EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Active rest on the Dniester are the best option for summer vacations

Кожного року ми стикаємося з питанням, де провести літню відпустку. Дехто планує свій відпочинок задовго до сезону. Зараз туристам пропонують широкий спектр послуг. Одним із найпопулярніших варіантів є відпочинок на Дністрі.
 
Сплав по Дністру. Як це?

Сплав по Дністровському каньйоні приваблює неймовірними краєвидами, які учасники будуть бачити протягом усієї мандрівки. Водний похід по Дністру складається з декількох днів. 

Переважно такі тури включають не лише сплав по ріках України, але цікаву екскурсійну програму: прогулянки до водоспадів, руїн визначних споруд та замків, храмів та інших геологічних пам’яток. 

Що пропонуємо ми!

Тури на Дністер, які пропонує Турклуб Тернопіль є дуже різноманітними. Окрім подорожі на катамаранах ви зможете відвідати Раківецький замок, австрійську урядову літню резиденцію у Коропці, Червону гору, Джуринський водоспад, унікальні геологічні стінки, Баламутівську печеру і Хотинську фортецю.

Тривалість сплаву на Дністрі може бути різною. Зазвичай, тури тривають від двох до одинадцяти днів.
 
Цього літа ви можете взяти участь в турах «Вихідні на річці», «П’ять днів у казці», «До Хотина за п'ять днів», «У країні фортець та водоспадів» та інших. Окрім цього, Турклуб Тернопіль організовує одноденний сплав по Дністру. 

Пройдемо школу туризму разом!

Також ви матимете чудову нагоду здобути основні навики туриста та в майбутньому зможете сміливо планувати свої власні подорожі. Разом ми навчимося розставляти табір та намети, а їжа приготовлена просто неба не залишить байдужим нікого.
 
За ці дні кожен освоїть основи греблі. Сплав по Дністровському каньйону – це прекрасна нагода підтягнути свою фізичну форму.
 
У всьому є своя романтика

Звичайно, літо асоціюється усім в першу чергу з водою. Відпочинок на Дністрі передбачає не лише проходження ділянки на катамаранах, але й розваги. Давно мріяли відпочити біля води, вдосталь накупатися та загоріти? Тоді сплав ідеально підходить для вас! Сонце, вода, краєвиди, нові друзі та смачна кухня – ваша відпустка запам’ятається надовго!

Досвідчені інструктори туристичної фірми «Турклуб Тернопіль» подбають про вашу безпеку та з радістю допоможуть освоїти техніку веслування.