EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Rafting on the DNIESTER: Five-day fairytale

Price: 267 $
Duration: 5 days
Order tour

If you have any questions please call us

+38 096 212 40 71

banner picture
Rafting on the DNIESTER: Five-day fairytale

Five days without a computer, pavements, blocks of flats, TV and fridge; phone is turned off on the third day of the trip; time slows down, life becomes longer. Picturesque campsites, walks to the travertine hermits’ caves, waterfalls, clear rain and hot sun, swimming, evening campfire and entertainments.
 

Include in the price
Price not includes
Time and meeting place for the tour

Meeting at the railway station in Ternopil at 8 am. How to get to he tour?

day 1. Rafting on the Dniester, excursion to Buchach city

 

 • transfer to the starting point of rafting; on the way visiting Buchach Fortress and Town Hall

 • catamaran assembling, safety briefing

 • lunch

 • rafting route: the river of Zolota Lypa - Budzyn, 19 km

 • encamping and dinner

day 2. Rafting on the Dniester, walking to Odayev canyon, cave Under the thought

 • breakfast

 • hiking to Under the Thought Cave; you can also see the kryivka (hideout) of warriors of the Ukrainian Insurgent Army and helmit's grotto (3 - 4 hours)

 • lunch

 • rafting route: Horyhlyady - Kosmyryn, 17 km

 • places of interest: Badenya's Castle of 19th century in Koropets and ancient travertine grotto under the waterfall, where old Christian symbols remained

 • encamping, dinner

day 3. Rafting on the Dniester, travertine waterfall Virgin tears

 • breakfast

 • rafting route: Kosmyryn - Rakivets, 36 km

 • place of interest: waterfall in the village of Vozyliv

 • lunch

 • place of interest: large massif of travertine formed by moss and centuries-old labor of water; Virgin’s Tears Waterfall

 • visiting a desolate Beniowski Tower nearby Rakivets Village: some time later there was soda plant in the fortress, nowadays only a high hexagonal donjon tower remained

 • encamping, dinner

day 4. Rafting on the Dniester, overview the fortress in Rakovets

 • breakfast

 • rafting route: Rakivets - Beremyany, 22 km

 • lunch

 • walking to Red Mountain in a picturesque Beremyany Canyon; the peculiarity of this mountain is that even in the severest winters snow could not remain here for more than 1 or 2 days: justly inhabitants call this place "Dniester Subtropics". Multitude of legends are dedicated to the mountain

 • encamping, dinner

day 5. Rafting on the Dniester, excursions to the Hermit's cave, Dzhuryn waterfall, Chervonograd castle and church, Chortkiv city

 • breakfast

 • rafting route: Beremyany - Ustechko, 21 km 

 • while rafting - dinner. Walking to the Helmit's Cave and ancient oak tree in Lytyachi: the cave is located in a fantastic by its beauty place, in a rock on the height more than 100 m over the water, where you can enjoy an unforgettable scenery of winding river valley with mysterious islands

 • transfer to Dzhuryn Waterfall

 • walking to Dzuryn (Chervonohrad) Waterfall, 16 m high – the largest plain waterfall in Ukraine; excursion to the remnants of Chervonohrad castle and church; swimming under a noisy waterfall, that's "Dniester Jacuzzi"

 • transfer to Chortkiv

Time and place of ending the tour

Departure from Chortkiv should be planned after 6 p.m. Going home. How to get home?

Clothes and boots:
 1. Polyethylene raincoat (Rent)
 2. Sport wear
 3. Jacket
 4. Convenient every day clothes for hotel and city
 5. Sneakers
 6. Underwear
 7. Shorts
 8. Clothes for rafting with sleeves
 9. Sandals rafting with heel fixing
 10. Cap / panama
 11. Swimsuit / swimwear
 12. Rafting shoes
 13. Sunglasses
Equipment:
 1. Sleeping set (sleeping bag+sleeping pad) (Rent)
 2. Personal dishes: metal or plastic (so that it does not crash) plate, spoon, mug
 3. Travel bag / backpack
 4. Dry bag for clothes (Rent)
Other:
 1. Sunblock cream
 2. Hygiene products: toothbrush, paste, towel
 3. Camera
Фізична підготовка та безпека

Сплав по Дністрі підійде тим, хто хоче провести час активно, проте не надто екстремально. Тури розраховані не лише на молодь, сплав підійде і сім’ям з дітьми чи активним людям старшого віку.

Перед початком сплаву усі отримують жилети. Основним плавзасобом є катамаран, рідше використовуємо рафти та байдарки. Для зручності на катамаранах є сидіння і палуба для перевезення речей. Одне місце на судні завжди відводиться інструктору.

