EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

How much does rafting cost: prices, reviews

Останнім часом рафтинг, як вид активного відпочинку та екстремального проведення часу, досить швидко набирає обертів. Якщо ще, якихось 10 років тому рідко хто розумів, що значить сам термін "рафтинг", то зараз багато людей, якщо і не сплавлялися на рафті або байдарках самі, то точно чули про водний туризм від своїх друзів або знайомих і приблизно уявляють собі, що таке екстремальний сплав по гірській річці. Точно також, з часом розвіюється міф про небезпеку рафтингу. Зараз всі вже розуміють, що безпека туриста - це головне завдання для турфірми, яка займається організацією сплавів і рафтинг турів. Єдиний міф, який досі наполегливо тримається, це вартість рафтинг туру.

Чомусь, людям здається, що рафтинг - це обов'язково дуже дорого. Хоча якщо написати в пошуковому рядку гугл фразу рафтинг ціни, можна легко і швидко переконається в зворотному. Насправді вартість походу на байдарках або сплаву на рафті дорівнює приблизно середнього чеку в хорошому ресторані або ночі проведеної в нічному клубі.

Рафтинг - це дуже дорого?

Наприклад одноденний рафтинг на Черемоші обійдеться вам приблизно в 700 грн., А 4 повноцінних дні в Карпатах (на які планується рафтинг, піші прогулянки і сходження на кілька карпатських вершин) - близько 2500 грн. А якщо ще порівняти українські ціни на рафтинг тури з, наприклад, європейськими, тоді починає здаватися що сплав в Карпатах - це майже безкоштовно.

Як вибрати недорогий рафтинг тур - де шукати, у кого питати?

Пошук відповідного сплаву традиційно починається в інтернеті. Написавши в пошуковику словосполучення рафтинг відгуки, ми отримаємо досить багато варіантів, які вже випробувані іншими мандрівниками, разом з їх примітками, враженнями і, іноді навіть докладними звітами. Далі потрібно знайти тур клуб, який організовує ваше водне пригода. Вибирайте туристичні компанії, які чітко прописують усі умови вашого туру, надають якісне спорядження та відповідають на всі ваші питання.

Ось і все, Ви готові до чудесного пригоди. Тепер Вам залишилося хіба що подивитися прогноз погоди і вибрати відповідну дату.

І ще одне, по можливості візьміть із собою фотоапарат або телефон з гарною камерою. ви будете раді сфотографувати фантастичні пейзажі Карпат і ваше щасливе обличчя, після проходження маршруту, а ваші рафтинг фото стануть прикрасою фотоальбому і зберуть мільйон лайків у Фейсбуці або Інстаграм.