рафтинг в Карпатах +38 067 841 46 80
сплави по Дністру +38 096 212 40 71
інше +38 096 022 10 33
tourclub.ternopil@gmail.com

Тури за кордон

Тури за кордон – це можливість організувати для себе яскравий та насичений відпочинок за межами України. Любителі екстремальних сплавів можуть обрати Рафтинг в Карелії, для любителів гір – піший похід в Туреччині, або ж можливо поєднати все разом, вибравши комбінований тур в Грузії, прикрасивши його сходженням на могутній Казбек.

Тури за кордон – це також і можливість ознайомлення із зарубіжною історією, легендами та традиціями.

Гірські лижі в Гудаурі (Грузія)

Якщо на лижах в Україні вам вже тісно, то Гудаурі вдале місце для початку катання в високих горах. Траси тут знаходяться на висоті 2-3 тисячі метрів, є круті схили для професіоналів, прості для новачків та просто великі гори в снігу для фрі-райдерів. Схили досить довгі (на кілька витягів) і з'їхати без зупинок вдасться не кожному! Витяги всі сучасні, крісельні + одна гондола. Проживання у хостелі, доїзд з України на бусі. Забираємо прямо з Києва.

Вартість поїздки - 300 $

Всі тури в Грузію

тривалість: 9 днів
ціна: 0 грн

Грузія: трекінг, рафтинг + Казбек

Подорож у Грузію, що поєднує найцікавіші види відпочинку, можливі в цій чудовій країні. Гори - тренувальний трекінг до Чаухі і сходження на Казбек 5033 м, рафтинг на річці Ріоні, відвідання печери Прометея, а також огляд фортеці в Горі, печерного міста Уплісцихе, охоронної вежі у Сно, високогірного храму Цмінда Самеба і дивовижного каньйону Окаце із водоспадами висотою до 80 метрів, купання у сірководневих тіфліських банях. Ну і звичайно, справжня грузинська кухня - хачапурі, хінкалі, лобіані і багато інших екзотичних назв...

Для участі у турі необхідно мати добру фізичну форму та досвід:
1) піших походів в Карпатах (багатоденні з рюкзаком і палаткою)
2) сплавів на Чорному Черемоші
3) бажано зимових сходжень на Говерлу, Петрос чи подібне

Всім учасникам рекомендуємо пройти Альпсемінар у Карпатах

Скорочена версія туру без рафтингу, 11 днів Всі тури в Грузію
Полегшена версія туру без сходження на Казбек
Часті питання

 

 

Вартість туру  - 390 $

тривалість: 15 днів
ціна: 0 грн

Тури у Грузію: Експрес Казбек

Варіант сходження на Казбек зі сторони Грузії, що дозволяє за вісім днів отримати досвід альпінізму та піднятися на легендарну вершину. Підйом на Казбек розпочинаємо із селища Степанцмінда, згодом перейдемо льодовик Гергеті та заночуємо біля Казбекської Метеостанції.

В рамках туру окрім сходження на Казбек акліматизаційний трекінг в районі гори Чаухі та столиця Грузії – Тбілісі. Місцевість багата історико-культурними памятками, що дозволить урізноманітнити тур цікавою екскурсійною програмою.

Для участі у турі необхідно мати добру фізичну форму та досвід:
1) піших походів в Карпатах (багатоденні з рюкзаком і палаткою)
2) бажано зимових сходжень на Говерлу, Петрос чи подібне

Всім учасникам рекомендуємо пройти Альпсемінар у Карпатах


Полегшена версія туру (без сходження на Казбек) Часті питання
Сходження на Казбек + рафтинг на Ріоні Всі тури у Гузію

Вартість туру - 300$

тривалість: 8 днів
ціна: 0 грн

Грузія: Казбек + трекінг

Тур у Грузію, що поєднує трекінг розлогими горами із нескладними пішими маршрутами та сходження на вкритого льодовиком велетня - Казбек (5033 м), що притягує альпіністів різних рівнів та верхолазів-початківців. Гори різноманітні, деякі місця уже облюбовані туристами, а на інших стежках не зустріти ні душі. Доповнять тур оглядини стародавньої столиці Мцхети, фортеці Ананурі, вартових веж та церки Цмінда Самеба 14 ст. Мальовничі гірські масиви, справжня грузинська кухня та цікаві місця - все за 11 днів. 

