EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Враження від сплавів по Дністру


тур: Сплав по Збручу + печера Атлантида
дата: серпень 2015

 

ав вийшов не надто емоційний, як то зазвичай буває, проте трохи Дністровських перлів назбирала. Ще на початку літа мріяла про сплав по Збручу з його принадами. Та не так сталося, як гадалося... Через відсутність дощів Збруч страшенно пересох і сплав перенесли на Дністер. Ну і самі розумієте як воно, коли намрієш собі щось одне, і в якийсь момент щось пішло не так...І все-таки мандрівка відбулась найкращим чином у компанії таких самих непосидючих туристів))) Друга частина моєї подорожі видалась навпаки- надто емоційна, але про це потім, спочатку сплав))
Тиждень назад, сьома година ранку, світанок на Дністрі, на термометрі приблизно +10, мо трошки більше, ранкова прохолода пробирала навіть через фліс. А за годину- півтори треба виходити на воду... Чого його не сиділося дома??? Ці підступні думки... Хотілося під теплу ковдру і.. спати... Тим часом ладнали катамарани, готували перекус, знайомилися, слухали техніку безпеки на воді. Трохи-по-троху повітря потеплішало, в руках десь взався фотоапарат, життя набувало яскравих барвів Смайлик «wink»

Тиждень назад, сьома година ранку, світанок на Дністрі, на термометрі приблизно +10, мо трошки більше, ранкова прохолода пробирала навіть через фліс. А за годину- півтори треба виходити на воду... Чого його не сиділося дома??? Ці підступні думки... Хотілося під теплу ковдру і.. спати... Тим часом ладнали катамарани, готували перекус, знайомилися, слухали техніку безпеки на воді. Трохи-по-троху повітря потеплішало, в руках десь взявся фотоапарат, життя набувало яскравих барвів.:)

Тиждень назад, сьома година ранку, світанок на Дністрі, на термометрі приблизно +10, мо трошки більше, ранкова прохолода пробирала навіть через фліс. А за годину- півтори треба виходити на воду... Чого його не сиділося дома??? Ці підступні думки... Хотілося під теплу ковдру і.. спати... Тим часом ладнали катамарани, готували перекус, знайомилися, слухали техніку безпеки на воді. Трохи-по-троху повітря потеплішало, в руках десь взався фотоапарат, життя набувало яскравих барвів Смайлик «wink»

І трошки Дністровських перлів: і в прямому, і в переносному сенсі)) Цим маршрутом подорожувала вдруге.

Мабуть саме за це отримала винагороду: знайшла в Дністрі мушлі з малесенькими річковими перлами)) Іноді корисно пройтися старими стежками! Цікаво було порівнювати спогади про "тоді" з тим що бачила зараз. А по приїзді додому залізти у старі фотографії і порівняти знімки. І тішитися, якщо знаходилося два фото зроблені майже з того самого місця з різницею у три роки! Тоді здавалося, що ми нещадно багато гребли. Зараз, пам"ятаючи маршрут" здавалося, що ми ледарюємо. Хоча першого дня таки довелось помахать веслом чимало)) В продовж всього сплаву нам трапилося кілька церков. Зважаючи на святкові вихідні, у храмових дзвінницях мелодійно видзвонювали дзвони.

А ще одною принадою сплаву є обіди. Не просто обіди, а обіди на воді, не причалюючи до берега. Дбайливо приготовані з ранку нашим завгоспом Людмилою, вони якось по-особливому смакували, дрейфуючи на катамарані чи байдарці. І обов"язково компот із свіжих фруктів-ягід! Байдуже, що я тут вже була. В душевні компанії завжди цікаво подорожувати, навіть якщо інших учасників подорожі бачиш вперше.

Наталія Бабенко

 

тур: Сплав по Збручу + печера Атлантида
дата: 23-25.08.2014

Привіт усім!

Тему вирішив додати до Дністра, бо ми бачили його! :)

Вже як завжди - дякую Турклубу! За смачну їжу Іванці, за цікаві розповіді Василю, за веселу компанію всім-всім-всім!!
Особисті враження і те, що запам'яталося:
Спека (згорів).
Залишки фортеці у вигляді Тризуба!
Тривала злива. Вона іде, а ми гребем. Був мокрий як хлющ (як і всі, напевне).
БООООООРРРРРЩ!!!!!!
Печера Атлантида - супер: плафони, кристали, Бабу підкинули, Глобус та Ніс... ТУХЕС!!!!!! :) посвячення в спелеологи.
Хотин.

Побажання:
Забезпечте, будь ласка, чи прапорцями, чи інформаційними табличками Турклубу орендовані буси. Люди будуть швидше збиратися і менше будуть турбувати офіс, керівника туру та і водія дзвінками о 6-й ранку.
На Атлантиду бажано витрачати більше часу. Ті 2,5 години промайнули ДУЖЕ швидко. Всі цікавинки залишилися далі. Принаймні, на жаль ми бачили тільки обрубані плафони, а хотілося б побачити цілий... і як він сяє від світла. Хоча зрозуміло, що це тільки ознайомча екскурсія і, можливо, для багатьох цього було достатньо.
Тарзанка не працювала:( це не з вини Турклубу, але жалію, що не стрибнув...ех).

Gromazeka


тур: Тиждень в каньйоні
дата: 9-15.08.2014

Це був перший наш досвід подібного відпочинку. І тепер знаємо точно - не останній. Все дуже сподобалося. Краєвиди природи такі, що постійно треба скрізь бути з фотоапаратом і то на фото не передати ту красу, яку ми побачили вживу. Місця, в яких ми робили стоянки - це шалено красиві галявини, біля річки, з прекрасним краєвидом.
Купання посеред річки теж приносило нереальне задоволення. Вперше відчули, як несе течія, коли купаєшся в Дністрі.
Перші кілька днів були дуже важкими в плані фізичних навантажень. З незвички руки, спина, все тіло боліло, ніби це останній день. До кінця сплаву вже так звикаєш і втягуєшся, що гребеш наче по повітрю.
Інструктори виявилися дуже веселими і відкритими людьми. Велике спасибі Вові, Оксані, Юрі, Дімі і Турклубу "Тернопіль" за класну компанію і організацію такого відпочинку.
Окреме спасибі Оксані за харчі. Кожен раз об'їдалися. Готувала Оксана дуже смачно і дуже ситно!
У цьому сплаві ми знайшли нових друзів, силу-силенну вражень і трохи загартували дух. Нас не лякав дощ, який був 2 дні з 7, походи вгору для огляду каплиці, підйоми в 7 ранку. Тепер потрібно їхати на Черемош.
З речей, які ми брали з собою (брали тільки за списком, складеним турклубом) згодилося все. Єдиний великий мінус для нас від нас же - ми не взяли сорочки або кофти з довгими рукавами, хоча в списку вони були. І тому перші 3 або 4 дні ми просто горіли під час сплаву. У наступний похід 100% беремо речі з довгим рукавом.
Загальне враження - все дуже сподобалося! Обов'язково будемо ще їздити з Турклубом "Тернопіль" в інші сплави або походи! А так же рекомендуємо всім, хто шукає активного відпочинку і нові враження.
Ах так, так само окремо хочеться згадати байдарку. Ці спогади залишаться з нами до глибокої старості!))) Всі, хто на ній не гребли - втратили просто колосальне задоволення.

Murchibik


тур: П'ять днів у казці
дата: 3-7.07.2014

Щороку я приблизно в цей час потрапляю в Крим, але цього разу зі зрозумілих причин Крим накрився. Тож я вирішила урізноманітнити свій життєвий досвід сплавом по Дністру.

День перший

Приїхали ми на вокзал у Тернопіль о 4.30, а збір був аж о 10. Оскільки часу було багато, ми мали нагоду поблукати Тернополем і зайвий раз переконатися, що тут є лише один цілодобовий заклад і це — вокзал.
Як би там не було, дочекалися ми нашого інструктора і нашої групи, і побачили, що група дуже невелика – усього 8 людей.
Перша екскурсія була в руїни замку під Бучачем.
Потім уже в самому Бучачі змокли під нормальним таким дощем. Домовилися чаклувати на хорошу погоду й поїхали до с. Устечка, де й мав початися сплав.
Там нас зненацька застав час обіду. Чаклування на хорошу погоду не дуже діяло і дощ посилювався. Але який би не був дощ, обід мав бути за розкладом. Інструктор Вова розпалював вогнище гумою і дим пахнув зимовим Майданом.
Маю сказати, що годували добре, часом аж занадто)
Потім був перший сплав, усього 15 км. Ми пливли уже хвилини три і в мене в голові крутилося “и под нами километры воды, и под нами бьют хвостами киты”... але тут весло зачепилося об дно :) було мілко і ми кілька разів мало не сіли на мілину. Було прикольне місце, де через рельєф берегів здавалося, що річка тече догори. Фотоапарат непередбачливо був запакований у рюкзак, рюкзак був десь глибоко під тентом, тому фотографій нема.
Я чомусь нормально так стомилася за ці 15 км, хоча наступні дні показали, що це взагалі не відстань.

