EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Independence Day Tours 2020

Напевно, кожен  українець пам’ятає, що 24 серпня - це дуже важливий день для України. Адже саме цього дня Україна здобула свою незалежність. Також, це дуже вдалий час для подорожей, тому,  що відпочинок на День Незалежності  дозволяє насолодитись останніми днями літа в Україні. Тури на День Незалежності  є дуже різні, але варто обрати такі, які до душі саме Вам.

Рафтинг в Карпатах на День Незалежності

Рафтинг в Карпатах найкраще підійде для любителів екстриму. Сплав на рафтах, катамаранах та байдарках припадуть до душі не лише бувалим  туристам,  а й новачкам, адже на судні з вами завжди поруч досвідчений інструктор. Із  запропонованих турів на День Незалежності,  можна обрати варіанти від одноденних до чоритиденних програм,  що поєднують рафтинг на Черемоші з радіальними виходами в гори. Затишний хостел «Рада Дараба» порадує Вас смачними та колоритними стравами.

Походи в Карпати на День Незалежності

Тури на День Незалежності в гори – це можливість втекти від всіх турбот і насолодитись казковими краєвидами Чорногірського чи Мармороського хребтів, побачити один із наймальовничіших куточків   Карпат – урочище Ґаджина, відвідати країну гірських озер на масиві Свидовець,  відчути усю міць кам’янитистих  Ґорґан. Відпочинок в горох на День Незалежності з Турклубом  дозволяє підібрати тур відповідно до вподобань, кількості вільного часу чи фізичних навантажень. Походи в гори наповнять вас енергією, якої вистачить на цілий рік!

Сплави по Дністру на День Незалежності

Для людей, які шукають спокійного відпочинку,  сплав по Дністру - це саме те, що потрібно, тому що, попри активність, буде час на купання та сонячні ванни. Клімат в Дністровському каньйоні тільки сприяє цьому. Багато цікавих екскурсій та смачна похідна кухня,  нічні посиденьки біля вогнища, а також нічні спостереження за метеоритним потоком Персеїдів нікого не залишать байдужими. Не згайте останній вікенд літа.

Популярно про сплави по Дністру

Рафтинг на Черемоші

Про утворення Дністровського каньйону

Сплави по Дністру