Для участі у турі необхідно мати добру фізичну форму та досвід:
1) піших походів в Карпатах (багатоденні з рюкзаком і палаткою)
2) бажано зимових сходжень на Говерлу, Петрос чи подібне

Всім учасникам рекомендуємо пройти Альпсемінар у Карпатах

Всі тури в Грузію Часті питання
Експрес сходження на Казбек, 8 днів Щоденник з походу по Грузії

Вартість туру - 350 $

тривалість: 11 день
ціна: 0 грн

Грузія: трекінг + рафтинг

Піший похід у Грузії, рафтинг на Ріоні та екскурсії – ось що ви встигнете за ці 13 днів.
Піший маршрут проходить невисокими, але мальовничими гірськими масивами. Висота перевалів досягає 3500 метрів. Кожного дня відбувається перехід з однієї долини у іншу із переходом перевалу, перепад висоти за день може досягати 1000 метрів. В долинах покрив трав’яний, на перевалах і підступах до них - кам’яні осипи. В перспективі височіють стрімкі скелясті вкриті снігом або льодовиками вершини.
Рафтинг на Ріоні має ІІІ рівень складності, вимагає досвіду сплавів по Чорному Черемошу. Можна порівняти з рікою Прут у високу воду. 
Між походом і сплавом відвідаємо Тбілісі, Горі, печерне місто Уплісцихе, оглянемо кілька давніх гірських фортець і завітаємо до печери Прометея.

Ускладнена версія туру зі сходженням на Казбек
Всі тури в Грузію
Звіт з походу по Грузії

Часті питання

Вартість туру - 310 $

тривалість: 13 дні
ціна: 0 грн

Сходження на Монблан та Гран-Парадізо

Подорож Європою передбачає сходження на дві вершини Альп: акліматизаційне сходження на просту, але симпатичну гору в Італії - Гран-Парадізо (4061 м), та основне сходження на Монблан (4810 м) в Франції та Італії. Їдемо на 12 днів мікроавтобусом з Тернополя. Можна скоротити тур до 8 днів, якщо прилетіти у Мілан та вернутись літаком з Женеви. На Монблан стартуємо з льодовика Тет Рус, це значить, що за одну добу ми наберемо і скинемо 1650м. Це близько 15 годин активної роботи, тому для сходження на Монблан потрібна гарна фізична підготовка.    

Вартість туру - 500 євро

Детальніше про решту витрат

Про фізичну підготовку і складність турів  
Усі тури за кордон Звіт з попереднього туру
тривалість: 12 дні
ціна: 0 грн

Сходження на Молдовяну в Румунії

Піший похід по румунських Карпатах зі сходженням на Молдовяну (2544 м) - найвищу вершину гірського масиву Фегераш та Румунії загалом - чудова можливість подивитись на здавалось би вже такі знайомі Карпати під іншим кутом. Похід скелястою стежкою, місцями вкритою снігом, потребує від учасників подорожі мінімального досвіду літніх сходжень та не вимагає застосування спеціального спорядження. Після трекінгу – спуск екстремальним високогірним шосе Трансфагараш. Далі прямуємо в Сінаю до замкуу Пелеш, а в кінці подорожі ще кілька цікавих румунських містечок - Брашов, Сігішоара та Турда. 

 

Вартість туру:  210 євро

 

Усі тури за кордон

тривалість: 8 днів
ціна: 0 грн

Сходження на Лайлу в Грузії (Сванетія)

Сходження на Лайлу в Сванетії - чудовий варіант для продовження своєї "кар'єри" гірського туриста після трекінгу Кавказом чи зимових походів в Карпати. Вершина надзвичайно мальовнича, з неї відкриваються чудові краєвиди на Головний Кавказьський хребет, видно навіть Ельбрус. Для того щоб піднятись на вершину Лайли, ми перейдемо перевал Чіжді (3097 м, 1а) та через льодовик піднімемось на перевал Джварі (3427 м, 1б). Складність вершини 2а, бажаний досвід походів.   
 

