UK
Розклад: Пн-Пт 9 - 18

Тури вихідного дня

Тури вихідного дня – справжня знахідка для прихильників активного способу життя, що хочуть віддавати час улюбленому відпочинку не лише під час короткої щорічної відпустки, але й протягом усього року. Якщо варіант сидіти вдома із пультом до телевізора ніколи не був серед ваших пріоритетів, і на вихідних хочеться повністю відволіктись від рутинних клопотів, то за два дні, повірте, можна отримати безліч яскравих вражень. Оптимальний формат короткого відпочинку на вихідних – так звані тури вихідного дня, програма яких розроблена спеціально з метою відвідати якомога більше цікавих місць за стислий термін.

Турклуб пропонує дводенні тури, або ж тури вихідного дня, в усіх напрямках активного відпочинку, чи то походи в Карпати, чи сплави по Дністру, рафтинг на Черемоші або екскурсії в печери Тернопільщини. Програма кожного туру максимально насичена, частково охоплює програми тривалих турів. Крім того, тури вихідного дня розплановані  таким чином, щоб якомога спростити трансфер до місця зустрічі і назад. Розпочинаються  та фінішують зазвичай у Івано-Франківську або Чорткові. Розклад залізничного сполучення дозволяє без проблем прибути на тур вихідного дня з Києва суботнього ранку до початку туру, і уже в понеділок вранці повернутись назад ще до початку робочого дня.

Зимові походи в Карпати

Тур вихідного дня в Карпати

Снігові замети та морозяна погода  - чудовий час для походів в Карпати. Якщо тривалий відпочинок не влаштовує в силу обставин, то за так званий тур вихідного дня можна встигнути піднятись на засніжений хребет Кринта-Скупова, а наступного дня – на сам Смотрич, з якого відкриваються прекрасні панорами Чорногірського хребта. Ввечері чекає ночівля в гуцульській садибі з автентичною кухнею, та за бажанням сауна.

Тур: Вихідні на вершині: Смотрич

 

 Екскурсії в печери

Тури вихідного дня в печери Тури вихідного дня в печеру Оптимістичну

Якщо походи в гори на вихідні – це не зовсім бажаний варіант, альтернативою може стати спелеоекскурсія. Комфортний та активний відпочинок, що не залежить від примх погоди. Екскурсії на вихідних – найпопулярніші в печері Млинки. За два дні можна відвідати три найбільші райони печери, добре розім’ятись під час екскурсій та весело провести час у Спелеохаті. Або ж можна відвідати найдовшу гіпсову печеру світу – Оптимістичну. Двогодинна екскурсія лабіринтами Оптимістичної відкриє невелику частинку двістісорокакілометрового лабіринту. Ви оглянете перший в Україні підземний музей скульптур з химерними глиняними фігурами: големом, саламандрою, атлантами, що тримають на своїх плечах склепіння печери. А наступного дня чекає подовжена екскурсія в печері Млинки.

Тури:   Печера Млинки: Шалені вихідні
Печера Оптимістична (найдовший гіпсовий лабіринт у світі)

 

В теплу пору року завжди можна приєднатись до рафтингу на Черемоші, сплавів Дністром чи Збручем, або ж коротких походів у гори.

Рафтинг на Черемоші

Рафтинг-тур вихідного дня

Два дні шаленого рафтингу гірською річкою залишать по собі неймовірну суміш вражень від динамічного сплаву та чудових карпатських краєвидів. Для сплаву обрана найбільш порожиста ділянка Чорного Черемошу, тож ви отримаєте шалений заряд адреналіну. Крім того у нашому рафтинг-таборі на вас чекають додаткові розваги: катання на конях, мотузковий парк, стрільба із пневматичного пістолета та багато інших.

Тур: Рафтинг на Черемоші: Гуцульський адреналін

 

Сплави по Дністру

Тури вихідного дня на Дністрі

Один із найпопулярніших літніх турів вихідного дня – дводенний сплав Дністром, що чудово поєднує в собі атракційну частину із фізичними навантаженнями. За цілий день на воді можна встигнути повеслувати, досхочу накупатись в теплій водичці та позасмагати під сонячними променями.  А ще, крім того, намилуватись дивовижною природою Дністровського каньйону з висоти Червоної гори, відвідати Джуринський водоспад та руїни Червоноградського замку.

Тур: Сплав по Дністру: Вихідні на річці

 

Сплави по Збручу

Сплав по Збручу на вихідних

Сплав по Збручу перенесе вас у край старовинних замків та величних подвигів. На берегах річки, що століттями була кордоном між різними державами, височіють руїни неприступних колись фортець у селах Чорнокозинці та Кудринці. Фінішувати ж потрібно прямо під стінами Хотинської фортеці.

Тур: Сплав по Збручу

 

Походи в Карпати

Похід вихідного дня в Карпати Тур вихідного дня в Карпати

Якщо походи в Карпати зазвичай планують на тривалий термін, а у вас є тільки два дні, то ідеальним варіантом можуть стати короткі походи на вихідні на гору Хом’як, або ж відвідини могутніх скель Довбуша. Чудова нагода на короткий час  відпочити від щоденної метушні та зануритися у світ дикої природи.

Тури:   Піраміда Хеопса
Кам’яне місто

Фото із рафтингу на Черемоші
Фото із походів в Карпати
Фото із сплавів по Дністру
Фото із екскурсій у печери

Сплави по Дністру

Рафтинг на Черемоші

Рада Дараба - кемпінг в Карпатах

Похід на Піп Іван літом

Сходження на Казбек