maris


тур: У країні фортець та водоспадів
дата: 28-30.06.2014

Доброго дня, любий туристе!
Сьогодні рівно два тижні, як закінчився тур «У країні фортець та водоспадів», у якому я брала участь на протязі трьох днів по річці Дністер. З другої спроби хочу тобі розповісти про свої враження від подорожі(з першої не вишло скласти свої емоції до купи : )) ), але все ж вирішила написати та заодно подякувати Турклубу за організацію туру.
За два тижні спогади не згасли, то ж…
Сплав по річці розпочався від с. Незвисько в Івано-Франківській обл. і він став першим у моєму житті. Мені дісталося місце на рафті, а ,взагалі, із плаваючих засобів була ще байдарка та катамарани.
Вперше відпливаючи від берега та фотографуючи радісних моїх попутчиків, я пригадала відомі слова із пісні Олега Скрипки «Хай несе мене ріка в фантастичному човні..»,яку потім наспівував наш інструктор Володимир)) .
Природа вздовж річки красива. Каньйон, який виростав по мірі продовження нашого сплаву, часом просто заворожував, бувало, пливеш невідводячи очей від блакитних лісів.
На першій зупинці нас повели до колонки із джерела, до речі, на маршруті не раз була можливість насолодитися справжньою природньою водою. Потім інструктор Володимир провів цікаву екскурсію до добре вцілілої Раківецької фортеці (загалом, на маршруті є дві фортеці).
Перший наш обід був на красивому гальковому пляжі. Там наш завгосп Галина накормила нас своєю чарівною і смачною кашею)) Чому чарівною? Тому що, скуштувавши її не відчував голоду до наступної трапези. Це я серйозно говорю! Зазвичай, після активного відпочинку на природі – стаєш голодний, як звір, а тут ні!
І як Галі це вдавалося??!)

ltereschenko


тур: П'ять днів у казці
дата: 26-30.06.2014

Раніше я ніколи не жив у наметі, тим паче не спав у спальному мішку. В мене нема спеціального туристичного одягу. Все звичайне - джинси, футболки тощо... Тому дехто сумнівався, чи потрібно було їхати аж на 5 днів.
Відповім одразу - потрібно!
Сплав, це чудовий відпочинок, який дозволяє відволіктися від буденних справ і насолодитися природою, її краєвидами та чистим повітрям. За 5 днів ми пережили стільки, що годі і казати;)
Спочатку цікавились, чи є якась посвята для новачків. Та після першого дня, коли майже весь день ішов дощ і ми намокли і позамерзали, як цуцики, ми зрозуміли, що посвяту ми пройшли;) Зате потім як же ми раділи сонечку і погожій днині, не передати! (та дощовик я ще два дні із собою брав на воду... так, про всяк випадок;)
Трохи сумно, що тільки но почали загоюватись подряпини (на природі їх наявність - це нормально), затверділи мозоляки від весел, перестала пекти обгоріла на сонці шкіра - сплав закінчився. Із незнайомців, ті хто зі мною сплавлялися, перетворилися на друзів. Все робили разом: гребли, розбивали/складали табір, ходили по дрова і на екскурсії. Разом раділи!
А як кайфово було зранку закип'ятити воду, зробити каву і милуватися вранішнім Дністром!
А ще класно купатися у водоспадах;)
Думаю, ми виявилися досить швидким сплавом, т.я. за третій день пройшли більш 40 км (тоді як у триденного сплаву це вся його відстань). Тому не скажу, що сплав був легким випробуванням. Надвечір, після дня греблі, підготовки дрів, ситної вечері варто лишень влізти у спальник і .... спиш без задніх ніг! Каремат здається найм'якішим, а спальник - найтеплішим!
Як виявилося: більша половина речей, які я брав, мені не знадобилися взагалі.
Незамінними були 2 футболки (з довгим рукавом і без), кофта, куртка, штани для табору (в мене були джинси), кросівки, сандалі (з лямкою на п'ятці) - майже не знімав, посуд, шорти, рушник тощо.
Електроенергії по маршруту нема і взяти її ніде. В мене була поганенька сонячна батарея, яка за день лежання на сонці могла зарядити телефон десь на 30%. Економний режим допомагав зберігати ці крупиці для фотографій. І то не завжди. Єдиний раз, коли були у Коропці на екскурсії - зміг підзарядити телефон аж на половину заряду.
Гарно дякую Андрію, Дмитру, Ані, Наташі, Світлані, Турклубу Тернопіль за чудовий сплав! Окреме дякую хочу сказати Віталію Прохорову, нашому інструктору за цікаві екскурсії та керівництво . А Володимиру, завгоспу, за чудову їжу. Були і борщі, і мамалига, і куліш, і салати, і чай на травах... Така смакота, що шкода Мурчику не дісталось!
Загальні враження - це було нереально круто;)
Мені дійсно сподобалось! Хочу ще і обов"язково поїду!

vbilych


тур: Дністровський квартет
дата: 1-4.05.2014

Шкода, що найкращі моменти життя минають так швидко!
Ось закінчився довгоочікуваний сплав по Дністру! Це була для моєї сім’ї перша подорож на катамаранах. І з самого початку були гарні враження щодо супроводження по всіх організаційних питаннях – все швидко та чітко.
І от настав той самий день початку сплаву: подзвонили, зустріли о 7-00 ранку на залізничному вокзалі.
На початку сплаву провели інструктаж, навчили «користуватись» веслами :-) , розкладати та складати намети («чайники» в цій справі все освоїли достатньо швидко :-) і на другий день всі туристи вже були надзвичайно горді за свої нові вміння!!!
До речі, окрема подяка!!!!!! інструкторам: Василю Кльоцу (керівник туру), Олегу Мандзюку, Галині та Саші – відповідальні, професійні, щирі, цікаві – зуміли створити кожен день сплаву неймовірним!
Найсмачніші у світі їжа, приготована на вогнищі!
Неймовірної краси краєвиди, водоспади, сірі чаплі та чорні журавлі, старовинний дуб, руїни стародавніх веж, замків…!
Катамарани, весла у власних руках, відчуття єдності!
Підібралася гарна компанія – всі ми весело проводили час, особливо вечорами біля вогнища!
- все це як яскраві грані одного діаманту!!!!!
Дуже комфортно і діткам віком від 6,5 років …
Дозволить Господь – обов’язково повернемося сюди знову!

KALINA


тур: Дністровський квартет
дата: 1-4.05.2014

Нарешті і я залишу свій відгук тут) Підтримую попереднього оратора! Подорож видалась чудова! Море позитивних вражень і, що важливо, виключно позитивних. Чудові краєвиди, приємний темп сплаву, окрім греблі ще й цікаві невеличкі піші екскурсії із дуже цікавими розповідями невтомного Васі...
Декілька слів про те, про що вже написали вище: також хочеться сказати про дуже гарних інструкторів, велике їм спасибі! Крім того, що це професіонали, які добре знають свою справу, це ще й дуже позитивні, комунікабельні, щирі та веселі люди :-) Дійсно дуже добре і смачно готували, вилике спасибі відповідальній за кухню чарівній Галі. В цю подорож вирушали наче й не на дегустацію, не з ціллю посмакувати чимось особливим, але в підсумку польова кухня стала іще одним дуже яскравим і гарним аспектом туру. Окреме вітання Олегу з нашого катамарану - вирішить будь-яке питання, що може виникнути (мої друзі мене зрозуміють:)
А тепер хочеться сказати кілька слів для тих, хто думає чи іти в такий похід, хто вагається. Їдьте обов'язково, ви не пошкодуєте! До цього туру я жодного разу не ходила в похід, не жила в наметі і все таке... Це був мій перший такий досвід і як для першої спроби - це ідеальний варіант. По-перше, він достатьньо легкий - вам практично не доводиться тягати рюкзаки. Найбільше навантаження - це гребля, але і вона тут дуже легка, найбільше ми гребли перші 2 дні, але (як на мене) і в ці дні греблі було не багато, останні ж 2 дні для мене пройшли зовсім як відпочинок на катамарані. По-друге, за вас, вважайте, все організовують - вас годують, транспортують, водять туди-сюди... При цьому, ви весь час на природі, ви у поході. Такий похід - дуже гарна комбінація активного і пасивного відпочинку! Тож, якщо ви зрозумієте, що відрив від цивілізації вам до душі, цей тур стане чудовим стартом і ви обов'язково схочете спробувати активний відпочинок ще і з більшими навантаженнями. Що до мене, за нагоди тепер дуже хочу спробувати піші походи по горах та рафтинг :-): Якщо виявиться, що ви не з тих, кому до дущі віддалятись від цивілізації (що навряд, але кожному своє), то ви все одно не втратите багато сил та нервів, адже цей тур не тяжкий і не довгий. А 4 дні - це не багато, ми з друзями на 4 день дуууже не хотіли їхати знов до Києва, хотілося залишитись ще хоч на кілька днів!
Тож дякую турклубу, його інструкторам та бажаю туристам приємного відпочинку!!!

Катюня


тур: Вихідні на річці
дата: 7-8.09.2013

Минув тиждень після повернення з дводенного сплаву по Дністрі. Це був мій другий сплав у житті. Перший раз я сплавлялась байдаркою теж по Дністрі і скажу, що другий раз на катамарані мені сподобалось більше. На ньому більше місця і без жилету я почувала себе вільніше. Погода була чудова. Увесь тиждень перед тим падав дощ, було прохолодно, а субота та неділя видались чудовими. Додам, що початок сплаву співпав з моїм днем народження і Природа зробила мені найкращий дарунок! Люди, з якими я подорожувала, виявились милими і цікавими співбесідниками, хорошими людьми.
Вчора, коли я готувалась написати відгук, мені до рук випадково потрапила книга «Метафізика Карпат». Книга знайомить з легендарними місцями краю, є своєрідним путівником по «місцях Сили» Прикарпаття. У випадкові речі я давно перестала вірити, тому впевнена, що я її прочитала для того, щоб поділитись з Вами інформацією, а вона виявилась дуже цікавою. Ми знаємо, що Дністер ділить землі двох етногеографічних масивів – Покуття і Поділля. Тут завжди селились люди. Дністровський каньйон – місце чисельних скельних монастирів, гротів та печер відлюдників та містиків – так пишуть автори. ««Місць сили» у Дністровському каньйоні так багато, що метафізики говорять по ціле «Придністровське Плато Сили», на якому можна знайти і мегалітичні комплекси часів енеоліту, і печери середньовічних містиків, і таємничі солярні святилища у гротах.

