EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Rafting in the Carpathian: Three rivers (White Cheremosh, Black Cheremosh, Prut)

Price: 154 $
Duration: 3 days
Order tour

If you have any questions please call us

+38 096 212 40 71

banner picture
Rafting in the Carpathian: Three rivers (White Cheremosh, Black Cheremosh, Prut)

Only in April!

Mix of the most demanding rivers of Ukraine - Prut, White Cheremosh and Black Cheremosh. In April, when snow melts rapidly, we expect high water level for breathtaking rafting. Good old Black Cheremosh helps to stretch your muscles after long-lasting winter pause and test yourself on high waves of Huks. Unknown White Cheremosh will charm you with its wild landscapes and terrain, several meters in high canyon walls, sudden drops and tight bends.
Powerful Prut will test your nerves and skills with the most intricate rapids.

This tour requires good physical shape and white water rafting experience.

Include in the price
Price not includes
Time and meeting place for the tour

The meeting of the group for the tour takes place in the rafting-camp "Rada Daraba", at the address: Krasnik, Franko street 1V, at  8 am. How to get to the tour?

Day 1. Rafting on the Black Cheremosh

 • transfer to the rafting-camp "Rada Daraba", which located in Krasnyk village 
 • accommodation in the hostel "Rada daraba"
 • safety briefing, acquaintance with equipment
 • breakfast
 • transfer to the starting rafting point in Dzembronya Village
 • rafting route: Dzembronya – Krasnyk, including the main rapids of the Black Cheremosh (Dzembronya, Old Man's Elbow, White Mare, Huchok, Huk)
 • lunch
 • one more rafting to Krasnyk village on the same stretch of the Black Cheremosh river
 • dinner

Day 2. Rafting on thе White Cheremosh

 • breakfast
 • transfer to the starting place of rafting on the White Cheremosh River
 • rafting route on the White Cheremosh to the village of Usteriky (30 km): getting over main rapids Horby (Humps), Dudky (Pipes), Voritsya (Gates)
 • lunch
 • return to the camp
 • dinner

Day 3. Rafting on the Prut river

 • breakfast, camp breaking
 • transfer to the starting place of rafting on the Prut River
 • rafting route on the Prut to Yaremche (approx. 3 km): getting over such rapids as Vodospadnyi (Waterfall), Prykarpatskyi, Dovbush’s
 • snack
 • ending of the tour. 

Time and place of ending the tour

transfer from Yaremche is planned at 2-3 p.m. Train tickets should be taken with depart from Ivano-Frankivsk after 5 p.m. How to get back home?

Clothes and boots:
 1. Wetsuit (Rent)
 2. Neoprene socks (Rent)
 3. Neoprene gloves (Rent)
 4. Sport wear
 5. Jacket
 6. Convenient every day clothes for hotel and city
 7. Sneakers
 8. Underwear
 9. Sandals rafting with heel fixing
 10. Rafting shoes
 11. Spare shoes (sandals)
 12. Slippers for the house
Equipment:
 1. Travel bag / backpack
Other:
 1. Hygiene products: toothbrush, paste, towel
 2. Camera
Рівень води та погода

Перші сплави у Карпатах стартують в кінці березня, на початку квітня.

В залежності від сезону погода буде дуже різною. У квітні ще холодно, регулярно бувають заморозки, може падати дощ із снігом.


Весна

На травневі свята, погода може коливатися від  теплої до заморозків. З собою потрібно мати весь перелік особистого спорядження, зазначений у рекомендованому списку речей – від шортів до теплих куртки і штанів.

Найвища вода на Черемоші за спостереженнями Турклубу  тримається з середини квітня до початку травня.

Ви не боїтесь холоду і хочете бурхливої води та екстремального рафтингу?

Приїжджайте 15-30 квітня.

В кінці травня, на початку червня часто бувають дощі, що швидко піднімають рівень води в річках Карпат.

Далі поступово спадає до червня.

 

Літо

Літо у Карпатах тепле. Ночі бувають холодні, незважаючи на спеку вдень. Беремо з собою легкий літній одяг, теплий/флісовий светр, штани, куртку.

Температура води в річці протягом року змінюється від 5-10 градусів навесні, до теплішої влітку. Якщо просто: весною можеш тільки забігти і вибігти, а літом можеш трошки пропливти. 

