UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Вихідні на річці

Ціна: 3400 грн
Тривалість: 2 дні
Замовити тур

Якщо у вас є запитання, зателефонуйте нам

+38 096 212 40 71

banner picture
Вихідні на річці

Дводенний сплав рікою Дністер - один з найпопулярніших видів активного відпочинку на вихідних. Адже це можливість швидко зануритись у дику природу Дністровського каньйону, покупатись у річці, розім'яти м'язи веслом, побачити оригінальні водоспади, печери та пам'ятки архітектури, набратись життєдайної енергії природи для майбутніх трудових звершень.

Включено у ціну
Ціна не включає
Час та місце зустрічі на тур

зустріч на залізничному вокзалі м. Івано-Франківськ о 08:00 ранку. Як дістатись на тур?

День 1. Сплав по Дністру, прогулянка до каньйону у Одаєві, до печери Під Думкою

 • переїзд до місця початку сплаву

 • сніданок на галявині

 • збір катамаранів, інструктаж з техніки безпеки

 • сплав с. Нижнів - с. Будзин,  17 км

 • прибувши до місця початку сплаву у вас одразу з'явиться багато справ: перш за все знайти посуд і смачно поснідати, далі зорієнтуватися у власних речах, відібрати найнеобхідніше, а решту надійно спакувати, щоб не випало і не намокло. Речі готові. Займаємо місця на суднах, інструктор-капітан на кожному судні ознайомить вас із технікою греблі, розкаже як причалювати і відчалювати. По готовності забігаємо у воду по кісточки і штовхаємо судно. Все... Тепер суцільний відпочинок. Навколо пропливають дивовижні краєвиди Дністровського каньйону, а гребля надає відпочинку оздоровчого характеру.

 • Одаїв - прогулянка до вершини каньйону (1-1,5 год): залишивши судна на березі під вартою одного з інстукторів, йдемо на прогулянку. Спершу проходимо велетенський луг, де пасуться коні та корови. Далі стежка ховається у затишний та прохолодний ліс і починає звивисто підійматися по схилу аж до самої вершини каньйону. На найвищому місці тут встановлена капличка і хрест на честь загиблих воїнів УПА. Їх криївку можна побачити неподалік від каплички на схилі, також тут є грот, де за легендою мала бути давня капличка. Загалом, ця місцина багата пустотами, тут велись і тривають розкопки доісторичних поселень. За півкілометра від каплички вглиб лісу є печера Під Думкою. Тут були знайдені археологічні залишки і кістки прадавніх тварин. Найбільше вражає велетенський грот, який закінчується невеликим входом до печери.
  Повертаємось до суден, обідаємо і продовжуємо сплав. Річка в цьому місці утворює велику дугу, що формує потужні повітряні потоки. Інколи тут літають на парапланах. 

 • спллав закінчуємо під вечір. Виносимо всі речі на берег, розкладаємо намети, переодягаємось, поки готується вечеря можна покупатися, позасмагати, половити рибу, зібрати дров для вечірньої ватри. Вечеряємо і ночуємо у наметах.

День 2. Сплав по Дністру, огляд палацу графа Бадені, травертинового водоспаду

 • сплав с. Будзин - с. Долина, 17 км

 • вранці підіймаємось від приємного сніданкового аромату, робимо розминку і ранкове купання та снідаємо. Наїдатися варто добре, щоб протриматися ситим до полудня. Складаємо намети, пакуємо речі, фіксуємо все на судна і відчалюємо. 
  Коропець - огляд колишнього літнього палацу родини австрійського прем'єр-міністра 19 ст. Родина Бадені славилась своїм багатством, володіла прилеглими землями. Резиденція колись була другою за красою після цісарської. Цей палац захоплює і сьогодні, збереглося зовнішнє оформлення та ліпнина. В середині приміщення закрите.
  Сплав продовжується і попереду ще дві зупинки із оглядом унікальних травертинових утворень. Одне з них це грот біля села Стінка, де були знайдені свідчення перебування тут монахів відлюдників і використання цього гроту як святилища. Травертиновий водоспад у Космирині відновить сили втомлених подорожувальників.

