UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Гуцульський адреналін

Ціна: 3050 грн
Тривалість: 2 дні
Замовити тур

Якщо у вас є запитання, зателефонуйте нам

+38 096 212 40 71

banner picture
Гуцульський адреналін

 

Рафтинг на Чорному Черемоші (2-денний)

Якщо ви бажаєте внести частку екстриму в своє життя, то одним з найбільш безпечних і веселих способів зробити це є рафтинг. Це екстремальний вид спорту, який передбачає сплав по річці зі швидкою течією, впродовж якого доведеться подолати велику кількість порогів. Незважаючи на те, що в Україні не так багато маршрутів з високою складністю, дуже важливо щоб кожен член сплаву відповідально дотримувався всіх правил безпеки. В іншому випадку рафтингом краще не займатися.

Якщо ви дійсно втомилися від міської суєти і хочете випробувати себе в більш диких умовах, то вам відмінно підійде рафтинг. Черемош є найбільш популярним варіантом щоб спробувати цей вид активного відпочинку. Помірна складність сплаву дозволяє отримати свою частку адреналіну, не наражаючи при цьому своє здоров'я на зайву небезпеку. Однак, як уже згадувалося, при цьому дуже важливо дотримуватися всіх правил безпеки.

Особливості рафтингу на Чорному Черемоші

2-денний рафтинг  на Чорному Черемоші має низку своїх особливостей, завдяки яким даний маршрут є найбільш популярним в Україні.

В першу чергу Чорний Черемош відрізняється високим рівнем води, який особливо підтримується навесні, коли з Чорногірського хребта в воду потрапляє сніг, що розтанув. У такому випадку використовуються надувні човни (рафти). Однак при високому рівні води від учасника рафтингу потрібна наявність деякого досвіду. В іншому випадку краще сплавлятися на байдарках і при більш низькому рівні води.

Чорний Черемош славиться великою кількістю порогів. Деякі з них відрізняються особливою складністю, тому повний сплав по Черемошу потребує від людини чималих професійних якостей. До основних порогів Черемоша відносять:

 • Берди;
 • Дземброня;
 • Бистрецький поріг;
 • Дідів Лікоть;
 • Біла Кобила;
 • Гучок;
 • Гук.

2-денний екстремальний сплав по річці Чорний Черемош дозволить вам дійсно насолодиться відмінними видами дикої природи, подихати дійсно чистим гірським повітрям і отримати спогади, які залишаться з вами на все життя. У наш час рафтинг - це один з найбільш популярних способів оновити себе, щоб, повернувшись додому, відчувати себе життєрадісним і повним енергії для нових звершень. З нашою допомогою ваші мрії про екстремальний відпочинок можуть стати реальністю.

Рафтинг на Черемоші - екстремальний та безпечний вид активного відпочинку у Карпатах. Впродовж сплавів ви неодноразово подолаєте найскладніші пороги Чорного Черемошу, опануєте веслування на катамарані та рафті, навчитесь правильно долати водні перешкоди. 

В високу воду човен стрімко несеться бурхливим потоком, пінисті хвилі накривають з головою, а рафт розгойдується на високих гребнях валів. Рафтинг на Черемоші заряджає, і навіть у мокрому гідрокостюмі знову рвешся на сплав по порогах.  

Основні переваги і акценти рафтингу з Турклубом:

 • складність сплавів збільшується по наростаючій: тренувальні сплави дадуть можливість новачкам освоїти роботи на катамарані, а більш досвідченим туристам пригадати забуті за зиму навички;

 • для тих, хто вже не вперше на Черемоші завжди знайдеться щось новеньке для чергового вибуху емоцій - тренування і сплави на надувних байдарках, основи каякінгу, оверкілі і самосплав;

 • здорове харчування: триразове гаряче харчування (супи, м'ясо, салати, гарніри); під час сходження (на вершині) - гарячий чай з бутербродами;

 • комфортні переїзди вздовж річки мікроавтобусами;

 • погода завжди на нашу користь: світить сонце - чудово, падає дощ - піднімається вода і з'являється додаткова порція емоцій та адреналіну;

 • а також, комфортний рафтинг-табір, вечірні ватри з іграми та розвагами, ранкова руханка, сауна.