Влітку зазвичай спостерігається низький рівень води. Після тривалих дощів вода може сильно піднятись, але вона досить швидко повертається до звичного рівня.
Літні сплави безпечні та менш екстремальні. Проте в нас є байдарки і каяки, на яких течія і пороги відчуваються яскравіше. 

Традиційно найнижчий рівень води в серпні.
Дощовий прогноз погоди не завжди означає, що рівень води у річці  зросте. Дощі можуть падати за межами басейну річки, або після посухи багато води затримується в ґрунті.

 

Сезон закривається на початку жовтня.

Фізична підготовка та безпека

Без попереднього досвіду сплавів на Черемоші можна безпечно сплавлятися, якщо немає несумісних з активним відпочинком хвороб і ви можете легко пробігти 100 метрів.

По середній та високій воді сплавляємо – на рафті, по малій - на байдарці.

Для сплавів по високій воді, на малих човнах чи на більш складних річках, потрібно мати досвід сплаву по Чорному Черемоші.

На кожному рафті є інструктор, який керує судном та слідкує за  безпекою сплаву.

Всі учасники рафтингу повинні дотримуватись техніки безпеки.

Правила, інструктори розповідають перед першим сплавом.

Капітан кожного судна  детально пояснить як гребти, проходити перешкоди, проходити поріг самосплавом, як врятувати людину що випала із човна і що робити, якщо у воді опинетеся ви.

Під час сплаву потрібно чітко виконувати всі команди та рекомендації капітана човна та дбати про власну безпеку.

Слідкуйте, щоб рятувальний жилет був добре припасований, каска – підібрана по розміру та застібнута.

Подорож з дитиною та домашніми тваринами

Рафтинг доступний для дітей віком від 14 років, за присутності батьків та з дозволу інструктора. Остаточне рішення про учать дитини у сплаві приймає інструктор.

Якщо дитина надто мала для свого віку, інструктор може на місці заборонити сплав дитині. Це як правило трапляється коли: високий рівень води загрожує оверкілем, батьки чи дитина фізично чи морально не готові до сплаву.

Ми розуміємо ваше бажання відпочивати з дітьми, але досвід і здоровий глузд підказує, що інколи краще залишитись в таборі чи покататись в бусі з фотоапаратом. Фанатам екстріму з дітьми можемо запропонувати підбірку історій нещасних випадків на рафтингу з дітьми,переважно з Туреччини.

 

Участь в турі з тваринами можлива тільки за умови, що тварина не заважатиме іншим учасникам туру, інструкторам, і не буде створювати перешкод для проведення туру. Ви несете повну відповідальність за поведінку тварини. Якщо через тварину власник змушений відмовитися від частини програми туру, вартість невикористаних елементів не відшкодовується.

Особливості харчування

В  хостелі "Рада Дараба" є обладнана кухня та їдальня на 20 осіб.
Для кожному прийому їжі готуємо: супи, м'ясо з гарніром, салати зі свіжих/консервованих та солених овочів, фрукти відповідно до сезону, печиво та пироги.

Є два види меню: "Смачно"- гарніри з м'ясом, салати та овочі, супи та гарячі напої з солодощами та "Ще смачніше"- вареники, грибна юшка, налисники з сиром, відбивна, картопля з курячим стегном, плов.

Якщо ви маєте особливості харчування потрібно заздалегідь попередити менеджера з прийому замовлень та кухаря на турі. Ми можемо подати вам страву без вказаного інгридіента або приготувати щось з  вегетаріанських страв. Особливі продукти з вашого раціону рекомендуємо взяти з собою самостійно.

Туристичний сніданок можна замінити на легкий.

avatar
May 2021

Додам відгук про чани, побут і професіоналізм турклубівців - все на відмінно. Як і асортимент та підготовка спорядження... Ну і в цілому, гарна природа, жива річка, простора місцина, чарівні краєвиди і класні місця для підйомів в гори ... Зручний доїзд.

(с) Володимир Майдан

avatar
April 2021

Чудове місце. Табір розташований у мальовничій місцині, поруч протікає Чорний Черемош. Всередині дуже затишно, кімнати чисті. Їжу готують смачну, окремо подають для вегетаріанців (про це потрібно попередити заздалегідь). Інструктори взагалі чудові.

