EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Six reasons to fall in love with summer holidays in the Carpathians

Літній відпочинок в Карпатах з кожним роком стає все більш популярним. Спробуємо розібратися чому так відбувається, чому українці надають перевагу горам і чому вам теж влітку варто з'їздити в Карпати.

 

 

Топ шість причин, за якими туристи обирають Карпати
1. Казкова краса гір. Фантастичні види, бурхливі гірські річки, водоспади і дзвінкі потоки, багаторічні ліси, мінеральні джерела і неймовірно підбадьорююче чисте повітря з року в рік приваблюють все більше і більше туристів.

2. Невисока вартість відпочинку. У порівнянні із зимовим періодом, коли в Карпати з'їжджаються лижники і сноубордери, відпочинок влітку набагато дешевший. Це стосується і проживання, і харчування, і розваг. Сумніваєтеся? Напишіть в пошуковій системі - літній відпочинок в Карпатах недорого. І ви самі переконаєтеся наскільки бюджетні пропозиції можна знайти в теплу пору року.

3.Відмінні умови для активного відпочинку. Літні Карпати як ніби притягують всіх любителів активного, а іноді навіть екстремального, проведення часу. Рафтинг на Черемоші, Пруті та інших гірських річках, катання на квадроциклах, верхова їзда, піші та велосипедні походи - це далеко не повний перелік активних розваг, які доступні туристам в Карпатах.

4. Чудова кухня регіону. Традиційна кухня українських Карпат - це дуже вдалий симбіоз української, румунської, угорської, польської та австрійської кухні. Всі страви готуються з місцевих екологічно чистих продуктів, що само по собі дуже цінно. Крім того, цінителі гастротуризму відкрию для себе смачні сири місцевого виробництва - бринза, будз і інші. Не можна обійти увагою і Закарпаття, яке відкриває можливості дегустації відомих вин і коньяків регіону.

5. Тури в Карпати за бажанням туристів передбачають також історично-архітектурну складову. Цінителям старовинної архітектури тут безумовно сподобається. Величезна кількість замків, палаців, монастирів і пам'ятників вражає, а розповіді досвідчених гідів дозволяють дізнатися цікаві факти про історію регіону і барвисті легенди карпатських гір.

6. Самобутня культура і яскраве гуцульське творчість. Мелодії та музичні інструменти, легенди і народні перекази, автентичні прикраси, одяг і елементи інтер'єру - за всім цим приїжджає в Карпати безліч українців і іноземців. І, нерідко в сучасних квартирах можна побачити теплі гуцульські ковдри, красиві дерев'яні вироби і багато інших речей, привезені туристами з карпатських канікул.