Звіт з гірського походу по Грузії Всі тури в Грузію
Фото з трекінгу у Грузії Часті питання

 

 

Вартість туру - 175 євро

тривалість: 6 днів
ціна: 0 грн

Велопохід в Туреччину (Анталія)

У період міжсезоння, коли в Україні холодно та дощить, в Анталії ще повним ходом можна їздити на велосипеді. Велопохід в Анталії - це 2000 км на південь! Там якраз дозрівають апельсини, зігрівається море. Крім того Анталія - гірська територія біля моря, з класичними захоплюючими пейзажами, карколомними спусками, виснажливими підйомами, античними містами та глибокими каньйонами, прозорими річками і неймовірно блакитним Середземним морем. Ви побачите лікійські гробниці, яким більше 3 тис років, амфітеатри, в яких розважались люди ще до нашої ери. Подорожуючи по Туреччині на велосипеді, ви побачите її внутрішній, "нетуристичний" світ, який набагато барвистіший за вихолощені готельні квартали та пляжі. Ночуємо в наметах, в Туреччину дістаємось на бусі або літаком, їздимо легко (супровід буса). 

Сідай в машину часу та повертайся у літо!

Старт туру біля аеропорта в Анталії. 

Всі тури в Туреччину Велопохід в Туреччину. Щоденник з фотографіями

 Замітки про Туреччину

Вартість туру - 300 євро

тривалість: 10 днів
ціна: 0 грн

Піший похід Лікійською стежкою (Анталія, Туреччина) базова версія

Турклуб Тернопіль пропонує активний відпочинок у поході по теплих турецьких горах уздовж Середземного моря серед руїн стародавнього Олімпосу та скарбів Лікійської культури,  серед яких саркофаги, гробниці, амфітеатри і цілі міста витесані у скелях у сонячній Туреччині. 

Базова версія походу не вимагає особливої підготовки і значної витривалості. Зате дає можливість подорожувати навіть взимку, коли високо в горах вже випадає сніг.

Принади маршруту:
- природа – високі гори над яскраво синім морем: порослі соснами гори, стрімкі скелі і каньйони, морські пляжі і бухти;
- незвичайності – вічні вогні гори Янарташ, ці вогники горять постійно просто зі скелі;
- історичні цікавинки – залишки слідів лікійської культури: висічені у скелях гробниці та руїни древніх поселень;
- апельсини, лимони :) у січні-березні якраз масово достигають цитрусові у численних садах Анталії;
- море – практично щодня ми будемо спустимось до самого моря, де зможемо трохи поніжитись на сонці, полежати на теплому піску і освіжитися у морі.

Походи в Туреччині проводяться в осінньо-зимово-весняний період (з вересня до травня). Базова програма є актуальною в грудні, січні, лютому та березні. У вересні, жовтні, листопаді, квітні, травні – актуальною є ускладнена програма. 

Всі тури в Туреччину Замітки про Туреччину

Фото з пішого походу Лікійською стежкою

Базова вартість туру - 230 євро

Акція - при замовленні на групу 5 осіб - знижка 10% кожному!

тривалість: 9 днів
ціна: 0 грн

Піший похід Лікійською стежкою (Анталія, Туреччина) зі сходженням на Тахтали

Цей похід є більш ускладеною версією походу Лікійською стежкою. В ньому зберігаються всі принади базової версії – морські пляжі, бухти, гірські стежки вздовж узбережжя. Але додаються два технічно складніших елементи: сходження на найвищу вершину регіону - Тахтали (2365 м) і перехід каньйону Гейнюк.

Сходження на вершину Тахтали в комфортних умовах (без снігу) можливе у вересні, жовтні квітні та травні. З листопада до березня вище 1500 метрів випадає сніг і проходження вимагає додаткових теплих речей і спальника, окремого взуття і можливо кішок. Так само в зимовий час за рахунок значного снігового покриву сильно збільшується рівень річок і потоків, тому пройти каньйон Гейнюк стає неможливо.

