EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Summer vacations: Dniester rafting

Людина ХХІ сторіччя – втомлена від цілоденного сидіння, забігана (у кращому випадку по магазинах), з низкою невтішних діагнозів, заюзаним до дірок нотатником  й вільним доступом до Інтернету… Одного ранку вона прокинеться і зрозуміє, що потребує відпочинку, зміни декорацій (бажано на природні) й, принаймні, ілюзії волі.
Саме у цей момент варто за призначенням скористатись Нетом і поґуґлити з метою визначення оптимального варіанту відпочинку. Будь-який лікар пацієнту з діагнозом «гіподинамія» порадить саме активний відпочинок на природі. До ваших послуг не так уже й мало пропозицій: рафтинг на Дністрі, рафтинг в Карпатах, походи в гори, веломандрівки, спелеовиходи і просто екскурсії. Можна й розгубитись. Слід мислити критично й визначити індивідуальні критерії. Гайда!
На порядку денному рафтинг, а саме рафтинг в Україні, а, щоб бути геть точними, рафтинг по річці Дністер.
Серед запланованих турів на 2011 р. рафтинг-тури по Дністру займають чільне місце як активний і пізнавальний тип сімейного відпочинку в Україні.
Сплави по річці Дністер відбуваються на катамаранах, рафтах і байдарках. Рухаючись спокійною річкою Дністер, можна вдосталь насолодитися чудовими краєвидами Дністровського каньйону й поповнити домашню відео- й фототеку непересічними фото з відпочинку в Україні.

Активний відпочинок в Україні з сім’єю

Відпочинок на Дністрі - чудовий вибір для людини сімейної, адже водний похід по Дністру – безпечний навіть для дітей найменшого віку. Річка Дністер на ділянці сплаву (південь Тернопільщини) вирізняється спокійною й привітною течією. Тож діти незалежно від віку (зафіксована участь у сплаві по річці Дністер 6-місячного хлопчика) можуть вже на світанку свого життя перетворитись у справжніх активних туристів з досвідом рафтингу.
Усе спорядження ретельно перевіряється безпосередньо перед рафтинг-туром. А досвідчений і чулий інструктор докласть максимум зусиль, аби перетворити ваш відпочинок в Україні на комфортний й цікавий вояж. Якщо вас непокоїть реакція дитини на рафтинг, радимо розпочати знайомство з річкою Дністер зі сплаву на вихідних.

Тривалість турів по Дністру

Рафтинг на Дністрі задовольнить вимоги як тих, що мають на відпочинок лише уікенд, так і тих, котрі можуть дозволити собі 5- чи 7-денний тур по Дністру.
Тур вихідного дня – інтенсивний курс реабілітації від робочих буднів з ефективним набором процедур: засмаганням на березі чи катамарані, водними процедурами у вигляді плавання у Дністрі, лікувальною гімнастикою з веслом, загартовуванням водами вранішнього Дністра. Їжею для душі стануть релаксаційні розмови довкола вечірньої ватри та екскурсії до цікавих об’єктів, а саме, Джуринського водоспаду, Червоної гори, вежі Беньовського тощо.
Для хроніків чи щасливчиків з довгою відпусткою влітку тиждень на р. Дністер – в райському куточку, де час зупиняється, - подарує не тільки яскраві фотографії з походу по Дністру для альбому чи відгуку у ЖЖ з назвою «Мої літні тури 2011», а й оксамитову засмагу й повне енергії тіло.
Якщо 7 днів на річці без зручностей – надто тривалий відпочинок для вас, можна зупинитися на помірному варіанті – 3-4-денному турі на Дністрі.

