EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Rafting on the Cheremosh

Price: 56 $
Duration: 1 day
Order tour

If you have any questions please call us

+38 096 212 40 71

banner picture
Rafting on the Cheremosh

Two variants of one-day active rest program based on rafting-camp "Rada daraba"
Rafting with hiking or pure rafting. With alternative additional service: dinner and transfer.
The best way to plunge in active rest. Interesting. Original. Cheap. High quality. A bit extreme. But safe. Simple. Without special training. With the whole family. And the photos could be nice.
 

Include in the price
 • guide service

 • general rafting equipment

 • lunch

Price not includes

 

Time and meeting place for the tour

the meeting with instructor in the rafting-camp "Rada Daraba" at 10 a.m. How to get to the tour?

Day 1. Rafting on the Black Cheremosh

Variants - pure rafting/rafting + hiking

 • meeting with the instructor at the rafting-camp "Rada Daraba". 
 •  transfer to the starting rafting point, rafting including the main rapids of the Black Cheremosh (Dzembronya, Old Man's Elbow, White Mare, Huchok, Huk).
 • lunch
 • one more rafting to Krasnyk village on the same stretch of the Black Cheremosh river
Or
 • hiking to the Hrynyava mountain meadows (3 – 4 hours): Mount Krynta (1350 m) and Zmiinska (1356 m). Average level of complexity. From the top you will see a picturesque landscape of the highest in Ukraine Chornogora range. When the weather is good you can even see the ruins of the old Polish observatory on Mount Pip Ivan. 
 • ending of the tour.

 

Time and place of ending the tour

departure from the rafting-camp should be planned after 6 p.m. How to get back home?

Clothes and boots:
 1. Spare shoes (sandals)
 2. Rafting shoes
 3. Swimsuit / swimwear
 4. Cap / panama
 5. Sandals rafting with heel fixing
 6. Clothes for rafting with sleeves
 7. Shorts
 8. Neoprene gloves (Rent)
 9. Neoprene socks (Rent)
 10. Wetsuit (Rent)
Other:
 1. Camera
Рівень води та погода

Перші сплави у Карпатах стартують в кінці березня, на початку квітня.

В залежності від сезону погода буде дуже різною. У квітні ще холодно, регулярно бувають заморозки, може падати дощ із снігом.


Весна

На травневі свята, погода може коливатися від  теплої до заморозків. З собою потрібно мати весь перелік особистого спорядження, зазначений у рекомендованому списку речей – від шортів до теплих куртки і штанів.

Найвища вода на Черемоші за спостереженнями Турклубу  тримається з середини квітня до початку травня.

Ви не боїтесь холоду і хочете бурхливої води та екстремального рафтингу?

Приїжджайте 15-30 квітня.

В кінці травня, на початку червня часто бувають дощі, що швидко піднімають рівень води в річках Карпат.

Далі поступово спадає до червня.

 

Літо

Літо у Карпатах тепле. Ночі бувають холодні, незважаючи на спеку вдень. Беремо з собою легкий літній одяг, теплий/флісовий светр, штани, куртку.

Температура води в річці протягом року змінюється від 5-10 градусів навесні, до теплішої влітку. Якщо просто: весною можеш тільки забігти і вибігти, а літом можеш трошки пропливти. 

Влітку зазвичай спостерігається низький рівень води. Після тривалих дощів вода може сильно піднятись, але вона досить швидко повертається до звичного рівня.
Літні сплави безпечні та менш екстремальні. Проте в нас є байдарки і каяки, на яких течія і пороги відчуваються яскравіше. 

Традиційно найнижчий рівень води в серпні.
Дощовий прогноз погоди не завжди означає, що рівень води у річці  зросте. Дощі можуть падати за межами басейну річки, або після посухи багато води затримується в ґрунті.

 

Сезон закривається на початку жовтня.

Фізична підготовка та безпека

Без попереднього досвіду сплавів на Черемоші можна безпечно сплавлятися, якщо немає несумісних з активним відпочинком хвороб і ви можете легко пробігти 100 метрів.