Алла Рудь


тур: П'ять днів у казці
дата: 8.08-01.09.2013

На початку серпня вирішив таки влаштувати сім’ї активний відпочинок, а 5-річному спадкоємцю перше випробування природою. Тур знайшов в інеті, там же його і замовив. Списались/здзвонились, заплатив 20% наперед, придбав білети до Тернополя і стали чекати початку відпустки і туру.
Поїзд прибув біля 4 ранку. Декілька годин на вокзалі і в шість ранку (точно по домовленості) бус Турклуба вже забрав нас сонних і трохи замерзлих з вокзалу Тернополя. Познайомились з командиром, групою підтримки і іншими туристами. До початку сплаву чудо-бус здійснив для нас практично екскурсійний тур – два замки, монастир і костел. В одному із замків був сніданок на траві – так і згадався сніданок мушкетерів в бастіонів Сен-Жерве! Але бус вимогливо дудів, йому по графіку потрібно було доставити нас до початку сплаву. Ну а там почалась програма…
Отже, основні підсумки і висновки:

  • Володимир Ліщишин чудовий командир, прекрасний завсгоп, чудовий кулінар і невтомний наставник!
  • Турклуб має ВСЕ для організації відпочинку. Я сумнівався, але комплектація групового спорядження включала все від наметів, кухонного спорядження до аптечки.
  • Цей тур дуже спокійний, без злих перекатів і шивер. Декілька разів попадали на мілину, де доводилось прогулятися по щиколотку у воді.
  • Годують просто чудово. Із задоволенням приймають побажання (от ми молочне з сином не приймаємо, хоч і любимо – головне було попередити до туру).
  • Турклуб виконує повністю ВСЕ, що заявляє у себе на сайті!!! Інструктори не дають сумувати, старанно піклуються і дуже гнучко коректують маршрут/зупинки  під можливості групи
  • Природа дууууууууууууже красива!

Дякую Турклубу, дякую Володі і іншим за чудовий відпочинок. У Святослава Денисовича тепер улюблене побажання перед обідом «Побажаємо усім смачно...ГО, а черговим дякує…МО».
Плануємо тур на кінець травня. Вже трішечки складніший

 

Matroskin


тур: П'ять днів у казці
дата: 15-19.08.2013

Привіт!
Хочу сказати багатократне дякую вам, і особливо Володимиру і його команді.
Всі дні були вище наших очікувань, ми почувались безпечно і прекрасно весь час. Учасники в основному були перший раз в Україні і вони були позитивно вражені.
З повагою,

Lech A. Maskiewicz


індивідуальний тур: Сплав по Дністру
дата: серпень 2013 р.

Турклуб молодці.
Дуже цікава подорож, насичена та захоплююча! Згуртований колектив ПП «Гірник» у супроводі досвідчених інструкторів Володимира, Віталія та Оксани осідлав три катамарани і один човен. Освоївши декілька видів техніки греблі та призвичаївшись до весел, зуміли вправно керувати плавзасобами, сплавляючись широкими водами Дністра. На кожному катамарані за старшого був інструктор клубу, який відповідав за злагодженість дій екіпажу. Тож веслами працювали жваво, гарний настрій підтримували українські пісні та цікаві розповіді про історію краю.
Під час сплаву по Дністру ми не лише набралися позитивних вражень, а емоційно зарядилися. Дякувати за це маємо інструктору нашого екіпажу Віталію. 
Цей бравий чоловік із козацьким оселедцем постійно налаштовував нас на гарний настрій, розважав веселими та цікавими історіями. Його іскрометний гумор, азарт, сміливість і наполегливість додавали нам впевненості під час подорожі. В його присутності здавалося, що пливемо ми на козацькому човні в пошуках нових пригод.
Екстремальними і захоплюючими були відвідини печер Млинки та подорож до руїн Раковецького замку. Побували ми і на рукотворному Джуринському водоспаді. Окрема подяка вправній господині Оксані, адже завдяки її кулінарним здібностям приготовлені на багатті прості, і в той же час смачні і поживні українські страви набули незабутнього смаку. А ще наші інструктори цікаво розповідали про те, як вести здоровий спосіб життя, сипали добірними жартами. 
Велике спасибі організаторам сплаву по чудовому каньйону Дністра. 

Колектив ПП "Гірник"


тур: До Хотина за п'ять днів
дата: 9-13.08.2013

Велика вдячність інструктору Василю за невимушену атмосферу, "характерні" анекдоти :), професіоналізм і увагу у різних ситуаціях. Особоливо запам'ятались підбадьорювання: "ну от ще трошки, бачите оті три дерева, там і пристанемо", було весело :). Також подячки Марічці за дуже смачні сніданки, обіди, вечері, полудники (тепер варю дома мамалигу). І, звичайно, вдячність всім учасникам за цікаву і різну компанію! Ніколи не думала що річка Дністер така гарна, нам повезло з погодою, було сонце, але не дуже повезло з вітром, він теж був, тільки не в ту сторону, куди плили ми :) Це була гарна нагода випробувати свої сили! Дякую ще раз всім учасникам і турклубу

Ira Yakovskaya


 

тур: До Хотина за п'ять днів
дата: 17-21.07.2013

Доброго дня!
Хочу поділитися враженнями щодо сплаву 17-21 липня 2013 року по річці Дністер «До Хотина за п'ять днів». Для мене, як для міського жителя, який останній раз ходив в туристичний похід ще у шкільні роки, це була чиста авантюра, а також можливість перевірити та довести собі, що «Я ЦЕ ЗМОЖУ». Нас вісім чоловік приїхало до Заліщиків, де ми приєднались до іншої групи, яка вже сплавлялась до того шість днів. Було трошки лячно, чи витримаю навантаження греблі, але як не дивно, великих зусиль мені не знадобилось, все на стільки було вдало розплановано, фізичні нагрузки майже не відчувались, тому водна мандрівка принесла лише позитивні емоції та відмінний настрій. Чудові краєвиди річки Дністер на декілька днів перенесли від динамічних трудових буднів до первозданної природи, тиші та плескоту води, екскурсії додали знань про історію Ураїни. Відпочинок вийшов просто супер! Окрема подяка керівнику туру Василю Кльоцу за вміння професійно підтримувати невимушену, веселу атмосферу у колективі (хочу замітити, що на нашому катамарані було шість різних за віком, фахом та вподобаннями жінок і дівчат, але Василь зумів поладнати з усіма), за цікаві історичні факти, розповіді, екскурсії та вміння швидко вирішувати проблемні питання (перша ночівля була в полі з доволі крутим спуском до річки, і яке було здивування, коли зранку виявилось, що Василь не полінився і викопав сходинки для спуску до річки, було дуже приємно відчути турботу). Також хочу подякувати Володі за неймовірно смачну їжу та всім учасникам сплаву за гарну компанію і чудовий відпочинок. 
Турклуб ви найкращі, наступного року, при можливості, обов’язково ще поїду на відпочинок з Вами.

Інна, м. Київ


тур: П'ять днів у казці
дата: 11-15.07.2013

Доброго дня! Пройшло вже більше місяця після сплаву Дністром, а враження в мене й досі дуже яскраві і теплі, тому і вирішила написати свій відгук, хоча і трошки з запізненням. У нас була чудова невеличка група і дуже веселі інструктори - Володя і Віталік)))) Інструктори увесь час нас розважали, шуткували, розповідали анекдоти, співали і дуже смачно кормили, так смачно, що я навіть погладшала. :D Хочеться сказати їм велике спасибі за цю чудову подорож. Так як вони, можна працювати лише коли любиш свою роботу. Так тримати, хлопці. 
Це були 5 щасливих днів наодинці з чудовою природою, без телефонів, компьюторів та інтернету. Наступного разу поїду на більшу кількість днів.
P.S. Подорожуйте і отримуйте позитивні і романтичні враження)))

Viktoriya


тур: П'ять днів у казці
дата: 4-8.07.2013

Тур в цілому не важкий, фізичні навантаження помірні, що дозволяє приймати у ньому участь усім бажаючим. Природа чудова. Краєвиди захоплюючи.
Хочемо подякувати в першу чергу керівнику нашої групи Ліщишину Володимиру за організоване і безпроблемне проходження маршруту, інструктора Віталія Прохорова, за самовідданість у бівачних роботах , за чудове виконання українських пісень під час сплаву і цікаве проведення екскурсій, та звичайно нашого завгоспа Іванку за смачні сніданки-обіди-вечері .
Всім інструкторам подяка за гарний настрій і оптимізм, а так само за трепетне ставлення до природи.
Величезне спасибі учасникам «Чумакування», яких ми наздогнали на маршруті за можливість попаритися в справжній туристичній лазні.
В цілому Турклубу подяка за гідну організацію туру. Якщо якісь накладки і були, то ми їх не помітили. Обладнання використовувалося дуже пристойне. Харчування добре, а старанням Іванки і зовсім дивовижне.
Також хотіли б скористатися нагодою, привітати та подякувати усім учасникам туру, які зібралися зі всієї України: Донецька, Миколаїва, Луцька, Київа та Запоріжжя. Всі були цікаві та кльові. 
Дуже сподобалося, що спілкування велося переважно українською. Нам, тим що мешкають у російськомовному регіоні, було дуже корисно поспілкуватися державною мовою.

