UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Рафтинг на Черемоші

Рафтинг - це екстремальний вид спорту, в якому група людей сплавляється на надувних човнах (рафтах) по річках з швидкою течією. Рафтинг в Україні особливо популярний в Карпатах, оскільки цей гірський регіон багатий на велику кількість швидких річок, які ідеально підходять для швидкого і екстремального сплаву.

Незважаючи на те, що рафтинг вважається екстремальним видом спорту, складність кожного маршруту істотно варіюється. Всього існує 6 категорій складності (від першого до шостого рівня). Проходження маршрутів, які відповідають стандартам перших двох рівнів, абсолютно не викликає проблем навіть для непідготовленої людини. На подібні сплави можна сміливо брати з собою дітей, які отримають величезне задоволення від весело проведеного часу.

Рафтинг на Чорному Черемоші

Річка Чорний Черемош є найбільш популярним варіантом для рафтингу в Карпатах. Вона досить повноводна бо має довгу долину водозбору. Черемош тече вздовж Чорногірського хребта, тому найкращим часом для рафтингу на цій річці є весна. Сніг тане на схилах гори і забезпечує Чорний Черемош достатнім рівнем води. Однак літо з рясними дощами також є відмінним часом для того, щоб здійснити веселий сплав по цій річці.

Якщо вас цікавить рафтинг в Карпатах, то сплав по Чорному Черемошу є найкращим варіантом, щоб отримати нове захоплення. Він не дуже складний, що дозволяє пройти її без особливих зусиль навіть недосвідченому в рафтингу людині, проте також річка має ряд порогів. Це забезпечує швидкий сплав і незабутні при цьому враження. Під час сплаву ви отримуєте можливість насолодитися всіма видами українських Карпат.

Неймовірні краєвиди, свіже повітря і активне проведення часу є саме тим коктейлем, який допоможе вам скинути окови стресу після міського життя. Разом з нашими фахівцями ви можете бути повністю впевнені в своїй безпеці. У кожному човні присутній інструктор, який стежить за тим, щоб всі учасники сплаву дотримувалися правил безпеки. Сплави на Черемоші проводяться практично цілий рік. Якщо рівень води високий, то для сплаву використовується рафт, якщо низький - байдарка. Сплав по Чорному Черемошу - це відмінний спосіб внести різноманітність у своє життя і забезпечити для себе яскраві і незабутні враження.