EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Сплав по Дністру

З моменту нашого відпочинку пройшов тиждень, проте думками ми все ще там, у Вашій стороні, серед заворожуючих краєвидів природи, гір, полонин, річок. Все ще наповнені тією дружньою атмосферою та приємними емоціями і відчуттями. І хоча для когось такий вид відпочинку був вперше, проте кожен з впевненістю тепер скаже, що не востаннє.

Та як би ми не намагались організувати свій відпочинок, без ваших інструкторів, а саме Олександра, Назарія та Романа, він був би не таким цікавим, насиченим та захоплюючим.

Саме вони потурбувались про нас заздалегідь, заготовивши до нашого приїзду для багаття сухостою, якого серед поля та біля річки не так і багато, допомагали з розкладанням наметів, розміщували та підв'язували на катамарані наш багаж, вправно допомагали керувати катамаранами "Мамай" та "Сірко", щоб відпочиваючі на них першими дістались до місця призначення і взагалі намагались все зробити для того, щоб кожен почував себе якнайкраще.

Завдяки їхній веселій вдачі, хорошому почутті гумору, фізичній витривалості, бойовому духу - прогулянка до Дністровського каньйону, огляд криївки воїнів УПА та гроту відлюдника, а також огляд палацу графа Бодені та ін. були ще більш цікавими та захоплюючими.

А тому, весь колектив Волинської філії Концерну РРТ дякує Вам за незабутні враження, хорошу організацію, професійний підхід до своєї справи, відмінне виконання своїх обов'язків та головне море емоцій, які ще досі нас переповнюють. У вашому краї нам було добре та затишно і кожному з нас хочеться знову туди повернутись.

Сподіваємось, що наша зустріч була не останньою. Бажаємо Вам хороших туристів та постійного задоволення від своєї справи.

З повагою
директор Волинської філії Концерну РРТ
С.І. Семерій