Рафтинг на Череморші - відпочинок для тих, хто хоче отримати повний набір вражень і вибух адреналіну!

А може вас цікавлять Одноденні катання  ?

Включено у ціну
Ціна не включає
Час та місце зустрічі на тур

Зустріч групи на тур відбувається у рафтинг-таборі Рада Дараба, за адресою с. Красник, вул. Івана Франка 1В о 8 ранку.

Як дістатись на тур?

День 1. Сплави по Чорному Черемошу

 • переїзд у рафтинг-табір "Рада Дараба", який знаходиться у с. Красник Верховинського р-ну.
 • розміщення у Дараба хостелі
 • сніданок
 • інструктаж з правил техніки безпеки, ознайомлення із спорядженням
 • переїзд до точки початку сплаву у с. Нижня Дземброня
 • сплав до с. Красник: проходження основних порогів ріки Чорний Черемош (Дземброня, Дідів Лікоть, Біла Кобила, Гучок, Гук) 
 • обід
 • повторний сплав до с. Красник по аналогічній ділянці річки Чорний Черемош
 • вечеря

 

День 2. Сплав по Чорному Черемошу

 • сніданок
 • сплав до с. Красник: проходження основних порогів Чорного Черемошу (Дземброня, Дідів Лікоть, Біла Кобила, Гучок, Гук)
 • обід
 • завершення туру. 
За додаткову плату за бажанням групи (не менше 4 осіб) у цей день можливо дозамовити:
повторний сплав до с. Красник: проходження основних порогів Ч. Черемоша (Дземброня, Дідів Лікоть, Біла Кобила, Гучок, Гук)

Час та місце завершення туру

Виїзд із рафтинг-табору варто планувати о 14:00-15:00. Квитки на потяг потрібно брати відправленням із Ворохти після 16:00, з Івано-Франківська після 18:00. Як виїхати додому?

Одяг та взуття:
 1. Спортивний костюм
 2. Куртка і кофта
 3. Тапочки для хатини
 4. Кросівки
 5. Білизна
 6. Шорти
 7. Одяг для сплаву з довгим рукавом
 8. Сандалі для сплаву з кріпленням за п'ятку
 9. Купальник/плавки
 10. Кепка/панамка
 11. Взуття для рафтингу
 12. Запасне взуття
 13. Гідрорукавички (Оренда)
 14. Гідрошкарпетки (Оренда)
 15. Гідрокостюм (Оренда)
Інше:
 1. Засоби гігієни: зубна щітка, паста, рушник
 2. Фотоапарат/відеокамера, мобільний
Рівень води та погода

Перші сплави у Карпатах стартують в кінці березня, на початку квітня.

В залежності від сезону погода буде дуже різною. У квітні ще холодно, регулярно бувають заморозки, може падати дощ із снігом.


Весна

На травневі свята, погода може коливатися від  теплої до заморозків. З собою потрібно мати весь перелік особистого спорядження, зазначений у рекомендованому списку речей – від шортів до теплих куртки і штанів.

Найвища вода на Черемоші за спостереженнями Турклубу  тримається з середини квітня до початку травня.

Ви не боїтесь холоду і хочете бурхливої води та екстремального рафтингу?

Приїжджайте 15-30 квітня.

В кінці травня, на початку червня часто бувають дощі, що швидко піднімають рівень води в річках Карпат.

Далі поступово спадає до червня.

 

Літо

Літо у Карпатах тепле. Ночі бувають холодні, незважаючи на спеку вдень. Беремо з собою легкий літній одяг, теплий/флісовий светр, штани, куртку.

Температура води в річці протягом року змінюється від 5-10 градусів навесні, до теплішої влітку. Якщо просто: весною можеш тільки забігти і вибігти, а літом можеш трошки пропливти. 

Влітку зазвичай спостерігається низький рівень води. Після тривалих дощів вода може сильно піднятись, але вона досить швидко повертається до звичного рівня.
Літні сплави безпечні та менш екстремальні. Проте в нас є байдарки і каяки, на яких течія і пороги відчуваються яскравіше. 

Традиційно найнижчий рівень води в серпні.
Дощовий прогноз погоди не завжди означає, що рівень води у річці  зросте. Дощі можуть падати за межами басейну річки, або після посухи багато води затримується в ґрунті.