Ігор та Ірина Лапікови


корпоративний тур: Вихідні на річці
дата: 28-29.06.2013

Доброго дня, шановний Турклуб!
В нашому колективі, чисельність якого була 26 чол., практично 100% учасників не мали досвіду у сплавах. Тому, при виборі організації, яка спеціалізується на активному відпочинку, ми орієнтувались в першу чергу на високий професіоналізм команди даної організації і, оскільки це був корпоративний тур, то нам було важливо, щоб на відпочинку колеги мали можливість поспілкуватись між собою та отримали максимум позитивних емоцій.
Розглядали кілька варіантів. Спочатку обрали столичний оператор з красивим сайтом. Та коли відповідальний менеджер "пропав" на кілька днів зі зв'язку, ми зупинились на тернопільському "Турклубі". Врешті решт, від початку переговорів до завершення туру ми переконались у правильному виборі оператору. Під час безпосередньо самого сплаву перше, що нас вразило, це високий рівень професіоналізму команди "Турклубу", який проявлявся в продуманому маршруті та розподілі часу, адекватній поведінці інструкторів, які забезпечили нам вільну атмосферу відпочинку та безпеку на воді, сучасне спорядження від весел до наметів, гарний інформаційний супровід - хлопці добре орієнтуються в історії місцевості та смачне харчування (подяка Тетяні). 
Окремої уваги заслуговує високоякісний сервіс "Турклубу" (подяка Ользі та Тетяні) - трансфер, організаційні питання до, під час та після заходу були вирішені швидко та з мінімумом зусиль з нашого боку. Всі наші побажання були враховані. Дякуємо за підбірку тернопільських ресторанів та резерв у "Старому млині" - прекрасний вибір!
Але головним об'єктом нашої уваги, звичайно, стали дивовижна природа Дністровських каньйонів та Джуринський водоспад!
Отже, всім хто обирає організацію для спокійного чи екстремального відпочинку на природі, ми впевнено рекомендуємо тернопільський "Турклуб"!

Центральний регіон компанії
"Альпен Фарма АГ"


тур: В країні фортець та водоспадів
дата: 22-24.06.2013

Хочу виказати свою подяку Турклубу Тернопіль за організацію та проведення сплавів річкою Дністер, а особливо за чудово проведений час впродовж сплаву 22 – 24 червня за маршрутом Лука – Заліщики. 
Чудові краєвиди Дністровського каньйону, звабливий шум водоспадів, залишки замків, привітність та доброзичливість місцевих жителів, а також інші цікаві пам’ятні об’єкти пов’язані з історією краю залишили неповторні враження від побаченого.
За цікаві розповіді та створення дружньої атмосфери у групі, а також смачно приготовані страви під час сплаву, окремої подяки заслуговують керівник туру Петро Петрочко та інструктор Василь. 
Тож недарма після повернення додому з’явилось бажання знову повернутись у чудову казку під назвою “Дністровський каньйон”.
Зауваження: Варто робити повноцінну екскурсію по м. Чортків.
З повагою,

Віктор Тютюнник


тур: Тиждень в каньйоні
дата: 22-29.06.2013

Дякую за цікаву подорож. 
Це вже третя моя подорож з Турклубом по Дністру, а враження немов вперше.
Красива природа, краєвиди, пам'ятки архітектури, водоспади, та багато іншого.
Особлива подяка інструкторам: Слонику за енергію, Оксані за смачні сніданки, обіди та вечері, Андрію за цікаві розповіді, Адріану за чудову гру на гітарі.
Дякую всім за веселу компанію.

Luda


тур: Тиждень в каньйоні
дата: 22-29.06.2013

Люблю подорожувати і активний відпочинок, от і вирішив попробувати що таке сплавлятись... турклуб знайшов випадково, почитавши відгуки і подивившись фото, вирішив що треба вирушати в тур. Все почалось з замовлення туру і переписки з офісом, в мене було багато питань, і на всі мені відповідала Ольга, я отримав вичерпні відповіді і навіть маленькі підказки на додачу, рівень звязку і інформативності хороший, дякую Ольга за хороші відповіді.
Все почалось на вокзалі в Тернополі, ми всі якось швидко зібрались і зразу вирушили до місця сплаву, тож і познайомитись ше толком не встигли, нас було... було 20 учасників і 4 інструктора.

Тарас


тур: Тиждень в каньйоні
дата: 31.07-06.08.2012

Дякуємо Ігору та Мар'яні за чудовий сплав!!! Все було просто чудово. Вони дуже веселі, і у нас просто не було часу сумувати. Дякуємо за чудові розваги і дуже смачну їжу. Раджу всім поїхати на Дністер, там просто вражаюча природа.

Vetos


тур: Тиждень в каньйоні
дата: 31.07-06.08.2012

Я теж тоді сплавлявся.
Про красу природи говорити можна безкінечно, це зрозуміло з фотозвітів.
А по питанням організації сплаву в першу чергу хочеться відмітити, що не зважаючи на молодий вік інструкторів (Ігор і Мар'яна) видно, що люди відносяться до справи не тільки з розвагою, але й відповідально.
В інших питання організації (трансфер, харчування і т.д.), також все ОК.
Намети, спальники і килимки не затаскані і чисті.

Slavan


тур: Тиждень в каньйоні
дата: 31.07-06.08.2012

Дякуємо Ігорю та Мар'яні за сплав! Найкращі враження літа!
Організація - чудова, маршрут фізично легкий і приємний :) А про харчування взагалі можна складати поеми.
До зустрічі навесні на Черемоші!

Світлана та Іван


тур: П'ять днів у казці
дата: 5-9.07.2012

Теж дуже сподобалося!
Те що ще в голові:

"Чув я, чи то снилось мені,
Що існує країна мрій
В тій країні росте чарівний гай.
В гай той може кожен війти.
Відчувати таємниці,
володіти секретом дивних чар.....

ОЙ НЕСЕ МЕНЕ РІКА,
В ФАНТАСТИЧНОМУ ЧОВНІ!!!!
В НЕБО НЕСЕ, НАЧЕ У ВІ СНІ!!!!...."

Лапітка.
"Слава Україні - Героям слава"
Капці св. Петра :-)
100 сильних гребків.
"Коричневый цвет".
Табань.
Їжа, яку готувала наша амазонка-Оксана. Здається, переїдали всі. :-)
Додайка.
Чому Слоник так і залишилося таємницею... :(
I'm Mr Lova Lova :-)
Місцеве населення між собою: "Хто так співає?! Моя коза співає краще!"
Кашкетники.
Джурський водоспад.
Ну і звичайно, спекотне сонце, Дністер, щирі та доброзичливі люди.
Як у когось ще є такі враження - пишіть!!!!!!
Надіюся на зустрічі в майбутньому!!!!!!!!!!!!!!

Gromazeka


тур: П'ять днів у казці
дата: 30.06-04.07.2012

У першу чергу хочемо подякувати фірмі, загалом, та інструкторам Оксані та Володі, зокрема, за організацію та надання послуг зі сплаву по Дністру. Вийшло чудово!  Жодних зауважень від кожного учасника сплаву, ні дрібніших, ні більшіших. Задоволення море... Харчування суперове. Якщо діти практично з'їдали свої порції, то це про щось говорить... Палатки, спальні мішки, каремати практично нові, в ідеальному стані, чисті, аж хочеться спати! Окреме дякую нашим інструкторам за надані позитивні емоції нам та, особливо, нашим дітям в ознайомленні з українськими народними піснями, які не часто можна почути в побуті та на роботі. Фірма отримала десятки два постійних клієнтів. Удачі Вам, процвітання і здійснення мрій.

Сергій


тур: Дністровський квартет
дата: 29.04-02.05.2012

Привіт Всім, хто відкривав Дністер на травневі свята! Ради були з усіма познайомитися і провести ці дні! Починаючи із зустрічі в тихому, з урочистим дзвоном, ранковому Бучачі, в якому, при бажанні, ще можна розгледіти середньовічний устрій в плануванні вулиць, насиченості церковною архітектурою, руїнах замку і зарослому старовинному кладовищі.
І далі за маршрутом все було чудово!
І садиба в старовинному парку, а нині - військовому училищі, і збір катамарана в затінку під вербами (спека, звичайно, була страшна всю дорогу і мала з незвички до похідного життя вередувала), і перша ночівля - все неспішно, без нервів і з жартами - у виконанні наших інструкторів. У всякому разі, у мене виникло відчуття, що крім своєї дитини я нічим і не займалася, так все було організовано! А як приємно, коли після довгого дня вам готують і запрошують до столу чоловіки (дівчата, я думаю, хто ходив в самостійні походи - той мене зрозуміє) - це чистий відпочинок!

