EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Excursions to the cave Uhryn

Печера Угринь - невелика печера поряд з Млинками буде цікава тим, хто неодноразово бував у Млинках. Характер ходів: кам’яні завали, болотисті лази, тривимірні лабіринти серед великих брил. Є трохи кристалів та кажанів.

Складність: середня

Тривалість: 3 год

Вартість: в розділі Послуги і ціни Спелеохати

печера Угринь Екскурсія в Угринь
в печері Угринська

Екскурсію в печері Угринь можна вважати логічним доповненням до блоку екскурсій в Млинках. Найцікавіше тут буде тим, хто вже відвідав стандартні екскурсійні маршрути печери Млинки і бажає побачити щось нове. Власне, структура печери нагадує Млинки, але пересування дещо ускладнене глинистими ділянками, низькими ходами, кам'яними завалами. Печера досить коротка, тому для того, щоб її оглянути достатньо однієї екскурсії. Вхідні зали взимку примітні льодовими сталактитами та сталагмітами, які сягають зросту людини. В Угрині, як і в Млинках, можна зустріти кажанів.

Про бажання потрапити в печеру Угринь варто попередити замовляючи екскурсії та проживання в Млинках. Але якщо ви цього не зробили, запитуйте про екскурсію в Угринь у старшого інструктора в Нашій Спелеохаті - він спробує допомогти.

Завзятих також може зацікавити Зондер-маршрут або копальні виходи в печеру Млинки

Екскурсія в Угринь кристали в печері Угринська
кажан в Угринській печері печера Угринська
від печери Угринської голова піде обертом

Перша в Україні екскурсійна печера

З 1935 року печера стала цілком доступна для туристів. На вході було збудовано браму, на якій встановили напис: "Вхід у підземні лабіринти - платний". При печері утримувався платний провідник, що проводив екскурсії за вхідними квитками.

Угринська печера стала відома далеко за межами повіту. Оглядати її приїздили туристи з Сербії, Румунії, Франції, Англії та інших країн.

Цікавились нею вчені і студенти Тернополя, Львова, Кракова, Варшави. Всі, хто побував у печері, залишали свої відгуки про неї у спеціальній книзі. Далі...

прокоп в Угринській печері
печера Угринська