 

Сезон закривається на початку жовтня.

Фізична підготовка та безпека

Без попереднього досвіду сплавів на Черемоші можна безпечно сплавлятися, якщо немає несумісних з активним відпочинком хвороб і ви можете легко пробігти 100 метрів.

По середній та високій воді сплавляємо – на рафті, по малій - на байдарці.

Для сплавів по високій воді, на малих човнах чи на більш складних річках, потрібно мати досвід сплаву по Чорному Черемоші.

На кожному рафті є інструктор, який керує судном та слідкує за  безпекою сплаву.

Всі учасники рафтингу повинні дотримуватись техніки безпеки.

Правила, інструктори розповідають перед першим сплавом.

Капітан кожного судна  детально пояснить як гребти, проходити перешкоди, проходити поріг самосплавом, як врятувати людину що випала із човна і що робити, якщо у воді опинетеся ви.

Під час сплаву потрібно чітко виконувати всі команди та рекомендації капітана човна та дбати про власну безпеку.

Слідкуйте, щоб рятувальний жилет був добре припасований, каска – підібрана по розміру та застібнута.

Подорож з дитиною та домашніми тваринами

Рафтинг доступний для дітей віком від 14 років, за присутності батьків та з дозволу інструктора. Остаточне рішення про учать дитини у сплаві приймає інструктор.

Якщо дитина надто мала для свого віку, інструктор може на місці заборонити сплав дитині. Це як правило трапляється коли: високий рівень води загрожує оверкілем, батьки чи дитина фізично чи морально не готові до сплаву.

Ми розуміємо ваше бажання відпочивати з дітьми, але досвід і здоровий глузд підказує, що інколи краще залишитись в таборі чи покататись в бусі з фотоапаратом. Фанатам екстріму з дітьми можемо запропонувати підбірку історій нещасних випадків на рафтингу з дітьми,переважно з Туреччини.

 

Участь в турі з тваринами можлива тільки за умови, що тварина не заважатиме іншим учасникам туру, інструкторам, і не буде створювати перешкод для проведення туру. Ви несете повну відповідальність за поведінку тварини. Якщо через тварину власник змушений відмовитися від частини програми туру, вартість невикористаних елементів не відшкодовується.

Особливості харчування

В  хостелі "Рада Дараба" є обладнана кухня та їдальня на 20 осіб.
Для кожному прийому їжі готуємо: супи, м'ясо з гарніром, салати зі свіжих/консервованих та солених овочів, фрукти відповідно до сезону, печиво та пироги.

Є два види меню: "Смачно"- гарніри з м'ясом, салати та овочі, супи та гарячі напої з солодощами та "Ще смачніше"- вареники, грибна юшка, налисники з сиром, відбивна, картопля з курячим стегном, плов.

Якщо ви маєте особливості харчування потрібно заздалегідь попередити менеджера з прийому замовлень та кухаря на турі. Ми можемо подати вам страву без вказаного інгридіента або приготувати щось з  вегетаріанських страв. Особливі продукти з вашого раціону рекомендуємо взяти з собою самостійно.

Туристичний сніданок можна замінити на легкий.

avatar
Травень 2021

Крутые ребята, все на уровне - проживание, питание, сплавы. Никакой суеты, никто никого не ждёт, не ищет. Инструктора весёлые, общительные. Подойдёт и для новичков и для опытных. Вернёмся ещё.

(с) Сергей Семенов

avatar
manager
Липень 2018

 

Всім привіт!
Хочу подякувати Турклубу за організацію сплаву по Черемоші. Я зрозумів наскільки у Вас працюють серйозні, та відповідальні люди, які турбуються про комфорт своїх клієнтів.
Хоча з Франківська я їхав один, все одно мене зустріли, посадили в бусика, і поїхали ми до табору. В таборі вже нас очікували учасники які приїхали на своїх авто, з Франківська та Німеччини. Господар Юра нас смачно накормив, а Володимир провів інструктаж з техніки безпеки на воді, і вирушили ми на сплав. Далі все як в програмі; сплав, обід, сплав, вечеря, ночівля в наметах. Наступного дня, нас зустрів ранковий карпатський дощ. Але нас він не злякав, бо «мокрі дощу не бояться». Знову сплав ,і десь о 12-тій годині, попрощавшись зі всіма, сів в бусик, і вирушив до Франківська. Їхали ми повільно, бо впав густий туман, і це змусило водія хвилювався, щоб я встиг на свій потяг до Києва. Запропонував мені навіть заночувати в своїх знайомих якщо я не встигну.
Дякую Турклуб! У Вас чудова команда. Від менеджерів до водіїв. Ви робите гарну справу!

