EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Rafting in the Carpathians - the bright emotions of your summer

Карпати чудові у будь-яку пору року. Зимові Карпати зачаровують своїм краєвидом тисячі туристів, а літом заворожують кристально чистими водами рік та озер, зеленою красою лісів та полонин.
Наш туристичний клуб пропонує вам незбутній сплав на байдарках шумними водами бурхливих потоків річки Черемош.

Захоплюючий рафтинг на Черемоші

Наш туристичний клуб пропонує вам різноманітні рафтинг тури на будь-який смак:

•    Тури одного дня
•    Дводенні тури
•    Триденні тури
•    Чотириденні тури

Якщо ви цінуєте активний відпочинок на природі, бажаєте відпочити від шумного міста та пилу, тоді дивовижний похід хвилями Карпатських гір саме для вас. Незалежно від туру вас чекає не тільки сплави по Білому та Чорному Черемошу, річкам Прут, Дзембоня, Гук, Білий Лікоть та інші. До того ж вас чекають піші прогулянки, чудові та інформативні екскурсії, похід на гори Піп Іван, Соколине око, прогулянками на полонинах та спілкуванням біля вогнища.

Безпечний сплав на байдарках

Наш туристичний клуб пропонує вам цікаві та безпечні спуски на байдарках. Досвідчені інструктори, якісне та сучасне обладнання, дає змогу вам бути впевненим у безпечності рафтингу на Черемоші. 

Досвід інструкторів та цікава програма туру дає нам впевненість в тому, що вам не буде сумно з нами жодної хвилини туру. Безпечні та цікаві програми подарують вам незабутні враження: підйоми на гори, прогулянки по лісу, романтичні бесіди біля нічного вогнища, та ночівля в наметах, або більш комфортних у мовах за бажанням. Під час подорожі по Черемошу, вам непотрібно хвилюватись про відсутність досвіду або недостатньої фізичної сили, вам буде достатньо лише мати велике бажання отримати нові враження від відпочинку.

М’який клімат Карпат з травня по вересень, пропонує вам обрати тур на декілька днів, коли ваш відпочинок може бути максимально комфортний для вас, вашої родини або друзів. Будь-який з обраних вами турів, незалежно від тривалості туру, він включає в себе різноманітні розваги на будь який смак: рибалка, прогулянки, збір ягід та грибів, можливість охолонути у водах Карпатських річок, отримати чудову та здорову засмагу та поринути у казкові краєвиди української природи.