 • обід, розбір катамаранів, переїзд до Івано-Франківська

 • виїзд додому

Час та місце завершення туру

Зворотнє відправлення потрібно планувати з Івано-Франківська після 18:00 Як виїхати додому?

Час та місце зустрічі на тур (альтернативна програма)

зустріч на залізничному вокзалі м. Чортків о 08:00 ранку Як дістатись на тур?

Альтернативна програма, день 1. Сплав по Дністру, екскурсія до Джуринського водоспаду, замку і костелу

 • переїзд до с. Нирків. Огляд Джуринськго водоспаду (1-1,5 год) - найвищого рівнинного водоспаду України, а також руїн замку 16-17 ст. Сніданок-перекус. Піша прогулянка до місця початку сплаву у с.Устечко. Маршрут пролягає мальовничим каньйоном р.Джурин, дорогою можна оглянути травертиновий водоспад Дівочі сльози.

 • речі перевозять до с. Устечко, підготовка до сплаву, інструктаж, обід

 • сплав с. Устечко - с. Передівання, 11 км

 • під час сплаву можна оглянути каскад сріблястих водоспадів поблизу села Передівання

 • чалка, розбиття табору, вечеря, вільний час

Альтернативна програма, день 2. Cплав по Дністру, панорама Заліщицького півострова

 • сніданок, збір табору, підготовка до сплаву

 • сплав с. Передівання - м. Заліщики, 17 км

 • прогулянка до вершини каньйону з оглядом панорами на «Заліщицький півострів». Заліщики славляться незвичним для регіону кліматом, тут в 19 ст. діяли кліматичні курорти. До сьогодні у парку маєтку Бруніцких збереглись такі  рідкісні дерева як софора японська, гінкго трилопатеве, бундук канадський. Містечко було розташоване на кордоні колишніх імперій і саме тут відбувалися стратегічні баталії із форсування Дністра, підриву мостів зі  знищенням цілих ешелонів з в’язнями. Є тут і природні пам’ятки - нижньодевонські відклади вапняків та аргілітів, що представляють особливу цікавість для науковців.

 • обід на галявині, збір.

 

Час та місце завершення туру (альтернативна програма)

Зворотнє відправлення слід планувати до Чорткова після 18:00. Виїзд додому. Як виїхати додому?

Одяг та взуття:
 1. Дощовик поліетиленовий (-) (Оренда)
 2. Спортивний костюм
 3. Куртка і кофта
 4. Одяг для перебування в готелі (цивілізації)
 5. Кросівки
 6. Білизна
 7. Шорти
 8. Одяг для сплаву з довгим рукавом
 9. Сандалі для сплаву з кріпленням за п'ятку
 10. Кепка/панамка
 11. Купальник/плавки
 12. Взуття для рафтингу
 13. Сонцезахисні окуляри
Спорядження:
 1. Спальний комплект (спальник+килимок) (Оренда)
 2. Особистий посуд: металева або пластикова (щоб не розбилась) тарілка, ложка, кружка
 3. Сумка дорожна/рюкзак
 4. Гермомішок для речей в поході (Оренда)
Інше:
 1. Крем від засмаги
 2. Засоби гігієни: зубна щітка, паста, рушник
 3. Фотоапарат/відеокамера, мобільний
Фізична підготовка та безпека

Сплав по Дністрі підійде тим, хто хоче провести час активно, проте не надто екстремально. Тури розраховані не лише на молодь, сплав підійде і сім’ям з дітьми чи активним людям старшого віку.

Перед початком сплаву усі отримують жилети. Основним плавзасобом є катамаран, рідше використовуємо рафти та байдарки. Для зручності на катамаранах є сидіння і палуба для перевезення речей. Одне місце на судні завжди відводиться інструктору.