Анна, м. Одеса


тур: Тиждень в каньйоні
дата: 8-14.08.2011

Тиждень без інтернету, комп'ютера, музики, замість них — нові знайомства та майже незаймана природа. 7 днів із харчуванням, від якого важко відмовитися, здоровою їжею, і природою даним розпорядком дня. Півтори сотні годин на свіжому повітрі — під дощем, сонцем або хмарами. І все це над водою — у Дністровському каньйоні, який захоплює так, що вже не хочеш повертатися нікуди — ні в Тернопіль, ні в Хмельницький, ні в Київ.
За все життя це був найкращий відпочинок, у тому значенні, що я справді від усього відпочивав. Найбільше, про що мені потрібно було турбуватися — це про те, коли помити тарілку, одразу після їжі чи через 20 хвилин, коли вже слід було здавати посуд. Те, коли вставати та лягати спати, вирішувало сонце — десь о 20:30 воно заходило (прощавай, літо!), а вже через годину світив тільки місяць, який упродовж усієї подорожі ріс. Місяць над каньйоном — космічно красива картина.
Сплав сам по собі зовсім не втомлює... Точніше, втомлює настільки, наскільки ти сам цього хочеш: на катамарані сидить 8-10 людей, і відсутність одного гребця навряд чи суттєво знизить його швидкість. Але суть навіть не зовсім у цьому, сама річка настільки сильна, що якби всі раптом почали гребти не за, а проти течії, то надовго нас би не вистачило, а рухалися б ми дуууже повільно, якщо б взагалі рухалися. Справді напружувалися всі тільки тоді, коли ганяли наввипередки з іншим нашим катамараном (сплавлялися 18 чоловік — 2 катамарани). А так, із спокійною совістю можна відкинутися на сумки, що стоять посередині, звісити ноги у воду, хоч це й заважає греблі, та просто засмагати, зрідка затикаючи совість кількома ударами весла.
Упродовж нашого сплаву ми відвідали кілька руїн — замків та палаців. Каньйон складається, по суті, з каменю, з якого, мабуть, і мурувалися всі ці споруди. Місцина — горбиста, але це ще не гори, якраз тут і зручно будувати усілякі укріплення, яких на Тернопільщині чи не найбільше в Україні. Прикро, що багато з них — типові руїни. Впевнений, колись усі руїни будуть відновлені, але чи залишиться до того часу, що реконструйовувати?
За їжу зовсім не потрібно було хвилюватися: нас годували гарячим тричі на день, причому годували дуже смачно. Так, як я харчувався цього тижня, я не харчувався вже давно, цього року — точно ні! 
Сумно було прощатися з усіма п'ятого дня і ще сумніше — сьомого. Хтозна, можливо ще побачимося у "Турклубі". Абсолютно впевнений, що цей тур коштував заплачених за нього грошей. Усе, крім спальників та карематів, які в більшості були свої, було включено, гроші ми тратили тільки на морозиво, насіння та інші дурниці в магазинах у селах над Дністром, хоча після кожного прийому їжі можна було вдосталь наїстися смачним печивом. Думаю, у майбутньому ще не раз подорожуватиму з "Турклубом", адже рідко коли до організаторів немає жодних претензій.
Підсумовуючи: море позитивних емоцій, купа вражень і цікавих знайомств — прекрасний відпочинок. Дякую всім тим, з ким сплавлялися. Особливо дякую інструкторам — Іллі, Васі та Дімі, величезне спасибі Марусі за смачнющу їжу. Це був фантастичний тиждень!

Іван Цимбалюк


тур: П'ять днів у казці
дата: 18-22.07.2011

Добрий день всім!!! 18-22.07 сплавлялась по Дністру. Це мій перший досвід такої мандрівки, але з турклубом мандрую вдруге. Дуууууже задоволена!!! Організація проводиться на вищому рівні, досвідчені інструктори, добре сплановані маршрути. Приємних вражень вистачить на довгий час. Дуже дякую вам за те, що даєте можливість так відпочивати!!!

Наталка


тур: Тиждень в каньйоні
дата: 11-18.07.2011

Сплавлялися по Дністру з 11 по 18 липня.
+ Перш за все сподобалася дотурова організація: декілька разів дзвонили, передзовнювали, давали відповіді, пояснювали... Одним словом - тримали у курсі подій.
+ Зустріч у Тернополі: рівно-рівно о 8,00 подзвонив інстуктор і сказав: "ось ми підїхали, підходьте." :)
+ Дуже сподобався перекус у Бучачі (тільки довірливі туристи подумали про їжу, а вже кажуть: підходьте беріть... )

+
Мабудь таких плюсів можна писати за кожну хвилину проведену в турі.
Хочеться винести велику подяку і похвалу всьому інструкторскому складу: Іллі Без'пятчуку, Оксані та Василю за бездоганну та сумлінну організацію сплаву. Терпимість до всіх капризів группи, витримку в багаторазовому проясненні найпростіших речей (доки МИ не зрозуміємо), за правильну і обдуману організацію стоянок, вечірню ватру, ранкову каву (ми взяли з собою, але коли закіпала вода, про нас ніколи не забували і гукали до того, як зробити у ній чай). За дбайливо і дуже смачно приготовану їжу, якої було вдосталь, хоча найсмачніші були "додайки". Вірно розраховані відстані сплавів на кожен день. Дуже цікаві і пізнавальні екскурсії, проведені Інструктором..
++ Дякуємо за гарно проведений час, справді відпочинок у самому правильному значенні цього слова.++
Для тих, хто вагається: їдьте! Не пожалкуєте жодної хвилини, окрім останньої, бо так не хочеться додому...(як би нас спитали може не в Тернопіль, а знов на річку, то мабудь знов поїхали).

Костянтин і Люда, м. Дніпропетровськ


тур: Тиждень в каньйоні
дата: 4-10.07.2011

Наша подорож рікою вийшла дуже різноманітною: нас підмочували злива і жарило сонце, але сплав залишив по собі найприємніші відчуття. Цей тиждень сплаву дає змогу відпочити від міського галасу,насититись нашими красивими вітчизняними краєвидами. Нам поталанило потрапити на святкування Івана Купала на берегах річки, це просто неймовірно: велика ватра, пахучі вінки з польових квітів, етнічні співи, танці))))) Дністер дарує тонус,але не вимагає виснаження: відстань рікою долається майже непомітно, особливо за веселими анекдотами, цікавими розповідями. Відпочинок душею і тілом)))) Велика подяка інструкторові Петру Петрочко за вмілу організацію сплаву, вміння підняти "сплавний" дух, за драйвовий настрій,жарти,за підтримку та піклування) Майбутнім туристам бажаю високої води і попутного вітру!

Marusya


корпоративний тур: Вихідні на річці
дата: 4-10.07.2011

Активний колективний відпочинок серед чудової природи Дністровського каньйону залишив найкращі враження. Нам поталанило не лише з погодою, але й з організаторами. Програма була продумана до дрібниць: планові зупинки, екскурсії, прогулянки, інтелектуальні ігри під час сплаву та біля вечірнього вогнища на березі. Було весело, цікаво і… легко, хоча з незвички багато хто відчував утому. Щира подяка працівникам клубу за ретельно сплановану й організовану роботу з облаштування нашого побуту і смачну кухню. 
Ви — молодці! Дякує – мо!
P.S. Тим, хто вперше збирається на сплав, радимо дотримуватись усіх рекомендацій інструкторів і в процесі підготовки до походу, і під час нього. Повірте: дрібниць тут немає! Кожна настанова — не примха, а перевірена часом і досвідом вимога. Не легковажте ними — і ваш відпочинок надовго залишить тільки приємні враження.

Колектив видавництва "Начальна книга - Богдан"


тур: У країні фортець і водоспадів
дата: 25-27.06.2011

Незважаючи на сумні погодні прогнози, ми з друзями вирішили йти до кінця і десь біля 10-ї години ранку були вже в Коропці, відчуваючи легку розгубленість під, здавалось, затяжним дощем та скромним табором (порівнювали з табором в Дземброні на Черемоші). Але як тільки осідлали плавзасоби: катамаран, рафт і байдарку, все зразу нормалізувалось. Краєвиди Дністровського каньйону на фотографіях не йдуть ні в яке порівняння зі спогляданням цих пейзажів вживу. Чиста дністровська вода, каскади "дівочих сліз" - водоспадів з джерельною водою, залишки фортець і, звісно, сам каньйон будять відчуття первозданності. Іншими словами: відпочинок вдався!
Окремий "респект" досвідченому Петру Петрочку за почуття гумору, розуміння та цікаву подорож ! 
Звісно ми не забудем смачні каші, козацький куліш та королівський борщ, дбайливо приготовані викладачем Галиною!
Так тримати!

Саша, Макс, Костя, Лєна, Юля і ... Борисович!


тур: Дністровський квартет
дата: 14-17.08.2010

Всім привіт!  Xочу коротко розповісти, як ми файніцько відпочивали з Турклубом 14-17 серпня 2010 року. Подорожували ми не стандартним маршрутом, як минулого року “П’ять днів у казці” до Устечка, а хотілось пройти далі, до Хотина. Виношували свій план цілий рік, поміж тим, встигнувши спробувати, що таке рафтинг на Черемоші та його адреналінові пороги.
Допіру, тривало помучивши менеджера Наталю щодо програми та дати старту (окрема їй подяка за терпіння), отримав добро і зібрав групу з 7 однодумців. Компанія зібралася весела, і скоро активні дівчата й хлопці пакували свої косметички й броцики, готувалися проводити службу 4 дні і 3 ночі на 10-місному човні, що зветься катамаран, або просто “кат”. 
ДЕНЬ 1
Наша львівська частина групи, десантувавшись на тернопільскому пероні в суботу 14 серпня о 5й ранку і зустрівши Оленку з Вінниці, пакуємося всі у буса разом з нашими інструкторами Володею (Слоник, 3 банки згущівки вже готова :) та Іванкою, і мчимо назустріч світанку до Червоноградівського замку та оспіваного Джуринського водоспаду. Там погуляли, покружляли, поснідали, щоправда на ранковий душ зважилась лише Оля (молодчинка), а дехто лиш помочив свої ноги та ловив обличчям свіжість подиху водоспаду. 

