EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Rafting on the DNIESTER: In the land of fortresses and waterfalls

Price: 197 $
Duration: 3 days
Order tour

If you have any questions please call us

+38 096 212 40 71

banner picture
Rafting on the DNIESTER: In the land of fortresses and waterfalls

The three-day rafting on the river of Dniester is usually planned for holidays to use in the best way extended weekend. This tour includes visiting ruins of the fortress in Rakivets, velvet waterfalls and giant of the plain, the spectacular Dzhuryn (Chervonohrad) Waterfall. It's located in a picturesque Chervonohrad nearby legendary castle and church. Bonus of the three-day rafting is a trip to the Hermit's Cave and sightseeing in Chortkiv.
 

Include in the price
Price not includes
Time and meeting place for the tour

meeting at the railway station in Ivano-Frankivsk at 8 am. How to get to the tour?

day 1. Rafting on the Dniester, overview the fortress in Rakovets

 

 • transfer to the starting place of rafting

 • catamaran assembling, safety briefing

 • breakfast

 • rafting route: Nezvysko - Kopachyntsi, 17 km

 • visiting a desolate Beniowski Tower nearby Rakivets Village: some time later there was soda plant in the fortress, nowadays only a high hexagonal donjon tower remained. Lunch 

 • encamping and dinner

day 2. Rafting on the Dniester, a walk to the Red Mountain

 • breakfast

 • rafting route: Kopachyntsi - Shutromyntsi, 23 km

 • walking to Red Mountain in a picturesque Beremyany Canyon; the peculiarity of this mountain is that even in the severest winters snow could not remain here for more than 1 or 2 days: justly inhabitants call this place "Dniester Subtropics". Multitude of legends are dedicated to the mountain

 • lunch

 • encamping and dinner

day 3. Rafting on the Dniester, excursions to the Hermit's cave, Dzhuryn waterfall, Chervonograd castle and church, Chortkiv city

 • breakfast

 • rafting route: Shutromyntsi - Ustechko, 8 km

 • walking to the Helmit's Cave and ancient oak tree in Lytyachi: the cave is located in a fantastic by its beauty place, in a rock on the height more than 100 m over the water, where you can enjoy an unforgettable scenery of winding river valley and mysterious islands

 • lunch

 • transfer to Dzhuryn Waterfall

 • walking to Dzuryn (Chervonohrad) Waterfall, 16 m high - the largest plain waterfall in Ukraine; excursion to the remnants of Chervonohrad castle and church; swimming under a noisy waterfall, that's "Dniester Jacuzzi"

 • transfer to Chortkiv, walking excursion in Chortkiv

 • going home. How to get back home?

Time and place of ending the tour

Departure from Chortkiv should be planned after 6 p.m. Going home. How to get back home?

Clothes and boots:
 1. Polyethylene raincoat (Rent)
 2. Sport wear
 3. Jacket
 4. Convenient every day clothes for hotel and city
 5. Sneakers
 6. Underwear
 7. Shorts
 8. Clothes for rafting with sleeves
 9. Sandals rafting with heel fixing
 10. Cap / panama
 11. Swimsuit / swimwear
 12. Rafting shoes
 13. Sunglasses
Equipment:
 1. Sleeping set (sleeping bag+sleeping pad) (Rent)
 2. Personal dishes: metal or plastic (so that it does not crash) plate, spoon, mug
 3. Travel bag / backpack
 4. Dry bag for clothes (Rent)
Other:
 1. Sunblock cream
 2. Hygiene products: toothbrush, paste, towel
 3. Camera
Фізична підготовка та безпека

Сплав по Дністрі підійде тим, хто хоче провести час активно, проте не надто екстремально. Тури розраховані не лише на молодь, сплав підійде і сім’ям з дітьми чи активним людям старшого віку.

Перед початком сплаву усі отримують жилети. Основним плавзасобом є катамаран, рідше використовуємо рафти та байдарки. Для зручності на катамаранах є сидіння і палуба для перевезення речей. Одне місце на судні завжди відводиться інструктору.

Тури мають форму лінійного походу. Сплавляючись до точки фінішу, група щоденно долає близько 20 км. Для цього потрібно провести на катамарані чи рафті до 7 годин. Інструктор може корегувати ділянку для сплаву, збільшуючи чи зменшуючи денний кілометраж. Це залежить від погоди, рівня підготовки та бажання туристів.

Транспортування речей, проживання та гігієна

Транспортування речей
Відпочинок на Днстрі в формі сплаву не має транспортного супроводу. Речі учасників та спорядження сплавляється на катамаранах разом з групою. Для перевезення речей катамарани обладнуються палубою. Щоб особисті речі під час транспортування не намокли, потрібно їх герметизувати. З цим завданням чудово впораються цупкі поліетиленові мішки, в які потрібно помістити речі, перед тим як складати їх у сумку чи рюкзак. Загортати сумку у поліетилен не варто, його легко пошкодити під час сплаву.

