UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Рафтинг у Карпатах: комплексні тури та катання

Формат організаії рафтингу у Карпатах

Рафтинг

Сезон рафтингу в Карпатах триває з початку квітня й до початку жовтня. Протягом цього періоду на березі Чорного Черемошу працює наш рафтинг табір, який є точкою старту й фінішу для туристів, котрі приїжджають на рафтинг у Карпати. Знаходячись на місці впродовж усього сезону, пропонуємо туристам два варіанти організації відпочинку:

Комплексні рафтинг тури

Програми комплексних турів максимально продумані й складені таким чином, щоб туристи могли не лише позмагатися із водною стихією, а й відпочити. Базовий комплекс послуг, що надаються протягом туру, приблизно однаковий: кілька сплавів відповідно до програми, харчування, проживання у хостелі або в наметі, страхування, супровід інструктора, тощо.

Рафтинг

У більшості турів пропонуємо рафтинг порогами Чорного Черемошу, у квітні за високої води також організовуємо тури, котрі передбачають рафтинг на більш екстремальних річках – Пруті та Білому Черемоші. 

Формат комплексного туру досить зручний, оскільки Вам не потрібно перейматися організаційними питаннями, ці деталі ми беремо на себе.

За тривалістю комплексні програми можна поділити на рафтинг тури вихідного дня (у тому числі одноденні ратфинг тури) та більш тривалі тури, де рафтинг можна поєднати з пішими прогулянками по горах чи навіть підкоренням карпатських двотисячників – Говерли чи Попа Івана.

Рафтинг на гірській річці

Перелік комплексних турів та детальну інформацію по кожному із них можна знайти у розділі Рафтинг на Черемоші.

Катання

Така атракція зазвичай цікавить мандрівників, що відпочивають неподалік місця проведення рафтингу й вирішили додати трішки адреналіну до свого відпочинку. Катання стартують на базі рафтинг-табору, де туристи мають можливість залишити транспорт чи особисті речі, сюди ж група повертається після завершення сплаву.

Попри незначну тривалість (1-2 год) рафтинг проходить однією з найпорожистіших ділянок Чорного Черемошу. Більш детальна інформація про короткі сплави на сторінці Катання від рафтинг-табору.

Рафтинг в Карпатах

Окрім того, у рафтинг таборі за попередньою домовленістю можна залишитись на нічліг, смачно пообідати чи повечеряти, отримати напрокат гідрокостюм чи спальний комплект для ночівлі. Детальніший перелік додаткових послуг та їх вартість на сторінці рафтиг-табору.

Замовити короткий сплав та додаткові послуги можна за телефоном
067 841 46 80
NB День та час сплаву та наявність вільних місць варто узгоджувати заздалегідь.