвищі» пропозиції року – закордонні тури - сходження на г. Молдовяну, г. Мусалу, Казбек та Монблан, які відбуваються лише один раз на сезон.
  Кожен місяць готує багато цікавинок, а весь рік обіцяє бути дійсно насиченим!

 • Чорна п'ятниця
  27.10.17


  Чорна п'ятниця

  Турклуб Тернопіль приєднується до популярного "мейнстриму" Чорна п'ятниця. І з нагоди передноворічних розпродажів також готує приємні несподіванки та шалені знижки. Тож, не опустіть шанс скористатись спеціальними та унікальними бонусами. 

  Слідкуйте за нашими новинами, згодом розкриємо усі карти:)

  Турклуб Тернопіль приєднується до популярного "мейнстриму" Чорна п'ятниця. І з нагоди передноворічних розпродажів також готує приємні несподіванки та шалені знижки. Тож, не опусттіть шанс скористатись спеціальними та унікальними бонусами. 
  Слідкуйте за нашими новинами, згодом розкриємо усі карти:)
 • Спелео вікенд у Млинках
  25.10.17


  Спелео вікенд у Млинках

  Набридли сірі робочі будні та дощова холодна погода за вікном? Бажаєте вирватися із шумного міста та коловороту повсякденних справ? Пропонуємо вікенд у печері Млинки - максимум вражень за мінімум часу. Активна подорож лабіринтами печери Млинки надовго залишить у вас не лише синці на колінах, а й насичені спогади у пам'яті. А ночівля в гостинній Спелеохаті забезпечить веселі та душевні вечори.
  Щотижня приїжджайте на Шалені вихідні; Новий рік запам'ятається незвичністю, якщо відсвяткувати його у печерах Млинки та Угринь; а для Ваших дітей скомбінували активне з пізнавальним та приємне з корисним у Канікулах на Спелеохаті.

  Набридли сірі робочі будні та дощова холодна погода за вікном? Бажаєте вирватися із шумного міста та коловороту повсякденних справ. Пропонуємо вікенд у печері Млинки - максимум вражень за мінімум часу. Активна подорож лабіринтами печери Млинки надовго залишить у вас не лише синці на колінах, а й насичені спогади у пам'яті. А ночівля в гостинній Спелеохаті забезпечить веселі та душевні вечори.
  Щотижня приїжджайте на Шалені вихідні; Новий рік запам'ятається незвичністю, якщо відсвяткувати його у печерах Млинки та Угринь; а для Ваших дітей скомбінували активне з пізнавальним та приємне з корисним у Канікулах на Спелеохаті.

 • Золота осінь в Карпатах
  17.10.17


  Золота осінь в Карпатах

  Рятуємось від осінньої депресії в горах, тим більше, що за прогнозами погоди попереду «бабине літо». То чому б не вирушити у похід в Карпати? Скористайтеся можливістю насолодитися неймовірними пейзажами золотої осені, вдихнути на повні груди  запах різнотрав’я та гірського повітря, та ще й замінити набридлу міську атмосферу незвичайними днями справжньої свободи від суєти та однотипних робочих буднів. На вас чекають щоденні відкриття та надзвичайна  багряна краса диких куточків Карпат!

  Тож приєднуємось до останніх осінніх походів цього сезону:

   

  Рятуємось від осінньої депресії в горах, тим більше, що за прогнозами погоди попереду «бабине літо». То чому б не вирушити у похід в Карпати?
  Скористайтеся можливістю насолодитися неймовірними пейзажами золотої осені, вдихнути на повні груди  запах різнотрав’я та гірського повітрям, та ще й замінити набридлу міську атмосферу незвичайними днями справжньої свободи від суєти та однотипних робочих буднів.
  На вас чекають щоденні відкриття та надзвичайна  багряна краса диких куточків Карпат! Тож приєднуємось до останніх осінніх походів цього сезону:
  Піраміда Хеопса
  Кукуль-Кострича

 • Тури на Новий рік 2018
  6.10.17


  Тури на Новий рік 2018

  В розпалі планування святкування Нового 2018 року. І уже за традицією усім, для кого сенс життя полягає в постійному безперервному русі, ми пропонуємо активний новорічний відпочинок. Приваблювати будемо рухливими розвагами, доступними цінами, веселими компаніями та гарними місцинами.

