EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Horse riding in Ternopil

Приємності катання на конях

Катання на конях - чудовий вид активного відпочинку доступний практично кожному.

Чому варто спробувати покататись на конях з нами:

Безпечно. Безпека забезпечується спокійним характером коней. Для початківців пропонуються не "баскі скакуни", а роками перевірені в роботі коні, які не стають на диби, не брикають і добре слухаються команд. Більшість коней "знайомі між собою", тож ви не станите жертвою "конячих розборок". Другим фактором безпеки є досвідчений інструктор, який при потребі поведе коня на поводі.

На природі. Прогулянки на конях відбуваються в Петриківському лісі. Тут можна походити лісовими стежками, спробувати подолати болото, густі зарості кропиви, чагарники, а можна проїхатись полями та узліссями. Виявляється за проходимістю, кінь дасть фору будь-якому джипові!

Доступно всім. Якщо ви ніколи не сиділи в сідлі або забули коли то було - не біда. Інструктор все детально роз'яснить, покаже як сідати на коня, як керувати, пояснить засади правильного спілкування з конем. На початках, вас можуть просто провести по колу. Для більш досвідчених вершників пропонуються самостійні прогулянки, коли інструктор їде поряд на іншому коні. Для зовсім сміливих можна підібрати більш "острих" коней, які люблять швидко побігати.

Активно. Зрозуміло, що верхова їзда то неабияке фізичне навантаження. Їзда риссю та галопом вимагає не тільки роботи м'язів, а й певної координації рухів та почуття рівноваги. Навіть прогулянки повільним кроком з незвички нагадують про себе наступного дня.

Спілкування з твариною. Кінь - то жива істота, яка має свій характер, страхи, бажання, погляди на життя. Спілкування з конем завжди приносить багато приємних емоцій. Коні теплі. Всі знають про іпотерапію і лікування проблем із хребтом і ЦНС, і  навіть їх специфічний запах лікує хвороби дихальних шляхів.

Формат катання

Катання на конях може відбуватись в три основні способи:

Радіальне катання. Найпростіший, для початківців. 1 кінь. Підходить для 1-2-3 чол, які катаються по черзі. Інструктор пояснює правила поведінки з конем,  базові прийоми керування, по черзі катає всіх учасників. 60 грн/год з групи 1-3 чол.

Прогулянка верхи. Простий і цікавий. Кожному вершнику - свій кінь. Для тих, хто може їхати верхи кроком, має базові навички керування конем. Група (1-5 чол) сідлає коней і виїжджає в ліс. В залежності від тривалості, маршрут пролягає навколишніми лісами та полями Вартість 60 грн/год/ос. Тривалість 2-4 год.

Денна прогулянка.  Для витривалих. Якщо ви маєте досвід їзди верхи впродовж 2-3 год - варто спробувати прогулянку на день. Можна поїхати лісами та полями до джерела в Буцневе, в Драганівку, Острів повз річки, озера тощо. Вартість: 300 грн/5-6 год/ос.

Як замовити

тел. 097 323 94 71 Роман

tourclub.ternopil@gmail.com

Замовляти катання варто за 1-2 дні.

Як дістатись

Карта

Фотоальбоми

Катання на конях біля Тернополя влітку

Прогулянка верхи на конях взимку

Кінний похід в Карпатах

А також

У нас можна замовити:

 

Rafting on the Dniester

Rafting on the Cheremosh

Rada Daraba camp in the Carpathians

Summer hiking to Pip Ivan

Climbing to Kazbek