 

Sailor


тур: П'ять днів у казці
дата: 9-13.08.2010

Дякую Вам, вашій команді і нашим інструкторам за такий чудовий відпочинок! Чудова природа, яку нога людини ще не встигла зіпсувати, тепла компанія, увага і турбота інструкторів - найкращий коктейль, який можна було придумати!
З повагою,

Наталя


тур: П'ять днів у казці
дата: 9-13.08.2010

Привіт усім любителям помандрувати! Я була у турі "Сплав по Дністру 5 днів". Це дійсно були казкові дні і ночі. Природа вражає. Куди не глянь, всюди струмки, водоспади, скелі, гроти, печери... Плюс екскурсії у старовинні замки, вежі, святині... і у цій дикій природі 5-ти зірковий сервіс:). Надійні керівники, комфортні палатки і смачна їжа. Різноманітні легенди, загадки, історії, пісні, ігри - чого тільки тут не було.
Дякую організаторам туру - ця прекрасна мандрівка назавжди залишиться у моїй пам"яті. Я ще раз переконалася наскільки красива наша Україна, скільки ще невідомого і казкового ми не бачили. Дякую керівникам групи Володимиру і Сашкові за турботу, надійність. Привіт усій нашій групі, ми були з різних міст України, але дуже здружилися.
До зустрічі!

Іра


тур: П'ять днів у казці
дата: 26-30.07.2010

Наша групка була маленькою, 7 чоловік: я (Ірина), мій хлопець Дмитро, Олександр та Неля з Волині, Іра з Білорусії та двоє представників з Турклубу (капітан Ілля та завгосп Марія). Все пройшло дуже класно. Перший та другий день ми йшли впевнено з випередженням планів. Щоправда другого дня відчули, що таке справжня злива, коли ти мокрюсінький до ниточки і 15-16"С вода в Дністрі здається теплесенькою, що аж хочеться залізти по шию і загрітись. Взагалі, нам супутствувала погода, бо всі решта днів були чудовими, та й, навіть, той що зі зливою у другій половині дня подарував нам сонечко і до вечора ми висушили весь промокший одяг.
Харчування було просто супер. Марія годувала нас як справжнісінька господиня, причому завжди була добавка.
Ілля виконував обов"язки капітана на висоті, добре організовував нас і був добрим провідником.

Ірина


тур: П'ять днів у казці
дата: 12-16.07.2010

Сплавлялися вперше, враження тільки позитивні. Очікування на позитив справдились на 100 відсотків. А от очікувані фізичні навантаження - на 20%. Нам пощастило - вода була висока і течія дуже стрімка, тому гребти було майже не потрібно. Чудові караєвиди, екскурсії, гарна компанія, погода, смачна їжа вдосталь - все сподобалось. Окреме захоплення організацією - жодних нарікань. Щиро дякуємо Петру Андрійовичу та Лесі Іванівні за гарний відпочинок. Та Турклубу вцілому за продумані дрібниці - навіть фотосесію на Джурині та сувеніри. Радимо ВСІМ!!

Толя, Віка, м. Черкаси


тур: П'ять днів у казці
дата: 5-9.07.2010

Привіт усім!
Хочеться подякувати команді ТурКлубу за чудовий 5-денний сплав 5-9 липня 2010. Для мене (як і для більшості учасників) це був перший досвід у сплавлянні і можна з впевненістю сказати - що він вдався на всі 100%. Море позитивних вражень і емоцій!
Незважаючи на не зовсім сприятливу погоду - було дуже класно! Чудова організація (величезне спасибі інструкторам Андрію, Люсі та Іллі за їх позитив, енергію та вміння організувати все на найвищому рівні) + якісне спорядження (ну навіть не уявляла собі що може бути настільки тепло в наметі в холодну дощову ніч) + розкішні Дністровські краєвиди + смачнючі сніданки, обіди і вечері + хороша компанія - все було супер!
P.S. До всіх учасників - не соромтеся і викладайте ваші фото! Ну і до зустрічі на Черемоші на травневі свята наступного року! ;-)
Ще раз усім ВЕЛИКЕ-ПРИВЕЛИКЕ ДЯКУЮ!

Оля, м.Львів


тур: Вихідні на річці
дата: 26-27.06.2010

Доброго дня!
Ми родиною (було нас 17 чоловік) сплавлялись по Дністру 26-27 червня 2010 року. Нас супроводжували надійні, впевнені, доброзичливі, комунікабельні, дуже симпатичні молоді люди: Андрій Плішко, Андрій та Люся-Олена (їхні прізвища не запитали). Вік учасників сплаву: від 5 до 56 років. Група по віку розділилась на два табори: «батьки» і «діти», хоча більша половина «батьків» з гордістю носить звання «бабуся» та «дідусь». Наймолодшим учасником походу був по-справжньому дорослий п'ятирічний турист Льоша Бойкініч. За два дні перебування у незвичних умовах - і сплав вперше у житті, і дощ під час сплаву, і мокрі ноги та одяг, і підкорення Червоної гори, і харчування на березі ріки, і ніч в палатці, Льоша нарівні з усіма веслував (ще й підбадьорював всіх та закликав налягати на весла), підспівував, перебував у прекрасному настрої. Збирав хмиз для вогню, допомагав готувати їжу. Жодних нарікань чи скарг! Справжній турист!
Незабутні враження від побачених красот, пережитих вражень і хвилюючих моментів надовго залишаться в пам'яті як тих із нас, хто вперше вийшов за межі затишного будинку, так і для «бувалих». А головне - зародився та визначився основний склад родинної команди (а це ще далеко не вся рідня, готова до екстріму). І вже по дорозі додому обговорювались можливі нові маршрути, плани на найближчу та трохи дальню перспективу.
І в цьому немала заслуга наших інструкторів: двох Андріїв та Люсі.
Принагідно хочемо також подякувати нашим минулорічним інструкторам: Юлі (Кашубі) та Петру (Андрійовичу). Саме завдячуючи вам ми з чоловіком вирішили запросити родину та повторити маршрут, пройдений влітку 2009 року під вашим супроводом.
Добру справу робите. Успіхів вашій команді! І до нових зустрічей. До нових маршрутів.
З повагою та найкращими побажаннями,

Катерина Михайлівна Дубовецька


тур: У країні фортець і водоспадів
дата: 22-24.08.2009

ДЯКУЮ!!! Дуже дякую Андрійку, Танюшці, Свтілані...та й усьому клубу! За чудовий відпочинок!!! Вперше познайомилась з клубом на спелеопоході в печері "Млинках". Дуже сподобалось. Вирішили (довго вирішували) поїхати на сплав. Все організовано на найвищому рівні. Андрійко чудовий гід, Танюшка нас балувала гарними та дуже смачними стравами. Враження й досі мене охоплюють. Другий день наче літаю. Шкодую лише за одним - не зробила цього раніше. Але сподівюсь, усе наздожену!!!
Ще раз УСІМ-УСІМ дякую, відпочинок був просто СУПЕРОВИЙ!!! І як я раніше без Вас жила?! До зустрічі в несамовитих пригодах.

Яна, м. Київ


тур: П'ять днів у казці
дата: 17-21.08.2009

Колись давно, ще студентом кілька раз ходив по Дністру з товариством Лева. Тому, коли збирався їхати, знав, що буде гарно. Але, що буде так класно - не уявляв.
Що сказати... хороша організація, якісне спорядження (в нас всі намети були нулячі), добре продумана програма, їжа - смачна і від пуза (вдома на сніданок мене під дулом пістолета не заставили б з"їсти стільки, скільки тут їв із задоволенням - окреме ДЯКУЮ дівчатам-інструкторам Тані та Люсі), навіть придратись немає до чого. Ага, згадав: наступного разу замовте вітер в спину.
Лишній раз переконався, що влітку в Україні такий відпочинок - найкращий. І ще нам повезло з погодою. 

Yaroslav.M 


тур: П'ять днів у казці
дата: 17-21.08.2009

Привіт усім! 
Дякую за чудовий відпочинок, море вражень і купу адреналіну 
Команда зібралася отпадна, інструктори - бджілки та професіонали (на третій день деякі зрозуміли, що напрямок руху катамарану ніц не залежить від нашого маслання веслами - оце професіоналізм!!!) 
Дари лісів, пісні, вогнища та просто душевна атмосфера ще раз дали нагоду впевнитися наскільки прекрасна наша Ненька!
Гарний настрій гарантовано ще надовго (особливо під час обміну враженнями з рідними, колегами та друзями)! 
Ще раз усім ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ! 
Давайте відпочивати на Україні 
Любімо Україну! 
P.S.До всіх учасників - пишіть, дзвоніть... Відпочинок можна продовжити

Галка Богомаз


 

тур: П'ять днів у казці
дата: 17-21.08.2009

Ми щойно повернулась із сплаву Дністром і визнаю, що це було супер. Якщо хтось переймається питанням чи варто їхати туди, то я рекомендую. Справді правдива назва «П’ять днів у казці”, чудові види, відмінний відпочинок, досить хороша їжа, важливо, що не треба самому собі готувати, бо це роблять інструктори. Просто all inclusive. І ще приємна компанія.
Після показу фотографій всі тільки заздрили. Ми об’єднали нашу поїздку із виходом в гори, бо як їдеш так далеко від Варшави, то я раджу на трохи довше. До тої другої поїздки маю єдине зауваження, що була закоротка, потрібно було вибрати ту найдовшу пропозицію.