Всім привіт!Хочу подякувати Турклубу за організацію сплаву по Черемоші. Я зрозумів наскільки у Вас працюють серйозні, та відповідальні люди, які турбуються про комфорт своїх клієнтів.Хоча з Франківська я їхав один, все одно мене зустріли, посадили в бусика, і поїхали ми до табору. В таборі вже нас очікували учасники які приїхали на своїх авто, з Франківська та Німеччини. Господар Юра нас смачно накормив, а Володимир провів інструктаж з техніки безпеки на воді, і вирушили ми на сплав. Далі все як в програмі; сплав, обід, сплав, вечеря, ночівля в наметах. Наступного дня, нас зустрів ранковий карпатський дощ. Але нас він не злякав, бо «мокрі дощу не бояться». Знову сплав ,і десь о 12-тій годині, попрощавшись зі всіма, сів в бусик, і вирушив до Франківська. Їхали ми повільно, бо впав густий туман, і це змусило водія хвилювався, щоб я встиг на свій потяг до Києва. Запропонував мені навіть заночувати в своїх знайомих якщо я не встигну.Дякую Турклуб! У Вас чудова команда. Від менеджерів до водіїв. Ви робите гарну справу!

avatar
Саша
Травень 2018

 

Першотравневі свята видались дивовижними... Я можу навіть сказати, що ці дні були одними з найчудовіших в моєму житті і запам’ятаю я їх дуже надовго!)
А це все тому, що першотравневі свята я провела разом з турклубом Тернопіль!) Більш того, я приїхала сюди за акційною пропозицією для мешканців Луганської, Донецької областей та АР Крим. А це означає, що я приймала участь у турі безкоштовно. Але не тільки це... Це також означає, що ті самі люди, про яких раптом почали розповідати якісь жахливі речі у стилі “фашисти-бандерівці-поруйнували-міста-а-потім-з’їли-всіх-російськомовних-немовлят-злі-люди”, замість того, щоб дуже образитись і перестати навіть розмовляти (власне я би так і зробила) повели себе як дуже мудрі та добрі старші брати (і сестри звісно ж))). І тільки від цієї думки я вже була дуже щаслива!

Першотравневі свята видались дивовижними... Я можу навіть сказати, що ці дні були одними з найчудовіших в моєму житті і запам’ятаю я їх дуже надовго!)А це все тому, що першотравневі свята я провела разом з турклубом Тернопіль!) Більш того, я приїхала сюди за акційною пропозицією для мешканців Луганської, Донецької областей та АР Крим. А це означає, що я приймала участь у екстримальному турі Черемошем безкоштовно. Але не тільки це... Це також означає, що ті самі люди, про яких раптом почали розповідати якісь жахливі речі у стилі “фашисти-бандерівці-поруйнували-міста-а-потім-з’їли-всіх-російськомовних-немовлят-злі-люди”, замість того, щоб дуже образитись і перестати навіть розмовляти (власне я би так і зробила) повели себе як дуже мудрі та добрі старші брати (і сестри звісно ж))). І тільки від цієї думки я вже була дуже щаслива!

avatar
Ваш отзыв на модерации
Червень 2013

Добрий день, мав честь подорожувати з Турклубом 8-9 червня 2013 року.
Що хочеться сказати - Ви класні! :-)
Інструктори - Cупер, організація - 5+, харчування - 5 ++ (Іванці окреме спасибі:-)).
З пропозицій (вони не особливо впливають на загальне враження, але якби застосувати то буде краще):
- сплав починати невеликими групами, і з періодичністю 30 хвилин - коли заходить "Ескадрилья" з 8 суден на поріг, то утворюється пробка і втрачається динаміка проходження;
- поверніть багаття на територію табору:-)
ІМХО
Обов'язково ще з Вами буду подорожувати!