EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Hiking in the Carpathians 2020

Походи в Карпати – один з найпопулярніших видів активного відпочинку в Україні. Українська частина Карпат - це дуже похідні гори, з досить м'яким рельєфом і без недоступних вершин. І все ж вони є одними з найдикіших гір у всій Європі.


Чорногора є на сьогодні найбільш відомим та відвідуваним районом Карпат. Тут є найвищі вершини України – г. Говерла (2061 м.),  г. Менчул (1998 м), г. Гутин Томнатик (2016 м) та г. Піп Іван (2021 м) та високогірні кришталеві озера - Бребенескул і Несамовите. Найбільш поширеними є сходження на Піп Іван та г. Говерлу. У цьому районі досить часто непередбачувана погода з  вітром та дощами. Майте на увазі також, що якщо ви шукаєте справді усамітнене місце, то Чорногора може бути не для вас, оскільки зазвичай туристів дуже багато пізньої весни та все літо. 
Мармароські Альпи - це найменш доступна і найвіддаленіша частина Карпатських гір. Найбільша частина гір знаходиться в Карпатському біосферному заповіднику. Гірський хребет має гострі скелясті вершини та види, абсолютно не схожі на інші частини Українських Карпат. Однією з найвищих вершин є гора Піп-Іван Мармароський (1936 м). Щоб потрапити в похід все ще потрібен дозвіл українських прикордонників, і його потрібно отримати принаймні за тиждень. Мармароси залишаються справжньою дикою та недослідженою місцевістю для справжніх любителів пішохідного туризму.
Найдикіший район у Карпатах - район Горгани. Цей гірський хребет дуже люблять досвідчені українські мандрівники. Карпатський район отримав свою назву від великих сірих каменів, розкиданих по його вершинах гір, що надає їм дуже виразний і приголомшливий вигляд. У пішому поході буде можливість побувати на найвищій вершині масиву - горі Сивуля (1836 м), та  перевалі Легіонів, а незмінними провідниками будуть стовбчики колишнього польсько-чехословацького кордону та залишки укріплень оборонних ліній І та ІІ світової війни.
Гірський хребет Свидовець часто називають Українськими Альпами. Відомий Свидовець своїми чудовими високогірними озерами, які є кришталево чистими і надзвичайно холодними. Апшенець, Герешаска, Ворожеска - обов’язково запам’ятаються вам неймовірними видами.
Найкращий спосіб оглянути Україну - це пройти через неї. Тому одягайте найзручніше взуття, візьміть свій рюкзак і вирушайте на найкрасивіші пішохідні стежки країни. Ловіть свій ідеальний момент в горах в піших походах по Карпатах.

Rafting on the Dniester

Rafting on the Cheremosh

Rada Daraba camp in the Carpathians

Summer hiking to Pip Ivan

Climbing to Kazbek