Pborow


 

тур: Вихідні на річці
дата: 15-16.08.2009

Добрий вечір.
Ось добаралсь до інтернету, дуже не терпілось з Вами поділитись враженнями про сплав. Велике Вам дякую за: шикарну організацію походу: захоплюючий, насичений, яскравий і різномантіний маршрут; чудову, веселу, згуртовану команду (яку Ви зібрало разом) і чудового, людяного, відповідального, конструктивного, креативного, веселого інструктора - Петра Андрійовича!
Окрема подяка Андрію, який провів дивовижну екскурсію по Чорткову і розказав багато історій и легенд про це чудове містечко.
Дякую Віталію за співпереживаня, виділену увагу, допомогу в сплаві і людяне відношення до учасників.
Дякую Лесі за нелегку працю в приготуванні кулінарних шедеврів і всі смаколики, якими вона нас балувала.

Люда


 

тур: Тиждень в каньйоні
дата: 10-16.08.2009

Перед тим, як замовляти путівки, прочитав і передивився увесь форум. Вирішили поїхати втрьох: я, дочка і внук (8 років).
Мені дуже сподобалось з самого початку від замовлення путівок до кінця маршруту.
Наші інструктори Ігор, Володя і Саша чудові хлопці, вони встигали все від розбиття табору до приготування їжі і цікавих розповідей про ці дивовижні, мальовничі і красиві місця, де ми побували. Стільки всього цікавого ми побачили і взнали.
Вся Ваша команда просто молодці!!!
Особлива розмова про їжу, щоб так готували і годували в походах - це казка, меню різноманітне, апетитне і смачне. Якщо в перші декілька днів ми не все з'їдали, то потім все поглиналось за милу душу. Хлопці молодці!!!

Vladim


 

корпоративний тур: Вихідні на річці
дата: 1-2.08.2009

Навіть не підозрювали, що в Україні є такі живописні та незіпсовані людиною місця! Хвилювалися, щоб все пройшло добре, адже в сплав відправилися командою співробітників вперше – тому напередодні поїздки було багато запитань та прохань, проте прибувши на вокзал у Чортків, на нас вже чекали автобуси, протягом усіх вихідних організація поїздки була чудовою – наша подяка всій команді організаторів на чолі з Юлею
Особлива подяка інструкторові Петру Андрієвичу, який впродовж усього сплаву не тільки гріб веслами більше всіх, але й без зупинки розповідав історії, легенди, цікаві факти та навіть анекдоти про тамтешню місцевість!! 
Їжа була смачною, вода теплою і погода гарною! Про природу навіть не йдеться. Ще раз усім дякуємо, надіємось Сплав по Дністру стане гарною літньою традицією в нашій компанії. 

Команда Platinum Bank, м. Київ


 

тур: П'ять днів у казці
дата: 20-24.07.2009

Екіпаж бойового судна "Грізна морква" щиро дякує організаторам туру та особисто пані Оксані за чудовий відпочинок, смачну їжу, цікаві легенди та за все інше (пісні-танці....). Отримано міцний енергетичний заряд на майбутнє. Сподіваємось до наступної відпустки вистачить..))

Pasha, м. Київ


 

тур: П'ять днів у казці
дата: 20-24.07.2009

Також хочеться подякувати організаторам всього клубу за можливість такого відпочинку. Відношення ціна-якість дуже важливе значення у будь-якому міроприємстві, а догодити кожному, це взагалі не МОЖЛИВО, проте колективу ОСТК це вдається. Оплески панове, оплески. 
Також ПРИВІТ всім нашим мореплавцям. зустрінемось на Черемоші.

Romashka22222


 

тур: П'ять днів у казці
дата: 20-24.07.2009

Дуже, дуже Велике спасибі організаторам за такий чудовий відпочинок. Чітка спланованість та піклування про "туристів" була, як для мене, легкою несподіванкою. Залишились тільки приємні враження, якими можна робити рекламу цьому турклубу

Lykasha


 

тур: Дністровський квартет
дата: 23-26.07.2009

Доброго дня! 
Я тільки днями повернувся додому, бо після сплаву ми з дружиною організували собі ще автомобільну екскурсію по замках та фортецях Західної України. Тому відповідаю з деяким запізненням. 
Що стосується нашого сплаву по Дністру, то вся наша компанія, а це 8 чоловік, одностайно виражає вашому клубу вдячність за чудову організацію нашого відпочинку. 
Я ще раз переконався, що Україна - одна з найчудовіших країн світу, що наша природа набагато яскравіша, колоритніша, заворожуюча, ніж де би то не було. 
Шкутильгає тільки сервіс, я маю на увазі, що в Україні ще, м'ягко кажучи, "шкутильгає сервіс" в цілому, в порівнянні з популярними курортами зарубіжжя. У вас сервіс на пристойому місці - в цілковитій відповідності з самою ідеологією активного відпочинку. Більше того, дуже добре, що у вас все "під ключ": в Тернополі зустріли, туди ж і доставили, готувати не потрібно, палатки-спальники є і т.д. і т.п.- одним словом, турист не повинен собі заморочувати голову в плані організації відпочинку. Це ваш дуже добрий козир! 
Не дивлячись на те, що ночували ми не в 5-зіркових готелях і харчувались не екзотичним продуктами, ми отримали велике задоволення від подорожі. Адже є щось набагато важливіше за їжу і комфорт - це душевний спокій і можливість бути собою в природньому оточенні, в оточенні близьких і дорогих тобі людей. 
Ви змогли забезпечити це! Браво! 
Ми вдячні клубу, який взяв на себе всі організаційні та побутові питання, пов'язані з нашою подорожжю (особливо ж вдячні жінки - за те, що на 4 дні ви звільнили їх від куховаріння і дали можливість дійсно відпочити). 
Та окрема подяка Петрочку Петру та його молодому помічнику Дімі! Нам з ними було надзвичайно комфортно, ми почувались як члени однієї команди, які ніби-то знайомі вже купу років! Професіоналізм і універсальність Петра викликає визнання і повагу! Якщо у вашому клубі всі інструктори такої ж кваліфікації, - у вас добрі перспективи. 
Ще раз велика подяка від ваших, постійних вже тепер, клієнтів з Києва та Львова!

Богдан Каплан


 

тур: Тиждень в каньйоні
дата: 6-12.07.2009

1. Враження. 

· Дуже сподобалось. 
· Навантаження помірні для нетренованих людей. 
· Програма сплаву побудовано добре. 
· Цікава і добре підготована екскурсійна програма. 
· Хороша організація. 
· Добра їжа. 
· Чудова робота персоналу: Андрія, Оксани, Василя. 
Дуже сподобалась екскурсія по Чорткову. Ми були самостійно тут двічі, але тільки під час цієї екскурсії побачили усі цікаві місця Чорткова. 

2. Зауваження і пропозиції. 

· Капітану катамарану більш жорстко керувати екіпажем. На нашому катамарані склалася ситуація, коли 2-є з 4-рьох гребців не хотіли переходити на інший борт, що рівномірно навантажувати руки при греблі. Тому у тієї пари гребців, яка опинилася не "незручному" борті, враження від сплаву трохи погіршалися. 
· На мою думку програма 7-денного маршруту не допрацьована. Термін сплаву штучно затягнутий на 1 день. Цей маршрут доцільно проходити за 6 днів: для останнього етапу від Устечка до Заліщиків досить половини ходового дня (тут роботи на 3-4 години). Оскільки фізичні навантаження невеликі, то півднівки в Устечку цілком достатньо. 
· Краще підготувати екскурсійну програму по Бучачу. Збільшити термін екскурсії (можливо, за рахунок екскурсії у Підзамочку). 
· В екскурсійну програму додати історичну довідку по Устечку. 
· Було б непогано додати екскурсію у Зарваницю, яка знаходиться недалеко від Бучача. (У цьому випадку 7-денний термін сплаву буде виправданий !)

Сергій та Людмила, м. Київ


 

тур: Тиждень в каньйоні
дата: 6-12.07.2009

…Любіть Україну у сні й наяву, 
Вишневу свою Україну, 
Красу її вічно живу і нову, 
І мову її солов’їну… 
Сосюра 

Так вже вийшло, що живучи в Києві, до цього липня Тернопільщина залишалася для мене незнайомкою. Та й була я на Західній Україні лише у Львові та Кам’янець-Подільську. За 7 днів нашої липневої подорожі для мене відкрився надзвичайно мальовничий та прекрасний куточок нашої країни. Моя відпустка скінчилась, але залишилися теплі спогади. 
Вокзал, збір групи. Їдемо, поки що незнайомці, до місця початку сплаву. По дорозі заїжджаємо в м.Бучач (оглядаємо руїни фортеці, бачимо ратушу, монастир), далі ще одне селище з руїнами фортеці та перший спільний перекус. Потрошки знайомство. Група склалася з людей, які приїхали з Дніпропетровська, Одеси, Києва, Олександр – з Білорусії. 
Приїхали до с.Нижньова, приготували спорядження – та вирушили по розпланованому маршруту. Сплав на рафтах по Дністровському каньону – це був справжній відпочинок, об’єднаний з природою. Ми йшли на рафтах та милувалися природою, фотографувалися, купалися, відпочивали, жартували, сміялися та й знову гребли далі. Увечері робили зупинку та розбивали табір. 

