UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Неактуальна інформація про Дарабу

Рада Дараба- місце для відпочинку в Карпатах для активних людей

Проживання

Пропонуємо прості комфортні номери зі зручностями "на поверсі". В Центральному блоці є їдальня, кухня та веранда. Влітку можна ночувати в наметі на території кемпінгу. В кімнатах може проживати 24 особи, а в кемпінгу близько 100 осіб. 
Детальний опис номерів та кемпінгу

Рафтинг 

Основною розвагою на Дарабі навесні та влітку є рафтинг. Можна замовити один сплав (якщо ви відпочиваєте в Карпатах) чи рафтинг-тур на кілька днів (якщо хочете приїхати саме на рафтинг). Сплави відбуваються на ріці Чорний Черемош. Навесні можна здійснити сплав Прутом, Білим Черемошем чи Чорною Тисою. Найцікавіше сплавлятись в квітні-травні, коли висока вода. Ближче до кінця літа сплави стають менш захоплюючими.

Для рафтингу на Дарабі є все необхідне: потужна база різних човнів для сплаву (катамарани, рафти, байдарки, каяки), весла, рятувальні жилети, каски, прокат гідрокостюмів для рафтингу, роздягалки тощо. Човном керуватиме досвідчений інструктор.   

Корисні сторінки: 

Походи в гори 

Дараба розташована неподалік Чорногірського хребта. Тут є багато маршрутів для походів різної складност та тривалості. Від нас можна піднятись на гору Піп Іван, Смотрич, Ребра, в урочище Гаджина і на гору Шпиці. За 30 км від Дараби починається маршрут на Говерлу із Заросляка.  Також є нижчі вершини, з яких видно Чорногірський хребет: Кострича, Кринта, Погар та інші. Також від Дараби можна неспішно (протягом 1-2 год) прогулятись до мальовничих полонин Глобус та Запідки, звідки видно Верховину та Чорногору. Недосвідченим туристам для тривалих (довше 3х год) походів варто скористатись послугами гіда. Огляд туристичних маршрутів біля Дараби. Також у нас можна замовити кількаденні походи в Карпати

Взимку

На Дарабі зручно вчитись їздити на гірських лижах. Відстань до найближчого гірськолижного витягу на горі Запідки 850 м. Тут є бугіль на червону трасу та маленький підйомник для початківців. Працює прокат спорядження, можна покататись на санчатах. 

Відстані до великих гірськолижних курортів: Буковель 50 км, Драгобрат (Ясіня) 60 км, Ворохта  28 км.   

Неподалік є зручні райони для скітуру та фрірайду. А ще можна піднятись на зимовий Піп Іван або підготуватись до більш складних сходжень на Альпсемінарі в Карпатах. Також у нас є невеликий прокат лиж для скітуру та іншого спорядження. 

Всі ціни та послуги

Як дістатись на Дарабу

Дараба на карті Google

З Івано-Франківська краще їхати через Ворохту. З Чернівців через Коломию та Косів. 
Відстані до великих міст: Івано-Франківськ 120 км, Львів 255 км, Чернівці 150 км, Тернопіль 250 км. 

Можемо допомогти з трансфером

Вигляд з Дараби на Чорногору

Rada Daraba