EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Tour for children

Тур для дітей – цікаві та корисні розваги

Для ваших дітлахів це літо буде дійсно неймовірним!

Туристичний клуб Тернопіль пропонує турботливим батькам відпочинок з дітьми на Дністрі. Ми знаємо як організувати дитяче дозвілля та активний відпочинок, маємо чималий досвід в роботі з дітьми. Наші інструктори-вихователі пройшли та пропливли з дітьми не одну сотню кілометрів, розставили десятки наметів та наварили багатенько куліша.

Дитячий відпочинок на Дністрі: сплави, екскурсії та конкурси

Дитячий сплав триває 5 днів, довжина маршруту 50 км. Тур передбачає:

  • Роботу інструкторів, вихователів, аніматорів,
  • Страхування, прокат спортивного спорядження,
  • Харчування та транспорт.

Маленьких туристів зустрічаємо в Івано-Франківську та одразу ж розпочинаємо огляд міста. Малеча з задоволенням огляне  руїни палацу Потоцьких, міську ратушу, храми та церкви, послухає цікаві історії давнини.

Сплав по Дністру розпочинаємо від селища Незвисько, там десь неподалік заховані скарби часів Трипілля, в сусідньому Раківці оглянемо уламки фортеці, потім відшукаємо джерело зі смачною водою.

Сплавляємось по Дністру, захоплюємось дивовижною природою, плаваємо, засмагаємо. Опануємо науку веслування, навчимося плисти з веслами та без них, спробуємо різні види греблі, самостійно покеруємо катамараном. У нас кожен потроху побуде капітаном.

Вчимося ставимо намети, пакувати речі, збирати хмиз для вогнища, готувати сніданки. Кожен день веселі старти, мокрі естафети та перегони.

Окрім цікавого сплаву по Дністру в програмі туру: мальовничі краєвиди Берем’янського каньйону, екскурсія до  Червоної гори та  Джуринського водоспаду. В Червоному оглянемо костел й уламки Червоноградського замку, в Литячах прогуляємось до печери монаха-відлюдника. А на околиці села стоять два старезних дуби. Один пірамідальний, привезений паном-багатієм з екзотичних країн, а в стовбур другого вросла церковна ікона.

Багато цікавого юні мандрівники дізнаються про українське минуле. 

Дівчата з задоволенням послухають місцеві легенди про нещасне кохання Миколи та Ядвіги, про трагічну долю красуні Стрипи, що рятуючись від ворога, кинулася з високої скелі у Дністер.

А хлопців зацікавлять військові схованки та фортифікаційні споруди.  Ще з часів війни тут, неподалік селища Хмелева, збереглося кілька таких вогневих споруджень. 

А ще наша дружня компанія буде малювати, ліпити, в’язати, майструвати, вигадувати квести, співати та танцювати.