Тури мають форму лінійного походу. Сплавляючись до точки фінішу, група щоденно долає близько 20 км. Для цього потрібно провести на катамарані чи рафті до 7 годин. Інструктор може корегувати ділянку для сплаву, збільшуючи чи зменшуючи денний кілометраж. Це залежить від погоди, рівня підготовки та бажання туристів.

Транспортування речей, проживання та гігієна

Транспортування речей
Відпочинок на Днстрі в формі сплаву не має транспортного супроводу. Речі учасників та спорядження сплавляється на катамаранах разом з групою. Для перевезення речей катамарани обладнуються палубою. Щоб особисті речі під час транспортування не намокли, потрібно їх герметизувати. З цим завданням чудово впораються цупкі поліетиленові мішки, в які потрібно помістити речі, перед тим як складати їх у сумку чи рюкзак. Загортати сумку у поліетилен не варто, його легко пошкодити під час сплаву.

Мобільний зв’язок та живлення

Територія, на якій проходять сплави на катамаранах та рафтах, охоплена мережею мобільних операторів Київстар, Vodafon, та є місця, де якість зв’язку значно знижується через природні перепони. Доступу електрики під час сплаву не буде, тож намагайтесь берегти заряд акумулятора, використовуючи телефони чи інші гаджети лиш в разі крайньої потреби.

Ночівля

Ночівля відбувається у наметах. Наші намети розраховані на 2-4 осіб і багаторазово перевірені під час грози, вітеру. Використовуємо намети таких фірм виробників як Hannah, TerraIncognita, Sportland. Для ночівлі знадобиться спальний мішок та каремат.

Гігієна

На місцях ночівлі не має обладнаних душових кабін чи туалетів. Воду для вмивання завжди можна набрати у джерелі, й при потребі трішки підігріти на вогнищі. При бажанні можна замовити похідну баню. У якості туалету використовуємо намет і щоб не захаращувати стоянки - лопатку для закопування екскрементів.

Погода

Клімат досить м’який, із помірною спекою та короткими грозовими дощами. Зазвичай тут на кілька градусів тепліше, ніж на інших територіях. Сплави по Дністровському каньйоні та Південому Бузі тривають з травня по вересень і погода може бути дуже мінливою: денна спека змінюється холодними вечорами, сонячний день може закінчитися дощем. Тому збираючись на рафтинг по Дністру у травні та червні, крім шортів та футболки треба захопити й теплі речі, влітку не варто забувати й про дощовик.
Обов'язково візьміть з собою сонцезахисний одяг. Футболка на довгий рукав, капелюх, легка сорочка та штани збережуть вас від спеки та опіків.

Подорож з дитиною та домашніми тваринами

Сплав підійде для сімей з дітьми, оскільки ріки рівнинні і практично без порогів.

Для дітей, що беруть участь у спавах по Дністру, Збручу та Південному Бугу діють знижки: для дітей віком до 6 років участь безкоштовна, для дітей віком до 12 років діє знижка 50 %.

 

Участь в турі з тваринами можлива тільки за умови, що тварина не заважатиме іншим учасникам туру, інструкторам, і не буде створювати перешкод для проведення туру. Відповідальність за безпеку учасників туру і інших осіб несуть виключно власники тварини. У разі, якщо в результаті присутності тварини власник змушений відмовитися від частини програми туру, вартість невикористаних елементів не відшкодовується.

Особливості харчування

Ми готуємо їжу в умовах похідної кухні. Страви схожі на ті, які готують в спортивних походах: каші з м'ясом, перші страви,  український борщ, салати або нарізка з сезонних овочів, багато печива. Можна спробувати  банош і куліш.

Для організованих та корпоративних груп пропонуємо додаткові страви.

Якщо ви маєте особливості харчування потрібно заздалегідь попередити менеджера з прийому замовлень та кухаря на турі. Ми можемо подати вам страву без вказаного інгридіента. Особливі продукти з вашого раціону рекомендуємо взяти з собою самостійно.

Для вегетаріанців подаємо ті ж страви, що готуються для всіх, але без м'яса, з додатковою порцією сиру.

avatar
Таня
August 2017

Доброго дня Маряно і весь шановний Турклуб! Трохи із запізненням, але дуже хочемо Вам подякувати за чудову подорож і сплав і організацію на дуже високому рівні! все було надзвичайно цікаво, смачно і інформативно!!!! будемо і надалі з вами подорожувати! особливо хочемо подякувати пану Петру і його родині і хлопцям (Саша і Міша) за дуже кваліфіковану роботу і взагалі за дуже душевний відпочинок і надзвичайно смачні страви, які нам просто було дуже шкода викидати, якщо все не змогли подужати і просили, щоб залишили))))! Нам дуже сподобалось! це я від і себе і від всіх учасників нашого творчого сплаву! Дуже ще раз Вам всім дякуємо!