Мобільний зв’язок та живлення

Територія, на якій проходять сплави на катамаранах та рафтах, охоплена мережею мобільних операторів Київстар, Vodafon, та є місця, де якість зв’язку значно знижується через природні перепони. Доступу електрики під час сплаву не буде, тож намагайтесь берегти заряд акумулятора, використовуючи телефони чи інші гаджети лиш в разі крайньої потреби.

Ночівля

Ночівля відбувається у наметах. Наші намети розраховані на 2-4 осіб і багаторазово перевірені під час грози, вітеру. Використовуємо намети таких фірм виробників як Hannah, TerraIncognita, Sportland. Для ночівлі знадобиться спальний мішок та каремат.

Гігієна

На місцях ночівлі не має обладнаних душових кабін чи туалетів. Воду для вмивання завжди можна набрати у джерелі, й при потребі трішки підігріти на вогнищі. При бажанні можна замовити похідну баню. У якості туалету використовуємо намет і щоб не захаращувати стоянки - лопатку для закопування екскрементів.

Погода

Клімат досить м’який, із помірною спекою та короткими грозовими дощами. Зазвичай тут на кілька градусів тепліше, ніж на інших територіях. Сплави по Дністровському каньйоні та Південому Бузі тривають з травня по вересень і погода може бути дуже мінливою: денна спека змінюється холодними вечорами, сонячний день може закінчитися дощем. Тому збираючись на рафтинг по Дністру у травні та червні, крім шортів та футболки треба захопити й теплі речі, влітку не варто забувати й про дощовик.
Обов'язково візьміть з собою сонцезахисний одяг. Футболка на довгий рукав, капелюх, легка сорочка та штани збережуть вас від спеки та опіків.

Подорож з дитиною та домашніми тваринами

Сплав підійде для сімей з дітьми, оскільки ріки рівнинні і практично без порогів.

Для дітей, що беруть участь у спавах по Дністру, Збручу та Південному Бугу діють знижки: для дітей віком до 6 років участь безкоштовна, для дітей віком до 12 років діє знижка 50 %.

 

Участь в турі з тваринами можлива тільки за умови, що тварина не заважатиме іншим учасникам туру, інструкторам, і не буде створювати перешкод для проведення туру. Відповідальність за безпеку учасників туру і інших осіб несуть виключно власники тварини. У разі, якщо в результаті присутності тварини власник змушений відмовитися від частини програми туру, вартість невикористаних елементів не відшкодовується.

Особливості харчування

Ми готуємо їжу в умовах похідної кухні. Страви схожі на ті, які готують в спортивних походах: каші з м'ясом, перші страви,  український борщ, салати або нарізка з сезонних овочів, багато печива. Можна спробувати  банош і куліш.

Для організованих та корпоративних груп пропонуємо додаткові страви.

Якщо ви маєте особливості харчування потрібно заздалегідь попередити менеджера з прийому замовлень та кухаря на турі. Ми можемо подати вам страву без вказаного інгридіента. Особливі продукти з вашого раціону рекомендуємо взяти з собою самостійно.

Для вегетаріанців подаємо ті ж страви, що готуються для всіх, але без м'яса, з додатковою порцією сиру.

avatar
Христина
August 2018

 

Мар'яночко, прийміть щиру подяку за чудову організацію сплаву для компанії Тропік по р. Дністер. Від себе хочу висловити окрему подяку нашому інструктору Іллі Безп'ятчуку, який зумів чудесно організувати роботу команди і відпочинок Тропікантів. Всі в шаленому захваті, вже тиждень розмови йдуть лише про це. Харчування на вищому рівні, не в кожному крутому ресторані є такі смачні страви, як готували ваші дівчата. Ваші інструктори просто надзвичайні професіонали у всіх сферах: співи, обучення і допомога у "мокрих іграх". Завжди пізнавальні, цікаві розмови і жарти. Тепер життя в палатках нам не страшне, змії бояться нас, а не ми їх, й також гребти веслами можемо. Обов'язково будемо рекомендувати Ваш Турклуб і такий відпочинок усім.
Мріємо про новий Сплав! Ми Вас любимо!

Мар'яночко, прийміть щиру подяку за чудову організацію сплаву для компанії Тропік по Дністру. Від себе хочу висловити окрему подяку нашому інструктору Іллі Безп'ятчуку, який зумів чудесно організувати роботу команди і відпочинок Тропікантів. Всі в шаленому захваті, вже тиждень розмови йдуть лише про це. Харчування на вищому рівні, не в кожному крутому ресторані є такі смачні страви, як готували ваші дівчата. Ваші інструктори просто надзвичайні професіонали у всіх сферах: співи, обучення і допомога у "мокрих іграх". Завжди пізнавальні, цікаві розмови і жарти. Тепер життя в палатках нам не страшне, змії бояться нас, а не ми їх, й також гребти веслами можемо. Обов'язково будемо рекомендувати Ваш Турклуб і такий відпочинок усім.
Мріємо про новий Сплав! Ми Вас любимо!