EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Rafting in Verkhovyna

Наші Карпати багаті не лише горами ай гірським рікам, які можуть наповнити Ваш відпочинок в Карпатах незабутніми емоціями.
Все більшість людей обирають для відпочинку влітку рафтинг в Карпатах, це один з найпопулярніших видів активного літнього відпочинку в Карпатах. Сплав по стрімкій річці з подоланням порогів різної складності на надувних човнах чи байдарках, підходить для тих то прагне відчути адреналін та випробувати власні сили.


На весні коли води гірських річок наповнюються талою водою з гір, рафтинг найдрайвовіший. Саме в весняний період, травневих свят найбільше туристів збираються щоб отримати свою порцію емоцій. Є ріки сплави на яких доступні лише в цей період, приміром як Свіча, Мізунка, Тиса, Прут та інші. На відміно від Чорного Черемошу, сплави по яковому є доступні з ранньої весни до жовтня. Саме тому літом краще обирати рафтинг на Чорному Черемоші.


Рафтинг в Верховині це ідеальний варіант літнього відпочинку, таке враження що природа сама подбали та створила сприятливі умови для ратингу. Через Верховину протікає Чорний Черемош. Це потужна річка в яку впадають безліч гірських потічків в мальовничому каньйоні. Сплав по Черемошу тривають в середньому до 2 годин. В день відбуваються два три сплави, що дозволяє спробувати різні види плав засобів, такі як рафт, байдарка, катамаран, каяк для досвідчених. Також рафтиг на Чорному Черемоші можна поєднувати з виходами в гори, адже біля Верховини є дуже мальовничі маршрути. Можна підібрати тур на ту кількість днів і з тією програмою що підходить для Вас.

Відпочинок в Карпатах для багатьох українців є одним із найулюбленішим, свіже повітря та мальовничі краєвиди дозволяють розслабитись, та в повній мірі відпочити та набратись енергії. На відпочинку завжди хочете спробувати щось нове, пережити яскраві емоції. Саме тому все більше людей замінюють пасивний відпочинок в готелях на активний відпочинок та обирають рафтинг в Карпатах. Тому змарнуйте свої вихідні, та відпочивайте правильно.