По середній та високій воді сплавляємо – на рафті, по малій - на байдарці.

Для сплавів по високій воді, на малих човнах чи на більш складних річках, потрібно мати досвід сплаву по Чорному Черемоші.

На кожному рафті є інструктор, який керує судном та слідкує за  безпекою сплаву.

Всі учасники рафтингу повинні дотримуватись техніки безпеки.

Правила, інструктори розповідають перед першим сплавом.

Капітан кожного судна  детально пояснить як гребти, проходити перешкоди, проходити поріг самосплавом, як врятувати людину що випала із човна і що робити, якщо у воді опинетеся ви.

Під час сплаву потрібно чітко виконувати всі команди та рекомендації капітана човна та дбати про власну безпеку.

Слідкуйте, щоб рятувальний жилет був добре припасований, каска – підібрана по розміру та застібнута.

Подорож з дитиною та домашніми тваринами

Рафтинг доступний для дітей віком від 14 років, за присутності батьків та з дозволу інструктора. Остаточне рішення про учать дитини у сплаві приймає інструктор.

Якщо дитина надто мала для свого віку, інструктор може на місці заборонити сплав дитині. Це як правило трапляється коли: високий рівень води загрожує оверкілем, батьки чи дитина фізично чи морально не готові до сплаву.

Ми розуміємо ваше бажання відпочивати з дітьми, але досвід і здоровий глузд підказує, що інколи краще залишитись в таборі чи покататись в бусі з фотоапаратом. Фанатам екстріму з дітьми можемо запропонувати підбірку історій нещасних випадків на рафтингу з дітьми,переважно з Туреччини.

 

Участь в турі з тваринами можлива тільки за умови, що тварина не заважатиме іншим учасникам туру, інструкторам, і не буде створювати перешкод для проведення туру. Ви несете повну відповідальність за поведінку тварини. Якщо через тварину власник змушений відмовитися від частини програми туру, вартість невикористаних елементів не відшкодовується.

Особливості харчування

В  хостелі "Рада Дараба" є обладнана кухня та їдальня на 20 осіб.
Для кожному прийому їжі готуємо: супи, м'ясо з гарніром, салати зі свіжих/консервованих та солених овочів, фрукти відповідно до сезону, печиво та пироги.

Є два види меню: "Смачно"- гарніри з м'ясом, салати та овочі, супи та гарячі напої з солодощами та "Ще смачніше"- вареники, грибна юшка, налисники з сиром, відбивна, картопля з курячим стегном, плов.

Якщо ви маєте особливості харчування потрібно заздалегідь попередити менеджера з прийому замовлень та кухаря на турі. Ми можемо подати вам страву без вказаного інгридіента або приготувати щось з  вегетаріанських страв. Особливі продукти з вашого раціону рекомендуємо взяти з собою самостійно.

Туристичний сніданок можна замінити на легкий.

avatar
May 2021

Це були одні з найкращих 3 дня мого життя! Інструктора - вогонь! Сіфон крутив так, що духу не вистачало. Борода навчив пороги проходити, а Віталій дав можливість перевірити, на що здатні) Кухня, як у мамусі) Наталці респект) Водій-фотограф Микола, найкращій перевізник в горах, а такі світлини зробив....  а атмосфера... словами це не передати! Щиро Вам дякую, ви найкращі! Дуже приємно, коли люди, які люблять своє діло, діють тобі можливість отримати від відпочинку 146% задоволення!

(c) Валерій Кривенко

avatar
July 2020

Прекрасний табір для рафтингу або сплаву на байдарках. Чудовий персонал (не діти 15 років, яких тато відправив туристів катати), сучасна база, класний маршрут з порогами. Підходить для тих, хто ніколи раніше не сплавлявся і хотів би спробувати (як ми) або й для більш досвідчених. Можна сплавлятись з дітками. Сервіс "все включено": немає незрозумілих доплат за спорядження, гідрокостюм, трансфер до місця сплаву і т.д. Підсумовуючи- ми задоволені і однозначно рекомендуємо "Рада дараба"!

(с)Randle McMurphy