UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Сплав по Збручу на 2 дні

Ціна: 2200 грн
Тривалість: 2 дні
Замовити тур

Якщо у вас є запитання, зателефонуйте нам

+38 096 212 40 71

banner picture
Сплав по Збручу на 2 дні

Сплав на вихідні рікою Збруч привабливий в першу чергу своєю "дикістю" - ці місця ще не дуже популярні серед туристів. Незважаючи на те, що річка рівнинна, характер її доволі динамічний, наявні часті повороти,  шивери і перекати. Серед густої зелені берегів проглядаються то один, то другий високі береги Збручанського каньйону. На Збручі, де тривалий період пролягав кордон між країнами і імперіями,  збереглися числені залишки укріплень. Наша подорож розпочнеться біля стін Кудринецького замку, а закінчиться під укріпленнями Окопи і Жванець.

Включено у ціну
Ціна не включає
  • прокат спального комплекту

  • додаткове меню 

  • вхідні квитки до Хотинської фортеці

  • страхування

Час та місце зустрічі на тур

Зустріч на залізничному вокзалі м. Кам'янець-Подільський о 09:00 ранку

день 1. Cплав по Збручу, прогулянка до руїн Кудринецького замку

  • переїзд до місця початку сплаву
  • підготовка до сплаву, інструктаж з техніки безпеки, сніданок на березі річки
  • прогулянка до руїн Кудринецького замку, побудованого в 17 ст, в стінах якого за легендою була заживо замурована турками молода полонянка.
  • сплав с. Кудринці - с. Панівці, 16 км
  • сплав проходить мальовничими малолюдними місцями. Густа зелень над річкою іноді розходиться і відкриває чудові краєвиди на широкі луги і високі схили. Багато місць для купання, можна пострибати із саморобних гойдалок - мотузки з перекладиною прив'язаної до дерева.
  • чалка, встановлення табору
  • вечеря

день 2. Сплав по Збручу, екскурсія до Хотинської фортеці

  • сніданок, збір табору
  • сплав с. Панівці - с. Ісаківці, 14 км
  • річка спершу вузька і звивиста стає все ширшою, течія зменшується - ми наближаємось в місце злиття Збручя з потужним Дністром. Річка робить петлі під високим берегом, де розміщене укріплення Окопи 17 ст. Над річкою видніються залишки сторожової вежі. Тут сходились кордони двох, а  деякий час і трьох держав, зберігся навіть пам'ятний знак - півень, що співає на три держави  у Окопах. На сьогодні це межа Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.
  • під час сплаву обід
  • чалка, закінчення сплаву, збір
  • за бажанням переїзд та екскурсія до Хотинської фортеці. Ця фортеця одна з найбільших і найкраще збережених в Україні та Європі. Тут у 1621 р. під час турецько-польської війни зійшлися в нерівному бою україно-польські війська із кількісно переважаючим військом Османської імперії і козаки, під вмілим керівництвом гетьмана Петра Сагайдачного, вибороли перемогу
  • переїзд у Кам'янець-Подільський.

Час та місце завершення туру

Зворотнє відправлення потрібно планувати з м. Кам'янець-Подільськийпісля 18:00.

Одяг та взуття:
  1. Дощовик поліетиленовий (-) (Оренда)
  2. Спортивний костюм
  3. Куртка і кофта
  4. Одяг для перебування в готелі (цивілізації)
  5. Кросівки
  6. Білизна
  7. Шорти
  8. Одяг для сплаву з довгим рукавом
  9. Сандалі для сплаву з кріпленням за п'ятку
  10. Кепка/панамка
  11. Купальник/плавки
  12. Взуття для рафтингу
  13. Сонцезахисні окуляри
Спорядження:
  1. Спальний комплект (спальник+килимок) (Оренда)
  2. Намет
  3. Особистий посуд: металева або пластикова (щоб не розбилась) тарілка, ложка, кружка
  4. Сумка дорожна/рюкзак
Інше:
  1. Крем від засмаги
  2. Засоби гігієни: зубна щітка, паста, рушник
  3. Фотоапарат/відеокамера, мобільний
  4. Сміттєві мішки
Фізична підготовка та безпека

Сплав по Збручу підійде тим, хто хоче провести час активно, та не надто екстремально. Сплав підійде сім’ям з дітьми чи активним людям старшого віку.