  Новорічні тури 2018 – досить різноманітні - піші та лижні походи гірськими схилами із проживанням в наметах або колибах, гірськолижні тури з катанням на Буковелі та Драгобраті  у поєднанні  із гірськими прогулянками та сходженням на Говерлу та проживанням у зручній гуцульській садибі. Або ж відважтесь незвично зустріти Новий рік на глибині 30 м. під землею у печері Млинки. 

  Поспішайте приєднатися до новорічного відпочинку разом з нами!

  В розпалі планування святкування  Нового 2018 року. І уже за традицією усім, для кого сенс життя полягає в постійному безперервному русі, ми пропонуємо активний новорічний відпочинок.  Приваблювати будемо рухливими розвагами, доступними цінами, веселими компаніями та гарними місцинами. 
  Новорічні тури 2018 – досить різноманітні - піші та лижні походи гірськими схилами із проживанням в наметах або колибах, гірськолижні тури з катанням на Буковелі та Драгобраті  у поєднанні  із гірськими прогулянками та сходженням на Говерлу та проживанням у зручній гуцульській садибі. Або ж відважтесь незвично зустріти Новий рік на глибині 30 м. під землею у печері Млинки. 
  Поспішайте приєднатися до новорічного відпочинку разом з нами!

 • З Всесвітнім Днем туризму
  27.09.17


  День туризму

  Дорогі наші туристи, колеги та партнери, вітаємо Вас із Всесвітнім Днем туризму! Команда Турклубу щиро бажає Вам цікавих відкриттів і захоплюючих пригод, легкої дороги і нових маршрутів, яскравих емоцій і хороших людей на шляху і звичайно ж повний рюкзак щастя за спиною. Нехай здоров'я і фінанси дозволяють, а життя підштовхує до подорожей. Завжди відпочиваєте з душею, йдіть вперед з цікавістю, і повертайтесь з приємними враженнями. І нехай компас долі вказує лише на успіх!

  Дорогі наші туристи, колеги та партнери, вітаємо Вас із Всесвітнім Днем туризму! Команда Турклубу щиро бажає Вам цікавих відкриттів і захоплюючих пригод, легкої дороги і нових маршрутів, яскравих емоцій і хороших людей на шляху і звичайно ж повний рюкзак щастя за спиною. Нехай здоров'я і фінанси дозволяють, а життя підштовхує до подорожей. Завжди відпочиваєте з душею, йдіть вперед з цікавістю, і повертайтесь з приємними враженнями. І нехай компас долі вказує лише на успіх!

 • Канікули в печерах
  8.09.17


  Канікули в печерах
  Хочете, щоб Ваші дітки провели рухливі та активні канікули, відпочили від уроків, набралися сил та енергії, знайшли нових друзів та просто весело провели час? Тоді запрошуємо усіх школярів на Канікули у печери. Досвідчені інструктори та аніматори зможуть відкрити перед юними дослідниками не лише таємниці підземного світу, а й організують навчальну, пізнавальну та розвивальну програму відпочинку.
  А також не забувайте, що для дорослих печера Млинки відкрита щовихідних, та завжди готова у світлі ліхтарів показати свої принади.

  Хочете, щоб Ваші дітки провели рухливі та активні канікули, відпочили від уроків, набралися сил та енергії, знайшли нових друзів та просто весело провели час? Тоді запрошуємо усіх школярів на Канікули у печери. Досвідчені інструктори та аніматори зможуть відкрити перед юними дослідниками не лише таємниці підземного світу, а й організують навчальну, пізнавальну та розвивальну програму відпочинку.
  А також не забувайте, що для дорослих печера Млинки відкрита щовихідних, та завжди готова у світлі ліхтарів показати свої принади.

  Канікули на Спелеохаті, 2290 грн.

  Канікули у печерах, 3185  грн.

  Шалені вихідні, 895 грн.


Найближчі тури

пещера млынки, экскурсии
Шукайте нас в соцмережах:

Цікаве до читання

Фотогалерея

-10% discount for bike-tours