EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Відгуки про участь в безкоштовних турах

Олена, Саша, м. Севастополь

тур: Карпатське родео 07-09.06.2014

Хочемо подякувати команді Турклубу за надану можливість відпочити в мальовничих Карпатах. Ми в повному захваті від Карпатського родео! Нам пощастило взяти участь в акції для жителів Криму, це справжня удача! Все було бездоганно: програма туру, організація, доброзичливість інструкторів і звичайно, самі Карпати! Ми із задоволенням порекомендуєм Вас нашим друзям і знайомим, а самі вже будуємо плани про наступні поїздки з Вашим клубом!

Читати оригінал

 

***

Наталя, м. Донецьк

тур: Весна у Карпатах 27.04-04.05.2014

Доброго дня! Повернулась із Вашого туру «Весна в Карпатах». Величезне дякую за надану можливість побувати в цих красивих місцях. Протягом походу в мене було враження, що я знаходжусь в самому серці української літератури і культури, і подорожую по книгам Лесі Українки, Стефаника та інших авторів, що описують загадковість і одухотворену красу цих гір. А під час рафтингу я зрозуміла, що значить – відповідати за своє життя і безпеку перед обличчям стихії. Досвід, який мені зараз дуже доречний, коли на Донбасі так не спокійно… Ще дуже сподобалась організація, яка була ідеальною…

Читати далі...

***

Валерія, м. Суходільськ

тур: рафтинг на Черемоші, травень 2014

Першотравневі свята видались дивовижними... Я можу навіть сказати, що ці дні були одними з найчудовіших в моєму житті і запам’ятаю я їх дуже надовго!)
А це все тому, що першотравневі свята я провела разом з турклубом Тернопіль!) Більш того, я приїхала сюди за акційною пропозицією для мешканців Луганської, Донецької областей та АР Крим. А це означає, що я приймала участь у турі безкоштовно. Але не тільки це... Це також означає, що ті самі люди, про яких раптом почали розповідати якісь жахливі речі у стилі “фашисти-бандерівці-поруйнували-міста-а-потім-з’їли-всіх-російськомовних-немовлят-злі-люди”, замість того, щоб дуже образитись і перестати навіть розмовляти (власне я би так і зробила) повели себе як дуже мудрі та добрі старші брати (і сестри звісно ж))). І тільки від цієї думки я вже була дуже щаслива!

Читати далі...

 

***

Ігор, м. Луганськ

тур: рафтинг на Черемоші, травень 2014

Хочу подякувати Турклубу «Тернопіль» за організацію безкоштовного туру для жителів східних областей та Криму. Ми були трьома учасниками від Луганської області, і чесно кажучи, нам дуже нехотілось повертатись додому. Сідаючи у потяг Львів-Маріуполь, ми по-доброму заздрили тим, хто живе у мальовничих Карпатах і може насолоджуватись красою та мирним небом рідного краю.
Що сподобалось. 
1. Привітність та доброзичливість всієї команди, починаючи від менеджера Ольги Діденко, водія Олега, старшого інструктора Володимира.
2. Кухня – добре! Традиційне скаутське меню, всього вистачає.
3. Професійність та порядність старшого інструктора Володимира

Читати далі...