(с) Надія Михайловська

avatar
Саша
April 2016

 

Хочу подякувати Турклубу «Тернопіль» за організацію безкоштовного туру для жителів східних областей та Криму. Ми були трьома учасниками від Луганської області, і чесно кажучи, нам дуже нехотілось повертатись додому. Сідаючи у потяг Львів-Маріуполь, ми по-доброму заздрили тим, хто живе у мальовничих Карпатах і може насолоджуватись красою та мирним небом рідного краю.
Що сподобалось. 
1. Привітність та доброзичливість всієї команди, починаючи від менеджера Ольги Діденко, водія Олега, старшого інструктора Володимира.
2. Кухня – добре! Традиційне скаутське меню, всього вистачає.
3. Професійність та порядність старшого інструктора Володимира

Хочу подякувати Турклубу «Тернопіль» за організацію безкоштовного туру для жителів східних областей та Криму. Ми були трьома учасниками від Луганської області, і чесно кажучи, нам дуже нехотілось повертатись додому. Сідаючи у потяг Львів-Маріуполь, ми по-доброму заздрили тим, хто живе у мальовничих Карпатах і може насолоджуватись красою та мирним небом рідного краю.Що сподобалось. 1. Привітність та доброзичливість всієї команди, починаючи від менеджера Ольги Діденко, водія Олега, старшого інструктора Володимира.2. Кухня – добре! Традиційне скаутське меню, всього вистачає.3. Професійність та порядність старшого інструктора Володимира

avatar
новий
April 2015

Ми з братом скористалися пропозицією Турклубу Тернопіль і я був приємно вражений по декількох позиціях:
1 Добре розроблена концепція "3 дні - 3 річки ". Ріки були різні, можливо було використовувати 3 різних типи плавзасобів. Для нас послідовність була: одномісні, двомісні байдарки, рафт. Чорний Черемош - досить лагідний та відносно безпечний для початківця, Білий Черемош - стрімкий та швидкий, Прут - потужний, повноводний і такий де зовсім не слід сідати за весло вперше в житті.
2 Всі інструктори високого як спортивного так і професійного рівня.
3 Вибір розміщення на різні рівні витрат: а) - садиба (ліжкомісце за 85 грн/доба), з санвузлом на 4 кімнати по 2 місця, б) - палатка (безкоштовно, якщо спальник+карімат із собою), в) множина місцевих господарів, які мають бажання розмістити в себе відпочиваючих (ціни не обговорював, тому що від початку ми вибрали варант - а, бо при нулі по Цельсію в палатці я вже спав не одноразово, тож сумнівний кайф цього процесу мені знайомий).
4 Збагачене салатами збалансоване харчування (за рахунок Великодня нас загодували яйцями до нестями :), припускаю, що в інші періоди для збільшення частки білку є сенс брати із собою горіхи.
5 Можливість обміну фото-відео зйомкою із іншими учасниками відпочинку. Я цього разу фотоаппарат не брав, телефон принципово лишав в рюкзаку, тож всі фото-відео не мої.
6 Гарний стан суден та рятувального обладнання.
7 Надзвичайно вдале місце розташування базового лагеря. Ті хто після першого дня для себе вирішать "краще я берегом" мають можливість зробити сходження на вершини Чорногорського хребта - Дземброню та Піп-Іван.
Що хочу порадити:
народ! Ви збираєтеся в гори! Беріть як мога більше речей що можуть знадобитися! Ті хто припускають можливість сходження - гірське взуття, крем проти засмаги, сонцезахисні окуляри, шапки та перчатки, зручні маленьки рюкзаки.
Обов`язково термос (я не взяв, пожалкував), мазюки для суставів та болі в мязах, плавки для бані (баня кльова).
Технічні питання:
для тих хто вже неодноразово був у Івано-Франківську та Яремче раджу поїзд Київ-Рахів. Ті хто виберуть Київ-Іванофранківськ будуть мати додаткові 4-5 годин для прогулянок (в Яремче місць для відвідання багато, гугліть вольєри, водоспад Дівочі Сльози, стежку Довбуша).
P.S. 
Олександре, Київські Полтавці чудово володіють Українською мовою