Спорядження для рафтингу на Дністрі

Зручність походу на Дністрі полягає у простоті підготовки до туру. Туристові не потрібно витрачати зайві кошти на придбання особливого одягу для рафтингу, як на карпатській річці Черемош чи трекінгових черевиків, як для походів у гори. Серед особливих елементів  підготовки до походу на Дністрі: спальник, килимок, великий поліетиленовий пакет для водоізоляції речей (особливо спальника), крем від сонця, дощовик, взуття на воду (зручне, що добре тримається на нозі), панама, ліхтарик для нічного «спілкування з природою», особистий посуд (миска, ложка, горня, про які найчастіше забувають) і ще кілька необхідних речей. Можна обійтись навіть без рюкзака, адже усі речі транспортуються не на туристові як у гірському поході, а на судні – катамарані, рафті чи байдарці.
Рятувальний жилет необхідний для дітей і дорослих, що не володіють жодною з технік плавання. Якщо під час сплаву гірською річкою рятувальний жилет – обов’язковий елемент спорядження, то на Дністрі він надається за бажанням туриста.
Можливі судна на сплаві Дністром: катамарани, рафти, байдарки.
Найчастіше використовуються саме катамарани (не плутати з катамаранами у парках).
Посадка на катамаранах під час сплаву Дністром різниться від спортивної (використовують на гірських річках, наприклад, під час рафтингу на Черемоші). Спортивна посадка незручна для тривалих переходів: можуть затерпати ноги.

Корпоративний відпочинок на Дністрі, або Фірмовий рафтинг в Україні

Тур на річці Дністер – добра нагода для дружнього колективу стати ще дружнішим, а для нового познайомитись краще в екзотичній атмосфері Дністровського каньйону: під час походу на катамарані чи байдарці, в наметі, довкола вечірньої ватри, під бурхливим Джуринським водоспадом, тримаючи у руці весло й розгадуючи захопливі квести під час сплаву по річці.
Вартість сплавів по Дністру не нашкодить бюджету фірми, а ефект від корпоративного рафтингу приємно здивує будь-якого керівника - повна натхнення до нових звершень згуртована команда.
Якщо Вам важко уявити корпоратив без бенкету у смокінгу, можна включити 1-денний сплав на р. Дністер у комплекс корпоративних святкових заходів.

Відгуки туристів про рафтинг на Дністрі

Безперечно, найкраща оцінка – почута з уст безпосереднього учасника туру по Дністру у супроводі яскравих фото з мандрівки й незабутніх відео. Наведу кілька відгуків про сплави, що відбулись 2010 р. Інші відгуки про сплави по Дністру
Відгук про сплав по річці Дністер 22-23.08.2010
Минулими вихідними (22 – 23 серпня) видавництво “Навчальна книга - Богдан” дружно сплавилось… по Дністру.
Активний колективний відпочинок серед чудової природи Дністровського каньйону залишив найкращі враження. Нам поталанило не лише з погодою, але й з організаторами. Програма була продумана до дрібниць: планові зупинки, екскурсії, прогулянки, інтелектуальні ігри під час сплаву та біля вечірнього вогнища на березі. Було весело, цікаво і… легко, хоча з незвички багато хто відчував утому. Щира подяка працівникам клубу за ретельно сплановану й організовану роботу з облаштування нашого побуту і смачну кухню.

Відгук про рафтинг на Дністрі
Привіт усім любителям помандрувати! Я була у турі "сплав по Дністру 5 днів". Це дійсно були казкові дні і ночі. Природа вражає. Куди не глянь,всюди струмки, водоспади, скелі, гроти, печери... Плюс екскурсії у старовинні замки, вежі, святині...і у цій дикій природі 5-ти зірковий сервіс:). Надійні керівники,комфортні палатки і смачна їжа. Різноманітні легенди, загадки, історії, пісні, ігри - чого тільки тут не було.
Дякую організаторам туру - ця прекрасна мандрівка назавжди залишиться у моїй пам’яті. Я ще раз переконалася наскільки красива наша Україна, скільки ще невідомого і казкового ми не бачили. Дякую керівникам групи Володимиру і Сашкові за турботу, надійність. Привіт усій нашій групі , ми були з різних міст України, але дуже здружилися.

Rafting on the Dniester

Rafting on the Cheremosh

Rada Daraba camp in the Carpathians

Summer hiking to Pip Ivan

Climbing to Kazbek