EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Про нашу Спелеохату

Спелеохата Турклубу Тернопіль знаходиться в селі Залісся Чортківського району Тернопільської області, недалеко від печери Млинки -  всього 15 хвилин ходьби.

Хатина, що огороджена невисоким парканом одразу привертає до себе увагу своїм зовнішнім виглядом, оскільки на стінах хати нанесений різнобарвний яскравий малюнок, на якому зображені маленькі туристи, що повзають у печері, подорожують на велосипеді, піднімаються на гору тощо. Завдяки цьому Спелеохату важко ненароком оминути. Подвір’я тут досить велике, на його території є бесідка, спортивні снаряди (брусся та перекладина), а навкруги огорожі посаджені паростки винограду. Коли він розростеться, то влітку буде давати тінь, та вкривати від пекучого сонця. А також можна буде ласувати ягодами винограду.

Всередині Спелеохата також радує око. Заходячи в неї, ми після вхідного коридору одразу попадаємо в великий зал, який по сумісництву є кімнатою відпочинку та їдальнею. Тут розташовані столи, кухонний куток, пічка із скляними дверцятами, через які видно як гарно тріскотить вогонь всередині. Завдяки ній і опалюється ця кімната, тому тут завжди тепло. В кухонному кутку є газова плитка, умивальник, електрочайник та весь необхідний посуд, тому бажаючі харчуватись самостійно можуть займатись тут приготуванням їжі. На стіні висить великий екран, де постійно крутять різноманітні документальні та художні фільми на тематику рафтингу, спелео, альпінізму, сноубордингу, велотуризму тощо. Тому перебування в кімнаті завжди має як розважальний, так і пізнавальний характер.

Житловий блок складається з двох кімнат, які людською мовою називаються «дерев’яна” та «мальована» через їх облаштування. Стіни «мальованої» кімнати також розписані, як і вся Спелеохата ззовні, а «дерев’яної” – оббитті вагонкою МДФ.  На стінах обох кімнат повішані стелажі, де розставлені фото з різноманітних турів та спортивних походів Турклубу. В обох кімнатах розташовані двоповерхові ліжка («нари»), зіставлені докупи. Сплять на них, як правило, в спальних мішках, підстилаючи під низ килимки. В кімнатах добре опалюється, тому ночівля тут не складає дискомфорту в плані холоду. Загальна вмістимість житлового блоку – 30 чоловік.

Також всередині добре облаштований санвузол – є туалет та дві душові кабінки.

Інша частина хати – це інструкторський блок, який включає в себе: інструкторську кімнату, кухню для інструкторів та інструкторський санвузол. А також довгий коридор, в який попадаємо з вхідних дверей, та який сполучає між собою кімнату відпочинку і інструкторський блок.

Наша Спелеохата пропонує не лише притулок, а й чималу низку різноманітних послуг, основними з яких є, звичайно, екскурсії в печеру Млинки. Ті, хто бажають отримати весь комплекс основних послуг Спелеохати, замовляють комплексні тури, які, як правило, включають в себе 3 екскурсії, ночівлю в Спелеохаті, 5-разове харчування, прокат ліхтарика і комбінезона, страхівку та трансфер групи з Чорткова до Спелеохати і назад. Або ж можна замовляти окремі послуги, залежно від потреб.

Також тут є досить багато й інших додаткових розваг. Це катання на конях, стрільба з пістолета по мішені, квести (наземний та у печері). Ще пропонується послуга зйомки групи на камеру, якщо ви бажаєте мати згадку про захоплюючі екскурсії печерою, долання вузьких ходів , розпор, різних перешкод. Або ж на згадку про перебування в Млинках, можна придбати різні сувеніри: футболки, кружки, магніти тощо. У кімнаті відпочинку є стенд із сувенірами, серед яких можна вибрати той, що припав до душі.

Для бажаючих ще більше урізноманітнити екскурсії доступні поїздки в інші печери: Оптимістична, Атлантида, Вертеба.

Перебування в Спелеохаті забезпечується веселим та дружнім колективом Турклубу. Інструктори завжди роблять екскурсії в печері цікавими та інформативними, а посиденьки у хаті доповняють хорошими жартами та веселими історіями. Черговий по Спелеохаті завжди відповість на ваші питання, спорядить усім необхідним. На кухні також забезпечать вас смачними та ситними стравами. А на прощання інструктори завжди з усмішкою скажуть вам «До побачення!». 

Спелеохата на Google+