Перед початком сплаву учасники отримують рятувальні жилети. Основним плавзасобом є катамаран, рідше використовуємо рафти та байдарки. Щоб було зручно катамарани обладнані сидіннями й палубою для особистих речей. Одне місце на судні відводиться інструктору.

Тури мають форму лінійного походу. Група щодня проходить- близько 20 км. Для цього, потрібно провести на катамарані чи рафті до 7 годин. Залежно від погоди, підготовки та бажання туристів, інструктор на місці,  може змінювати ділянку для сплаву, збільшуючи чи зменшуючи денний кілометраж.

Сплавлятись можуть усі охочі без попереднього досвіду.
Якщо ви здорові та добре себе почуваєте сплав для вас буде в радість.

На сплаві потрібно веслувати.  Крім того що ми будемо купатися і насолоджуватися краєвидами, ми ще й підкачаємо м’язи рук.

Транспортування речей, проживання та гігієна

Транспортування речей
Відпочинок на Збручі в формі сплаву не має транспортного супроводу. Речі учасників та загальне таборове спорядження сплавляється на катамаранах разом з групою. Для перевезення речей катамарани обладнуються палубою. Щоб особисті речі під час транспортування не намокли, потрібно їх герметизувати. З цим завданням чудово впораються цупкі поліетиленові мішки, в які потрібно помістити речі, перед тим як складати їх у сумку чи рюкзак. Загортати сумку у поліетилен не варто, оскільки його легко пошкодити під час сплаву.

Мобільний зв’язок та живлення

Територія, на якій проходять сплави на катамаранах та рафтах, охоплена мережею мобільних операторів Київстар, Vodafon, та є місця, де якість зв’язку значно знижується через природні перепони. Доступу електрики під час сплаву н буде, тож намагайтесь берегти заряд акумулятора, використовуючи телефони чи інші гаджети лиш в разі крайньої потреби.

Ночівля

Ночівля відбувається у наметах. Наші намети розраховані на 2-4 осіб і багаторазово перевірені під час грози, вітеру. Використовуємо намети таких фірм виробників як Hannah, TerraIncognita, Sportland. Для ночівлі знадобиться спальний мішок та каремат.

Гігієна

На місцях ночівлі не має обладнаних душових кабін чи туалетів. Воду для вмивання завжди можна набрати у джерелі, й при потребі трішки підігріти на вогнищі. При бажанні можна замовити похідну баню. У якості туалету використовуємо намет і щоб не захаращувати стоянки - лопатку для закопування екскрементів.

Подорож з дитиною та домашніми тваринами

Для дітей, що беруть участь у спавах по Збручу діють знижки: для дітей віком до 6 років участь безкоштовна, для дітей віком до 12 років діє знижка 50 %.

 

Участь в турі з тваринами можлива тільки за умови, що тварина не заважатиме іншим учасникам туру, інструкторам, і не буде створювати перешкод для проведення туру. Відповідальність за безпеку учасників туру і інших осіб несуть виключно власники тварини. У разі, якщо в результаті присутності тварини власник змушений відмовитися від частини програми туру, вартість невикористаних елементів не відшкодовується.

Особливості харчування

На всіх наших турах, окрім турів з проживанням в садибах, практикується приготування їжі в умовах похідної кухні. Страви схожі на ті, які готують в спортивних походах:каші з м'ясом, перші страви,  український борщ, салати або нарізка з сезонних овочів, багато печива. На наших турах можна спробувати автентичні страви - банош і мамалигу.

Для організованих та корпоративних груп пропонуємо додаткові страви.

Якщо ви маєте особливості харчування потрібно заздалегідь попередити менеджера з прийому замовлень та кухаря на турі. Ми можемо подати вам страву без вказаного інгридіента. Особливі продукти з вашого раціону рекомендуємо взяти з собою самостійно.

Для вегетаріанців зазвичай подаємо ті ж страви, що готуються для всіх, але без м'яса, з додатковою порцією сиру.

avatar
Юля
Серпень 2015

 

