EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Tours for May holidays 2020

Травневі свята, перші теплі дні весни коли так хочеться ковток свіжих емоцій та нових вражень. Кожен з нас плану ці вихідні так щоб отримати від них максимум цікавого. Ми ж пропонуємо вам провести їх весело та активно.


Рафтинг в Карпатах
Рафтинг — це сплав по гірській річці з подоланням порогів різної складності. Рафтинг в Україні на травневі свята це найбільш популярний вид відпочинку в Карпатах. Здається всі зірки зійшлись для рафтингу в Карпатах в цей період. Сонце гріє, талий сніг з гір наповнює ріки високою водою, що додає рафтингу ще більше драйву. Рафтинг на травневі свята особливий ще тим, що дозволяє сплавлятись по річках які не доступні в інший період. Таким як Прут, Білий Черемош, Тиса, Свіча, Мізунка. Це особливо актуально для туристів які вже не раз сплавлялись по Чорному Черемоші, і хочуть спробувати свої сили на складніших порогах як наприклад прохід водоспаду Пробій на річці Прут, чи прохід порогу Кривуля на Мізунці. Які наповнять емоціями та адреналіном навіть бували туристів.
Походи в гори
Похід в гори на травневі свята – це можливість яка дає побачити зимові пейзажі та насолодитись теплим сонцем. Це хороша можливість для тих що не готовий йти в повноцінний зимовий похід, але хоче насолодитись засніженими горами. Але не очікуйте що буде дуже легко, адже в горах ще буде лежати сніг і скоріш за всі він буде мокрий, тож треба гарно подбати про своє гірське спорядження та досвідченого провідника, адже в цей час є високий ризик сходження лавин. Також похід на травневі свята це хороша можливість сходити радіальний похід наприклад на Попа Івана чи Говерлу, щоб побачити засніжену Чорногору та інші хребти Карпат.
Сплави на Дністрі
Якщо вам потрібний більш спокійний відпочинок на травневі свята, то сплав по Дністрі найкращий варіант. Звісно в цей період зазвичай ще не настільки тепло щоб можна було плавати, але побачити Дністровський каньйон ранньою весною це щось казкове. Зелень яка тільки починає оживати, надає тисяча і один відтінок зеленого. В каньйоні все наливається життям.
Сплав по річці Случ настільки мальовничий що його називають Случанською Швейцарією. Невеличкі місцями скелясті пагорби зачаровують, та переносять в інший світ. Відпочинок на Случі буде вас надихати на нові подорожі. Наприклад, на знайомство з іншими річками, як сплав на Південному Бузі. Ця річка повністю протікає на території України, слов’яни ставились до неї з трепетом. І не дарма, адже відпочинок на Південному Бузі наповнить вас енергію цієї річки. Саме на травневі свята найкращий час щоб тут сплавитись, адже Південний Буг має цікаві пороги для яких зазвичай найкращий рівень води саме весною.

Популярно про сплави по Дністру

Рафтинг на Черемоші

Про утворення Дністровського каньйону

Сплави по Дністру