рафтинг в Карпатах +38 067 841 46 80
сплави по Дністру +38 096 212 40 71
інше +38 096 022 10 33
tourclub.ternopil@gmail.com

Рафтинг на Черемоші

Рафтинг на Черемоші - екстремальний та безпечний вид активного відпочинку у Карпатах. Впродовж сплавів ви неодноразово подолаєте найскладніші пороги Чорного Черемошу, опануєте веслування на катамарані та рафті, навчитесь правильно долати водні перешкоди. 

В високу воду човен стрімко несеться бурхливим потоком, пінисті хвилі накривають з головою, а рафт розгойдується на високих гребнях валів. Рафтинг на Черемоші заряджає, і навіть у мокрому гідрокостюмі знову рвешся на сплав по порогах.  

Основні переваги і акценти рафтингу з Турклубом:

 • складність сплавів збільшується по наростаючій: тренувальні сплави дадуть можливість новачкам освоїти роботи на катамарані, а більш досвідченим туристам пригадати забуті за зиму навички;

 • для тих, хто вже не вперше на Черемоші завжди знайдеться щось новеньке для чергового вибуху емоцій - тренування і сплави на надувних байдарках, основи каякінгу, оверкілі і самосплав;

 • здорове харчування: триразове гаряче харчування (супи, м'ясо, салати, гарніри); під час сходження (на вершині) - гарячий чай з бутербродами;

 • комфортні переїзди вздовж річки мікроавтобусами;

 • погода завжди на нашу користь: світить сонце - чудово, падає дощ - піднімається вода і з'являється додаткова порція емоцій та адреналіну;

 • а також, комфортний рафтинг-табір, вечірні ватри з іграми та розвагами, ранкова руханка, сауна.

Рафтинг на Череморші - відпочинок для тих, хто хоче отримати повний набір вражень і вибух адреналіну!

А може вас цікавлять Одноденні катання  ?

Гуцульський адреналін

Лише впродовж одних вихідних ви матимете можливість сплавитися найскладнішими порогами річки Чорний Черемош: Дземброня, Дідів Лікоть, Біла Кобила, Гучок, Гук, а також познайомитися з культурою Гуцульщини.
Ця мандрівка для тих, хто має обмаль часу, але прагне отримати максимум задоволення від рафтингу на Черемоші. 

Про фізичну підготовку і складність турів.

тривалість: 2 дні
ціна: 1520 грн

Карпатське родео

Карпатське родео - це програма активного відпочинку на бурхливій воді. Три дні у нашому рафтинг-таборі дадуть вам змогу освоїти премудрості водного туризму і без страху долати пороги ІІ і ІІІ категорій складності на ріці Чорний Черемош: Дземброня, Дідів Лікоть, Біла Кобила, Гучок, Гук. Другого дня буде можливість здійснити сходження на гору Піп Іван Чорногірський (2 028 м), або ж розім'яти ноги та прогулятись на полонину Кринта, з якої відкривається чудовий краєвид на Чорногору, і зробити ще один сплав по Черемошу.

Про фізичну підготовку і складність турів.

тривалість: 3 дні
ціна: 2150 грн

Рафтинг+Трекінг: Говерла+Черемош

Комбінація: рафтинг на Черемоші, сходження на Говерлу

Найгостріша комбінація: найвища вершина України - Говерла, найбільш захоплюючий відпочинок у Карпатах - рафтинг на Черемоші, найгарячіша сауна, найчистіше повітря, найкращий сон на природі - і все це у найкоротший термін - всього за 3 дні...

тривалість: 3 дні
ціна: 2390 грн

Карпатські вершки

Цей тур поєднує рафтинг та піші прогулянки в гори, тож ви неодноразово подолаєте найскладніші пороги річки Чорний Черемош (Дземброня, Дідів Лікоть, Біла Кобила, Гучок, Гук), а також здійсните сходження на Гринявські полонини (1300 м) та г. Піп-Іван (2028 м). Ночівля у наметах.

Зберіть вершки задоволення!

тривалість: 4 дні
ціна: 2700 грн

П'ять днів на Чорному Черемоші

Комбінуємо рафтинг на бурхливому Черемоші й сходження на г.Піп Іван Чорногірський.