Відгук вийшов не надто емоційний, як то зазвичай буває, проте трохи Дністровських перлів назбирала. Ще на початку літа мріяла про сплав по Збручу з його принадами. Та не так сталося, як гадалося... Через відсутність дощів Збруч страшенно пересох і сплав перенесли на Дністер. Ну і самі розумієте як воно, коли намрієш собі щось одне, і в якийсь момент щось пішло не так...І все-таки мандрівка відбулась найкращим чином у компанії таких самих непосидючих туристів))) Друга частина моєї подорожі видалась навпаки- надто емоційна, але про це потім, спочатку сплав)) Тиждень назад, сьома година ранку, світанок на Дністрі, на термометрі приблизно +10, мо трошки більше, ранкова прохолода пробирала навіть через фліс. А за годину- півтори треба виходити на воду... Чого його не сиділося дома??? Ці підступні думки... Хотілося під теплу ковдру і.. спати... Тим часом ладнали катамарани, готували перекус, знайомилися, слухали техніку безпеки на воді. Трохи-по-троху повітря потеплішало, в руках десь взався фотоапарат, життя набувало яскравих барвів Смайлик «wink»
І трошки Дністровських перлів: і в прямому, і в переносному сенсі)) Цим маршрутом подорожувала вдруге.
Мабуть саме за це отримала винагороду: знайшла в Дністрі мушлі з малесенькими річковими перлами)) Іноді корисно пройтися старими стежками! Цікаво було порівнювати спогади про "тоді" з тим що бачила зараз. А по приїзді додому залізти у старі фотографії і порівняти знімки. І тішитися, якщо знаходилося два фото зроблені майже з того самого місця з різницею у три роки! Тоді здавалося, що ми нещадно багато гребли. Зараз, пам"ятаючи маршрут" здавалося, що ми ледарюємо. Хоча першого дня таки довелось помахать веслом чимало)) В продовж всього сплаву нам трапилося кілька церков. Зважаючи на святкові вихідні, у храмових дзвінницях мелодійно видзвонювали дзвони.
А ще одною принадою сплаву є обіди. Не просто обіди, а обіди на воді, не причалюючи до берега. Дбайливо приготовані з ранку нашим завгоспом Людмилою, вони якось по-особливому смакували, дрейфуючи на катамарані чи байдарці. І обов"язково компот із свіжих фруктів-ягід! Байдуже, що я тут вже була. В душевні компанії завжди цікаво подорожувати, навіть якщо інших учасників подорожі бачиш вперше.

Відгук вийшов не надто емоційний, як то зазвичай буває, проте трохи Дністровських перлів назбирала. Ще на початку літа мріяла про сплав по Збручу з його принадами. Та не так сталося, як гадалося... Через відсутність дощів річка  Збруч страшенно пересох і сплав перенесли на річку Дністер. Ну і самі розумієте як воно, коли намрієш собі щось одне, і в якийсь момент щось пішло не так...І все-таки мандрівка відбулась найкращим чином у компанії таких самих непосидючих туристів))) Друга частина моєї подорожі видалась навпаки- надто емоційна, але про це потім, спочатку сплав)) Тиждень назад, сьома година ранку, світанок на Дністрі, на термометрі приблизно +10, мо трошки більше, ранкова прохолода пробирала навіть через фліс. А за годину- півтори треба виходити на воду... Чого його не сиділося дома??? Ці підступні думки... Хотілося під теплу ковдру і.. спати... Тим часом ладнали катамарани, готували перекус, знайомилися, слухали техніку безпеки на воді. Трохи-по-троху повітря потеплішало, в руках десь взався фотоапарат, життя набувало яскравих барвів Смайлик «wink»
І трошки Дністровських перлів: і в прямому, і в переносному сенсі)) Цим маршрутом подорожувала вдруге.
Мабуть саме за це отримала винагороду: знайшла в Дністрі мушлі з малесенькими річковими перлами)) Іноді корисно пройтися старими стежками! Цікаво було порівнювати спогади про "тоді" з тим що бачила зараз. А по приїзді додому залізти у старі фотографії і порівняти знімки. І тішитися, якщо знаходилося два фото зроблені майже з того самого місця з різницею у три роки! Тоді здавалося, що ми нещадно багато гребли. Зараз, пам"ятаючи маршрут" здавалося, що ми ледарюємо. Хоча першого дня таки довелось помахать веслом чимало)) В продовж всього сплаву нам трапилося кілька церков. Зважаючи на святкові вихідні, у храмових дзвінницях мелодійно видзвонювали дзвони.
А ще одною принадою сплаву є обіди. Не просто обіди, а обіди на воді, не причалюючи до берега. Дбайливо приготовані з ранку нашим завгоспом Людмилою, вони якось по-особливому смакували, дрейфуючи на катамарані чи байдарці. І обов"язково компот із свіжих фруктів-ягід! Байдуже, що я тут вже була. В душевні компанії завжди цікаво подорожувати, навіть якщо інших учасників подорожі бачиш вперше.