UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Рафтинг у Карпатах: комплексні тури та катання

Формат організаії рафтингу у Карпатах

Рафтинг

Сезон рафтингу у Карпатах триває з початку квітня й до початку жовтня. Протягом цього періоду на березі Чорного Черемошу працює наш рафтинг табір, який є точкою старту й фінішу для туристів котрі приїжджають на рафтинг у Карпати. Знаходячись на місці впродовж всьго сезону пропонуємо туристам два варіанти організації відпочинку:

  • рафтинг тури – комплексний пакет послуг, який включає рафтинг, проживання у наметі на території рафтинг-табору чи у садибі, харчування, спорядження, інформаційну підтримку, супровід інструкторів, додаткові розваги
  • катання – короткий сплав на 1,5-2 год з проходженням порогів 2-3-ї категорії складності на ділянці Чорного Черемошу від Дземброні до Красника

Комплексні рафтинг тури

Програми комплексних турів максимально продумані й складені таким чином, щоб туристи могли не лише позмагатися із водною стихією, а й відпочити. Базовий комплекс послуг, що надаються протягом туру приблизно однаковий: кілька сплавів відповідно до програми, харчування, проживання у наметі, страхування, супровід інструктора, тощо.

Рафтинг

У більшості турів пропонуємо рафтинг порогами Чорного Черемошу, у квітні за високої води також організовуємо тури, котрі передбачають рафтинг на більш екстремальних ріках – Пруті та Білому Черемоші. 

Формат комплексного туру досить зручний, оскільки Вам не потрібно перейматися організаційними питаннями, ці деталі ми беремо на себе.

За тривалістю комплесні програми можна поділити на рафтинг тури вихідного дня (у тому числі одноденні ратфинг тури) та більш тривалі тури, де рафтинг можна поєднати з пішими прогулянками по горах чи навіть підкоренням карпатських двотисячників – Говерли чи Попа Івана.

Рафтинг на гірській річці

Перелік комплексних турів та детальну інформацію по кожному із них можна знайти у розділі Рафтинг на Черемоші.

Катання

Така атракція зазвичай цікавить мандрівників, що відпочивають неподалік місця проведення рафтингу й вирішили додати трішки адреналіну до свого відпочинку. Катання стартують на базі рафтинг-табору, де туристи мають можливість залишити транспорт чи особисті речі, сюди ж група повертається після завершення сплаву.

Попри незначну тривалість (1-2 год) рафтинг проходить однією з найпорожистих ділянок Чорного Черемошу. Більш детальна інформація про короткі сплави на сторінці Катання від рафтинг-табору.

Рафтинг в Карпатах

Окрім того у рафтинг таборі за попереднью домовленісю можна залишитись на нічліг, смачно пообідати чи повечеряти, отримати на прокат гідрокостюм чи спальний комплект для ночівлі. Детальніший перелік додаткових послуг та їх вартість на сторінці рафтиг-табору.

Замовити короткий сплав та додаткові послуги можна за телефоном
067 841 46 80
NB День та час сплаву та наявність вільних місць варто узгоджувати зазделегідь.