Кілька активно проведених днів у нашому рафтинг таборі і ви вже не рафтер початківець, а турист, що без страху долає пороги  ІІ і ІІІ категорій складності на ріці Чорний Черемош: Дземброня, Дідів Лікоть, Біла Кобила, Гучок, Гук. Сходження на полонини Кринта та Степанський це лиш підготовка до підкорення карпатського двотисячника – г. Піп Іван. Ночівлі у наметах, смачна похідна кухня та гаряча карпатська сауна доповнять програму й зроблять відпочинок незабутнім.

Про фізичну підготовку та складність турів

тривалість: 5 днів
ціна: 3150 грн

Рафтинг в Карпатах - один день

Два варіанти одноденної програми активного відпочинку на базі рафтинг-табору "Рада Дараба"
Рафтинг зі сходженням в гори, або чистий рафтинг. З можливими додатковими послугами: обід і трансфер до табору і назад.
Оптимальний варіант на один день  зануритись у активний відпочинок і вже ввечері повернутися до комфортного готелю.
Цікаво. Оригінально. Недорого. Якісно. Трохи екстремально. Безпечно. Просто. Без спеціальної підготовки. Щоб всією сім'єю. І фотографії були гарні.
Щоб сплавитись по Черемошу, не потрібна спеціальна підготовка: досвідчені інструктори та якісне сучасне спорядження забезпечать вам максимум адреналіну та яскравих емоцій в умовах безпечного сплаву.
Ми проводимо рафтинг ціле літо! (незважаючи на погоду і рівень води)

Ви можете приїхати лише на одне катання.

тривалість: 1 день
ціна: 700 грн

Рафтинг в Карпатах: Три ріки (Білий Черемош, Чорний Черемош, Прут)

Така можливість є лише в квітні!

Поєднайте три найскладніших ріки України - Прут, Білий та Чорний Черемош. В квітні, коли стрімко тане сніг, ми очікуємо гарної води для стрімкого рафтингу. Добре знайомий Чорний Черемош дасть змогу розім'яти м'язи після тривалої зимової паузи та потренуватися на високих валах Гуків. Невідомий Білий Черемош захопить бездоріжжям і дикими пейзажами, кількаметровими каньйонними стінами, різкими зливами та крутими поворотами. А потужний Прут випробує нерви та підготовку найскладнішими порогами.
Цей сплав вимагає доброї фізичної підготовки і досвіду сплавів по гірських річках.

тривалість: 3 дні
ціна: 3000 грн

Рафтинг в Карпатах: Дві ріки (Чорний Черемош, Прут)

Така можливість є лише в квітні!

Поєднайте дві найскладніших ріки України - Прут та Чорний Черемош. В квітні, коли стрімко тане сніг, ми очікуємо гарної води для стрімкого рафтингу. Добре знайомий Чорний Черемош дасть змогу розім'яти м'язи після тривалої зимової паузи та потренуватися на високих валах Гуків. А потужний Прут випробує нерви та підготовку найскладнішими порогами
Цей сплав вимагає доброї фізичної підготовки і досвіду сплавів по гірських річках.

тривалість: 2 дні
ціна: 1900 грн

Семінар з водного туризму

Семінар з водного туризму - відбувається на річці Чорний Черемош на базі рафтинг-табору Турклуб Тернопіль у формі тренувань на різних локаціях під час сплаву, які будуть доповнятись вечірніми лекціями. Передостаннього дня відбудуться короткі змагання на проходження воріт та швидкісну греблю на двомісних байдарках. Для закріплення отриманих навичок четвертого дня відбудеться сплав по річці Прут. Розмір навчальної групи - до 15 учасників, з якими буде працювати 3 інструктори. Після закінчення курсу учасники отримають свідоцтво про участь у семінарі з водного туризму.

У разі успішного проходження семінару, учасники зможуть

 • самостійно керувати байдаркою на річках 2 категорії складності
 • бути кваліфікованими матросами на катамарані та рафті і пробувати керувати ними на річках 2-3 категорії складності
 • спокійно і впевнено почувати себе в водних походах 2-3 категорії складності у ролі учасників
 • брати участь у сплавах 4 категорії складності у складі сильної команди. 

На вечірніх бесідах ми поговоримо про:

 • види водних перешкод, способи їх подолання
 • категорії складності водних перешкод і походів. Доступні райони подорожей
 • огляд спорядження для водного туризму
 • перегляд тематичних відео

Про фізичну підготовку і складність турів.

тривалість: 4 дні
ціна: 3625 грн

Найближчі тури

пещера млынки, экскурсии

Цікаве до читання

Фотогалерея

-10% discount for bike-tours