Пізньою весною та ранньою осінню цей похід саме те, що потрібно для тих, хто хоче перевірити свою витривалість. Доволі тривалий термін, досить складні перешкоди – це буде справжня пригода для сильних духом. Взамін ви отримаєте незабутні враження від моря і сонця, від безкраїх краєвидів із найвищої вершини, відчуєте себе супер гнучким після проходження хитросплетінь каньйону. Додайте до цього місцевий колорит і отримаєте чудовий коктейль для проведення осінньо-весняного міжсезоння.

Походи в Туреччині проводяться в осінньо-зимово-весняний період (з вересня до травня). Базова програма є актуальною в грудні, січні, лютому та березні. У вересні, жовтні, листопаді, квітні, травні – актуальною є ускладнена програма. 
Всі тури в Туреччину

Вартість туру - 200 євро

Акція - при замовленні на групу 5 осіб - знижка 10% кожному!

тривалість: 11 день
ціна: 0 грн

Піший похід Рільським хребтом в Болгарії

Якщо Карпатьскі пейзажі вже не так вражають, пора змінити дислокацію відпочинку, наприклад, у сусідню гірську Болгарію. Ні, не на море, а на масив Ріла, де знаходиться найвища точка Балканського півострова - вершина Мусала (2925 м). Це цілий світ, що сховався за хмарами - вражаючі скелясті гори, густо помережені річками, озерами та водоспадами. Тут збереглась неторкана природа, яка дарує туристам зустрічі із дикими кіньми та козами.

Для цього туру потрібен досвід гірських походів на 3-4 дні та хороша фізична форма. По складності нагадує Карпатський марафон та Триденний Горган. Загальний набір висоти складає 5520 м, скидання висоти - 4980 м.

Досвідчених туристів, які не бояться висоти, запрошуємо також у більш екстремальний піший похід масивом Пірін (Болгарія)

Вартість туру - 140 євро

тривалість: 7 днів
ціна: 0 грн

Піший похід гірським хребтом Пірін (Болгарія)

Поїздка в Болгарію асоціюється з пляжем і засмаганням? Дарма! Для ока, звиклого до Карпат, гірський масив Пірін - це скелясто-озерна магія. Високі мармурові вершини, хмари під ногами, незвично багато глибоких і чистих озер, гірські водоспади, великі брили курумника та дикі кози, яким позаздрять навіть альпіністи. Вас чекає недитячий іспит на мужність - це екстремальні підйоми з перилами на гори Віхрен (2914 м) та Кутело (2908 м). 
Увага! Ця пригода протипоказана людям, які бояться висоти.

Похід вимагає хорошої фізичної підготовки і досвіду гірських походів. Адже загальний набір висоти складе 4600 м, загальне скидання - 4000м.

Менш екстремальний і однаково мальовничий піший похід масивом Ріла (Болгарія)

Вартість туру - 113 євро

тривалість: 4 дні
ціна: 0 грн

Гірські лижі в Ерціяші (Туреччина)

Збираємо однодумців на розвідку нового гірськолижного курорту Туреччини.

Нас чекає п’ять днів справжньої зими, п’ять днів катання у високих горах на засніжених схилах гірськолижного курорту Ерціяш. Область катання знаходиться на висоті понад 3000 м, завдяки чому кататись можна 5 місяців у році (з листопада по квітень). Більше 20 схилів різної складності загальною довжиною 50 км, 14 сучасних витягів, у тому числі фунікулери, пункт прокату спорядження – усі умови для швидкісного спуску, сноубордингу та фрірайду.

Вартість скіпасів не зростає у святковий період тож перший заїзд плануємо у кінці грудня й Новий рік зустрінемо на лижах.

Вартість проживання ~ 150 €

Детальніше про решту витрати

Всі тури в Туреччину

тривалість: 6 днів
ціна: 0 грн

Найближчі тури

пещера млынки, экскурсии

Цікаве до читання

Фотогалерея

-10% discount for bike-tours