UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Відпочинок на гірськолижному курорті Буковель

Гірськолижний курорт Буковель справедливо вважається найкращим місцем для зимового відпочинку на лижах в Україні.

гірськолижний курорт Буковель

Основні переваги Буковеля:

  • велика кількість трас: до ваших послуг більше 40 трас загальною довжиною 50 км; звичайно не всі траси завжди відкриті, але їх все одно найбільше в Україні;
  • гарна підготовка схилів для катання: на всіх схилах щоночі працюють ретраки, які вирівнюють бугри та засипають кригу; за потреби включаються снігові гармати, які додають свіжого снігу на траси; щоправда іноді можна зустріти камінці та трасі, але їх завжди можна оминути;
  • освітлена траса біля другого витягу дає можливість кататись до 20.00; щоправда до вечора вона як правило вкривається буграми, але завзятого лижника то не зупинить;
  • велика кількість сучасних витягів: всі витяги на Буковелі підтримуються в належному справному стані, на сидіннях тепло і безпечено; є кілька швидкісних витягів;
  • розвинута інфраструктура: до ваших послуг безкоштовні туалети біля більшості витягів; бари-ресторани; прокат необхідного спорядження; школа інструкторів; ігрова зона для дітей; аптека; банкомат; продуктовий магазин; паркінги; рятувальна служба та багато іншого.

Звичайно в роботі такого монстра як Буковель можна знайти багато недоліків і помилок, але беззаперечно, що цей курорт найближче підійшов до європейського рівня сервісу.

тури на буковель

В сезон задоволення покататись на лижах на Буковелі коштує недешево. Але є періоди, коли катання коштує дешевше, крім того існує багато акцій від Буковеля, які дозволяють економити на спусках. Абонементи на підйоми бувають двох основних видів: на рази (наприклад на 20 витягів) та на дні (наприклад на 1 день необмеженого катання). Перевага абонементів "на рази" в тому, що їх можна використовувати впродовж кількох днів чи сезонів. А абонемент на один день дозволяє спуститись 20-30-40 разів, оскільки кількість підйомів тут не лімітується. На жаль, в 2011 році Буковель припинив продаж абонементів "на рази", але іноді їх можна купити у агентів чи просто з рук (куплені давно). Для тих, хто планує кататись менше повного дня (8.30-16.30) є абонементи на 3 години.

гірськолижний відпочинок на Буковелі

Для тих, хто планує відпочинок завчасно, Буковель пропонує різноманітні акції, які дозволяють суттєво економити на завчасній купівлі абонементів. Так, всю зиму діє акція Ранкова, згідно якої, з 7.00 до 9.00 в касах Буковеля абонементи на 1 день продаються зі знижкою 40% (пн-чт) та 20% (пт-нд та святковий період).

Найдорожче кататись в святковий період - з 28 грудня по 7 січня. В цей час один день катання буде коштувати в касі 396 грн (317 грн по Ранковій акції). Впродовж тижня (пн-нд) денний абонемент коштуватиме 336 грн. Найдешевше гірськолижне задоволення буде коштувати в несвятковий період, з понеділка по четвер - 202 грн по Ранковій акції.

Вартість абонементу на 3 години складає: у всі дні крім періоду "Святковий" - 252 грн (по акції "Ранкова": 151 грн (будні),  202 грн (вихідні)), в період "Святковий" - 297 грн (по акції "Ранкова": 238 грн).

На Буковелі є 3 траси (2, 7, 1R), які освітлюються ввечері (з 17.00 до 20.00).

Зручна табличка з вартістю абонементів та вигідні пропозиції від Турклубу на сторінці Абонементи на підйоми на Буковелі

Карта витягів та трас на гірськолижному курорті Буковель

карта трас на буковелі

На Буковелі традиційно є траси 3 рівнів складності:

сині - для початківців - вони як правило досить пологі і довгі. Але часто внаслідок надмірної концентрації початківців, там буває досить небезпечно. А після обіду можуть з'являтись бугри, утворені різкими поворотами та гальмуванням. 

червоні - для досвідчених лижників - цих трас найбільше, вони бувають більш чи менш складні. Тут варто вибирати, які вам більше до смаку і де менше людей.

чорні - для спортсменів та експертів - цих трас досить мало, вони досить круті та небезпечні для початківців.

Але варто пам'ятати, що на Буковелі всі траси підтримуються в гарному стані та практично щоденно вирівнюються ретраками. Тому для лижників, які впевнено катались на Драгобраті, у Славському чи десь на Кавказі чи в Європі, буковельські траси не будуть здаватися складними. 

 

Прокат гірськолижного спорядження на Буковелі

Біля кожного паркінгу є пункти прокату спорядження, де для вас можуть підібрати лижі, черевики, палки, сноуборд чи шолом. В прокаті є спорядження різних рівнів і вартості. Так лижний комплект (лижі, черевики, палки) базового рівня у будні несвяткові дні буде коштувати 85 грн/день, а комплект найвищого рівня коштуватимуть 210 грн. На Новий рік ціни збільшаться відповідно до 115 грн та 360 грн. Звичайно дешеві лижі не в найкращому стані, але за 210 грн можна отримати гарні практично нові лижі. На прокат спорядження також діють ранкові знижки 30% та 20%. Крім того дорогою до Буковеля ви побачите багато пунктів прокату лижного спорядження, де пропонують дещо нижчі ціни.

 

Буковель. Лижний сезон 2011-2012

 

Погода на Буковелі

Вебкамери Буковеля

Тури з катанням на Буковелі

Транспортні перевезення на Буковель

Прокат гірськолижного одягу на Буковелі

Зимові розваги на Буковелі

Зимові тури в Карпати

Житло в Карпатах на Новий рік

Скітур на Піп Іван

Різдво в Карпатах - Верховина

Похід на Гаджину