EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Rafting on the SOUTHERN BUH: Weekend on the Southern Buh

Price: 81 $
Duration: 2 days
Order tour

If you have any questions please call us

+38 096 212 40 71

banner picture
Rafting on the SOUTHERN BUH: Weekend on the Southern Buh

Fantastic landscapes, outdoor activities, sun bathing, swimming in the river, fast rapids… All these charms are combined in one trip.

Include in the price
Price not includes
 • sleeping set rental
 • insurance
Time and meeting place for the tour

Meeting at the railway station in Vinnytsya at 11:00 a.m.

Day 1. Rafting on the Southern Buh

 • transfer to the starting place of rafting
 • luch-snack
 • catamaran assembling, preparation for rafting, safety briefing
 • rafting route: Strulchyntsi Village - Hvozdiv Village, 8 km
 • encamping, dinner

Day 2. Rafting on the Southern Buh

 • breakfast, camp breaking
 • rafting route: Hvozdiv Village – Sokilets’ Village, 11 km
 • lunch
 • training on a slalom channel nearby cascade of rapids; visiting abandoned mill and church
 • ending the tour, tansfer to Vinnytsya.

Time and place of ending the tour

Departure from Vinnytsya should be planned after 6 p.m.

Clothes and boots:
 1. Polyethylene raincoat (Rent)
 2. Sport wear
 3. Jacket
 4. Convenient every day clothes for hotel and city
 5. Sneakers
 6. Underwear
 7. Shorts
 8. Clothes for rafting with sleeves
 9. Sandals rafting with heel fixing
 10. Cap / panama
 11. Swimsuit / swimwear
 12. Sunglasses
 13. Rafting shoes
Equipment:
 1. Sleeping set (sleeping bag+sleeping pad) (Rent)
 2. Tent
 3. Personal dishes: metal or plastic (so that it does not crash) plate, spoon, mug
 4. Travel bag / backpack
Other:
 1. Sunblock cream
 2. Hygiene products: toothbrush, paste, towel
 3. Camera
 4. Garbage bags
Фізична підготовка та безпека

Сплав по Південому Бузі підійде тим, хто хоче провести час активно, проте не надто екстремально. Підійде і сім’ям з дітьми чи активним людям старшого віку. Ріка рівнинна, практично без порогів, виняток становлять окремі ділянки.

Перед початком сплаву учасники отримують жилети. Основним плавзасобом є катамаран, рідше використовуємо рафти та байдарки. Для зручності учасників катамарани обладнуються сидіннями й палубою для перевезення особистих речей. Одне місце на судні відводиться інструктору.

Транспортування речей, проживання та гігієна

Транспортування речей

Відпочинок на Бузі у формі сплаву не має транспортного супроводу. Речі учасників та загальне таборове спорядження сплавляється на катамаранах разом з групою. Для перевезення речей катамарани обладнуються палубою. Щоб особисті речі не намокли, потрібно їх герметизувати. З цим завданням чудово впораються цупкі поліетиленові мішки, в які потрібно помістити речі, перед тим як складати їх у сумку чи рюкзак. Загортати сумку у поліетилен не варто, оскільки його легко пошкодити під час сплаву.

Мобільний зв’язок та живлення

Територія, на якій проходять сплави на катамаранах та рафтах, охоплена мережею мобільних операторів Київстар, Vodafon, проте є місця, де якість зв’язку значно знижується через природні перепони. Доступу до електрики не буде, тож намагайтесь берегти заряд акумулятора, використовуючи телефони чи інші гаджети лиш в разі крайньої потреби.

Ночівля

Рафтинг тури на Південному Бузі передбачають ночівлю у наметах. Наші намети розраховані на 2-4 осіб і багаторазово перевірені в грозу та вітер. Використовуємо намети таких фірм виробників як Hannah, TerraIncognita, Sportland.

Ночівля

Для ночівлі знадобиться спальний мішок та каремат. На місцях ночівлі немає обладнаних душових кабін чи туалетів. Воду для вмивання завжди можна набрати у джерелі й при потребі трішки підігріти на вогнищі. При бажанні можна замовити похідну баню. У якості туалету використовуємо намет і щоб не захаращувати стоянки - лопатку для закопування екскрементів.

Погода та рівень води

Клімат у басейні річок досить м’який, із помірною спекою та короткими грозовими дощами. Зазвичай тут на кілька градусів тепліше, ніж на інших територіях. Сплави по Південому Бузі тривають з травня по вересень і погода може бути дуже мінливою: денна спека змінюється холодними вечорами, сонячний день може закінчитися дощем. Тому збираючись на рафтинг у травні та червні, крім шортів та футболки треба захопити й теплі речі, влітку не варто забувати й про дощовик.
Обов'язково візьміть з собою сонцезахисний одяг. Футболка на довгий рукав, капелюх, легка сорочка та штани збережуть вас від спеки та опіків.
Влітку зустрічаються обмілілі ділянки ріки довжиною 20-30м.  В таких місцях всі туристи перетягують катер до глибоководної ділянки. 
Варто взяти з собою зручне взуття, що фіксується на нозі і добре переносить воду.

Подорож з дитиною та домашніми тваринами

Сплав підійде для сімей з дітьми, оскільки ріки рівнинні і практично без порогів. Для дітей, що беруть участь у спавах по Південному Бугу діють знижки: для дітей віком до 6 років участь безкоштовна, для дітей віком до 12 років діє знижка 50 %.

Участь в турі з тваринами можлива тільки за умови, що тварина не заважатиме іншим учасникам туру, інструкторам, і не буде створювати перешкод для проведення туру. Ви несете повну відповідальність за поведінку тварини. Якщо через присутність тварини власник змушений відмовитися від частини програми туру, вартість невикористаних елементів не відшкодовується.

Особливості харчування

Ми готуємо їжу в умовах похідної кухні. Страви схожі на ті, які готують в спортивних походах:каші з м'ясом, перші страви, український борщ, салати або нарізка з сезонних овочів, багато печива. Можна спробувати банош і куліш.

Для організованих та корпоративних груп пропонуємо додаткове меню.

Якщо ви маєте особливості харчування потрібно заздалегідь попередити менеджера з прийому замовлень та кухаря на турі. Ми можемо подати вам страву без вказаного інгридіента. Особливі продукти з вашого раціону рекомендуємо взяти з собою самостійно.

Для вегетаріанців  подаємо ті ж страви, що готуються для всіх, але без м'яса, з додатковою порцією сиру.