UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Тури на День Незалежності 2017

Тури на День Незалежності 2017 від Туркулубу – поєднання активного й екскурсійного відпочинку

Карпати

 

Не були у відпустці, а літо невпинно біжить до завершення? Остання можливість отримати свою порцію приємних емоцій від літнього відпочинку - вихідні на День Незалежності (цьогоріч це чотири дні 24-27 серпня).

Запрошуємо провести вихідні на стрімких потоках Чорного Черемошу чи спокійному плесі рівнинного Дністра, підземельних лабіринтах печери Млинки або серед найвищих карпатських вершин.

Сплави по Дністру

Сплав по Дністру

Для тих, хто хоче надолужити згаяне, за короткий час набратися сил та енергії на весь наступний рік сплав по Дністру на День Незалежності – саме те що треба. Пізнавальні екскурсії, веселі розваги й змагання на воді не залишать часу на нудьгу. Попри активності буде час й на купання та сонячні ванни, а унікальний клімат Дністровського каньйону цьому лиш сприятиме. Романтики цій пригоді додасть похідна кухня й вечірні посиденьки біля багаття. Сприятливіших умов щоб відпочити годі й шукати.

Цьогоріч на День незалежності плануємо 3-5 денні сплави по Дністровському каньйоні. 

Розклад сплавів на святкові вихідні:

Дністровський квартет 
4 дні 2300 грн
24-27 серпня
До Хотина за п'ять днів
5 днів 2500 грн
23-27 серпня
Тиждень у каньйоні
 7 днів 3100 грн
19-25 серпня 

Рафтинг на Черемоші

Рафтинг на Черемоші

Рафтинг в Карпатах на День Незалежності - вид відпочинку, що не потребує додаткової реклами. Сплав на рафтах, катамаранах, байдарках та каяках по найцікавішій ділянці Чорного Черемошу (пороги «Гук», «Гучок», «Дідів Лікоть», «Сива Кобила») припаде до душі не лише бувалим прихильникам адреналіну, а й туристам без досвіду, адже за безпеку відповідає досвідчений інструктор.

Після активно проведеного часу на воді туристів чекає рафтинг-табір та смачне похідне харчування. На вибір пропонуємо тури різної тривалості, від одноденних сплавів на байдарках до 4-х денних програм, що комбінують рафтинг на Черемоші та радіальні сходження в гори.

Розклад турів на червень
Рафтинг в Карпатах - один день 
1 день 630 грн
24 серпня
Карпатські вершки
4 дні 2400 грн
24-27 серпня
П'ять днів на Чорному Черемоші
 5 днів 2750 грн
23-27 серпня

 

Піші походи по Карпатах

Карпати

У кінці серпня гірські вершини, прогріті теплим літнім сонцем, по особливому привабливі. На вас чекають наймальовничіші куточки гірського краю: хребти Мармароси, Чорногора та Горгани, урочище Гаджина та країна гірських озер – масив Свидовець. Маршрути різноманітні, тож кожен підбере щось для себе, відповідно до вподобань, кількості вільного час чи фізичного навантаження.

Інформацію про складність турів та фізичну підготовку можна знайти за цим посиланням.

Розклад піших походів до Дня Незалежності:

Похід по Карпатах: До країни гірських озер
4 дні 1510 грн
24-27 серпня
Похід по Карпатах: Операція Мараморош
5 днів
2125 грн
23-27 серпня

 

Не згайте останній довгий уїк-енд літа - День Незалежності на пасивні посиденьки у місті, пожертвуйте комфортом, забудьте про інтернет й пориньте у світ природи та активного відпочинку.