Тури мають форму лінійного походу. Сплавляючись до точки фінішу, група щоденно долає близько 20 км. Для цього потрібно провести на катамарані чи рафті до 7 годин. Інструктор може корегувати ділянку для сплаву, збільшуючи чи зменшуючи денний кілометраж. Це залежить від погоди, рівня підготовки та бажання туристів.

Транспортування речей, проживання та гігієна

Транспортування речей
Відпочинок на Днстрі в формі сплаву не має транспортного супроводу. Речі учасників та спорядження сплавляється на катамаранах разом з групою. Для перевезення речей катамарани обладнуються палубою. Щоб особисті речі під час транспортування не намокли, потрібно їх герметизувати. З цим завданням чудово впораються цупкі поліетиленові мішки, в які потрібно помістити речі, перед тим як складати їх у сумку чи рюкзак. Загортати сумку у поліетилен не варто, його легко пошкодити під час сплаву.

Мобільний зв’язок та живлення

Територія, на якій проходять сплави на катамаранах та рафтах, охоплена мережею мобільних операторів Київстар, Vodafon, та є місця, де якість зв’язку значно знижується через природні перепони. Доступу електрики під час сплаву не буде, тож намагайтесь берегти заряд акумулятора, використовуючи телефони чи інші гаджети лиш в разі крайньої потреби.

Ночівля

Ночівля відбувається у наметах. Наші намети розраховані на 2-4 осіб і багаторазово перевірені під час грози, вітеру. Використовуємо намети таких фірм виробників як Hannah, TerraIncognita, Sportland. Для ночівлі знадобиться спальний мішок та каремат.

Гігієна

На місцях ночівлі не має обладнаних душових кабін чи туалетів. Воду для вмивання завжди можна набрати у джерелі, й при потребі трішки підігріти на вогнищі. При бажанні можна замовити похідну баню. У якості туалету використовуємо намет і щоб не захаращувати стоянки - лопатку для закопування екскрементів.

Погода

Клімат досить м’який, із помірною спекою та короткими грозовими дощами. Зазвичай тут на кілька градусів тепліше, ніж на інших територіях. Сплави по Дністровському каньйоні та Південому Бузі тривають з травня по вересень і погода може бути дуже мінливою: денна спека змінюється холодними вечорами, сонячний день може закінчитися дощем. Тому збираючись на рафтинг по Дністру у травні та червні, крім шортів та футболки треба захопити й теплі речі, влітку не варто забувати й про дощовик.
Обов'язково візьміть з собою сонцезахисний одяг. Футболка на довгий рукав, капелюх, легка сорочка та штани збережуть вас від спеки та опіків.

Подорож з дитиною та домашніми тваринами

Сплав підійде для сімей з дітьми, оскільки ріки рівнинні і практично без порогів.

Для дітей, що беруть участь у спавах по Дністру, Збручу та Південному Бугу діють знижки: для дітей віком до 6 років участь безкоштовна, для дітей віком до 12 років діє знижка 50 %.

 

Участь в турі з тваринами можлива тільки за умови, що тварина не заважатиме іншим учасникам туру, інструкторам, і не буде створювати перешкод для проведення туру. Відповідальність за безпеку учасників туру і інших осіб несуть виключно власники тварини. У разі, якщо в результаті присутності тварини власник змушений відмовитися від частини програми туру, вартість невикористаних елементів не відшкодовується.

Особливості харчування

Ми готуємо їжу в умовах похідної кухні. Страви схожі на ті, які готують в спортивних походах: каші з м'ясом, перші страви,  український борщ, салати або нарізка з сезонних овочів, багато печива. Можна спробувати  банош і куліш.

Для організованих та корпоративних груп пропонуємо додаткові страви.

Якщо ви маєте особливості харчування потрібно заздалегідь попередити менеджера з прийому замовлень та кухаря на турі. Ми можемо подати вам страву без вказаного інгридіента. Особливі продукти з вашого раціону рекомендуємо взяти з собою самостійно.

Для вегетаріанців подаємо ті ж страви, що готуються для всіх, але без м'яса, з додатковою порцією сиру.