Наталя


 

тур: П'ять днів у казці
дата: 8-12.06.2009

Доброго дня!
Пройшов вже місяць з моменту нашого сплаву, але кожен раз при згадуванні про ці дні хочеться говорити дякую організаторам туру за чудовий відпочинок. Нас було всього лише троє (я, чоловік і дорослий син). Спочатку ми розчарувались, що так мало людей, проте згодом було враження VIP - персон. Річка, ліс, тиша, екскурсії - все тільки для нас. Відпочинок від міста 100-відсотковий. А ще тебе годують по саме не можу і не хочу, чудово годують, і ти в цьому не береш участі. Повний кайф. Жінки мене зрозуміють. Таня, якщо колись Ви не зможете працювати інтсруктором, то прекрасно вийде бути поваром. Все було чудово, жаль тільки, що мало. Але хочеться ще.

Надія


 

тур: У країні фортець і водоспадів
дата: 6-8.06.2009

Добрий день! 
Хочу подякувати клубу за організацію чудового сплаву, а особливо інструкторам Петру, Іллі, Саші та Сергію. Хотілось би окремо подякувати Оксані за дуже смачне харчування та цікаві легенди. І ще подяка тому, хто розробляв меню! Все свіже, смачне і дуже багато солодкого.
Я вже не перший раз ходжу у водні походи і знаю як тяжко, коли всі стомлені, промокші від дощу, шукати дрова на вечерю, готувати їжу на всю группу, а потім ще драяти котли і розбирати свої речі.Тому Вам великий поклін, хлопці та Оксана! 
Із побажань на майбутнє хотілося б додати таке: 
1) перед сплавом на кожному катамарані провести інструктаж як правильно грести, табанити, що робити, якщо піде дощ та ін. 
2) у перший день ввечері можна було б зробити вечір знайомств з інструкторами і з групою, бо усі кучкувалися зі своїми знайомими, а одиночки так і бродили самі по собі; 
3) також можна організувати якісь ігри, наприклад, Мафію чи пограти у м'яч, бадмінтон; 
4) і останнє, мені, особисто, не вистачало посиденьок біля багаття. Було б добре, якщо б ввечері організували похід групи за дровами і посидіти біля вогню, поспівати пісень під гітару чи просто порозмовляти. 
Ще раз дякую усім, хто був причетний до оргазізації сплаву! 

Patriotka


 

тур: П'ять днів у казці
дата: 25-29.05.2009

Доброго дня, турклуб!  
Вибачайте, що так довго не писали! 
Сплав дуже сподобався! Це дійсно дуже гарний відрив від буднів та вид відпочинку. То ж ВСІ НА СПЛАВ!!! 
Сподобались декілька моментів: 
1. Сплав був поєднаний с невеликими екскурсіями та походами - це робить сплав більш інформативним та цікавим, додає вражень. 
2. Велике спасибі інструкторам (Тані та Саші), які розповідали про територію, яку ми пропливали, різні історії та просто анекдоти. 
3. Окреме спасибі Тані за кулінарію!!!! Кухня просто чудова, різноманітна та смачна!!! 
Єдине, що можна було б змінити, так це темп відповіді на питання через інет під час підготовки до сплаву. Так довго чекати неприпустимо! Так ви можете втратити багато потенційних клієнтів, незважаючи на те, що ваш турпродукт достатньо високої якості. 
Щасти вам! Можливо ще зустрінемось!

Anna


 

тур: П'ять днів у казці
дата: 25-29.05.2009

Добрий день! 
Від нашої сім'ї хочу сказати, що ми чудово відпочили. Дякуємо інструкторам Тані, Саші, а також Вам за прекрасну організацію. 
Ми мали змогу повністю розслабитися морально, забути про проблеми, відпочити від побуту і метушні великого міста. Завдяки інструкторам насолоджувались краєвидами, природою, гротами, печерами, палацами, не задумуючись ні про що - ні де дістати дрова і воду, ні де і з чого приготувати їжу. Окреме спасибі Тані і Саші від мене за витримку і терплячість))) А Тані ще й за смачну їжу (до сих пір дивуюсь, як вона так швидко встигає все приготувати на стільки чоловік?). Я відпочила від кухні - для мене це мало чи не головне у відпочинку)) 
Сподобались пісні, які Таня співала ввечері біля ватри. Ми отримали масу позитиву. Дуже приємно, що все було чітко налагоджено і організовано.

Олеся, м. Київ


 

тур: П'ять днів у казці
дата: 25-29.05.2009

Всім привіт! 
Приєднуюся до теплих подяк та вражень своєї сестрички. Мені також наша мандрівка надзвичайно сподобалась, взагалі люблю всілякого роду водойми, а ще більше в них поплавати.
Цікаво було відкрити для себе рафтинг, нехай і на спокійній воді (поки що, повправлятися в керуванні рафту та катамарану синхронним веслуванням нашої компанії (думаю в нас непогано виходило, на раз-два-раз-два)). Коли змучувалися, то просто складали весла і пливли собі по течії, засмагали, плавали, балділи, хіба ще не літали як ті чаплі. Мізки добре провітрилися від міської метушні, різних турбот та електромагнітні хвиль. Словом, знайшов для себе ще один чудовий спосіб відпочинку. 
Дністровський каньйон вразив та здивував, відвідані нами місця стали ще цікавішими завдяки розповідям Тані та Саші, за що вам велике спасибі! Цікаво було поспілкуватися з новими людьми, пограти в різні забавки, чи просто поспівати. Наступного року обов'язково попливемо другою частиною каньйону! 
Світанковий Дністер, хоч і не зрівняється з горами, все одно казковий по-своєму, пару разів примушував себе встати вдосвіта і побачити ще більше, ніж інші. І таки не дарма, зробив декілька вдалих кадрів, та отримував додаткову підзарядку спраглій душі. З того всього навіть забув, де саме ми ночували другого дня, бо випереджали графік на десяток кілометрів.
Ще раз дякую за все! Тож ще побачимося на Черемоші, чи просто на стежках України. Щасти Вам! 

 

Sailor


 

тур: П'ять днів у казці
дата: 4-8.08.2008

Хочемо висловити найщирішу подяку організаторам мандрівки по Дністру! Особлива подяка Юлі, яка заспокоїла по телефону своїм щирим сміхом, запевнивши, що хоча повінь ще і не закінчилася, але "дохлі корови річкою не пливуть, а всі джерела цілком придатні до пиття"! Все склалося чудово з самого початку, вранці, по прибуттю до Чорткова ми зрозуміли, що попали до людей, які люблять свій рідний край, знають його історію та вміють дуже цікаво розповісти про нього. До речі, компанія, яка зібралась на сплав, теж була чудова, здається, знав їх багато років і ось всі разом вирішили вирушити у "екстрім-тур". Мабуть, є така закономірність, до таких турів, про який іде мова, їдуть люди з близьким складом душі і в результаті подорож справляє найкращі враження.

Вікторія, Віктор та Льоня


 

тур: П'ять днів у казці
дата: 4-8.08.2008

Привіт усім.  
Повірте, плавати на катамаранах по Дністру - це круто!!! 
Я була на сплаві "5 днів у казці", що проходив 4.08.08-8.08.08. Враження... просто немає слів!!! Це були незабутні, чарівні, неймовірні, дійсно казкові 5 днів і 4 ночі. 
Спочатку - дуже цікава екскурсія по містечкам Чортків і Бучач - респект Андрію №1, далі - пригоди на катамаранах, чудові краєвиди каньйону, зупинки біля всіх водоспадів, печер, прекрасне селище Коропець, Червона гора - все дуже, дуже цікаво - респект Андрію №2. 
Якщо чесно, трошки хвилювалась, бо поїздка співпала з повінню. По телеку тоді такі жахи показували! Але мене заспокоїла Юля - респект їй - і я жодного разу, жодної хвилини не пожалкувала, що все ж поїхала. 
Що стосується "сервісу" (вибачте, не можу підібрати іншого слова) - все на рівні "5 зірок": намети нові, спальники теплі, каремати м'якенькі. Їжа натуральна, корисна і просто смачнюча, зовсім не сзожа на ту, що готують в домашніх умовах - респект Оленці. А знаєте, вода з джерел також має свій неповторний смак, вона дуже холодна, чиста і, здається, має більшу густину. 
Це був мій перший сплав, перший досвід ночівлі у наметах, тому щось додати чи відняти з програми я просто не можу. На мій погляд, все збалансовано, всього вистачає. 
Дуже дякую команді Турклубу за цю п'ятиденну казку!!!!!!!!! 
Тепер вже хочу сплавитися по Південному Бугові, потім по Черемошу. Так що до зустрічі наступної весни.

Primo4ka


 

тур: Тиждень в каньйоні
дата: 13-20.07.2008

По-перше, хочу подякувати усім, хто приймав участь у сплаві (13.07.2008-20.07.2008), і особливо нашим інструкторам Тані, Тарасу, Михайлові та Юлі, яка довго терпіла нас, поки ми не дали остаточної відповіді та поки збирали команду! 
Ну а тепер про сплав! Єдине, що мені не сподобалося у сплаві – так це те, що його було замало!!!!:) Як би я хотів так сплавлятися хоча б місяці три, чотири, це по скромним підрахункам, а взагалі, з такою командою можна сплавлятися все життя!!!;) Дуже сподобалася природа, ці ліси, гори, це просто захоплююче!!! Особливо Червона гора з іншого боку від табору. Навіть ті дощі, які нас супроводжували майже половину сплаву, додали різноманіття та трохи адреналіну (особливо, коли прийшлося на байді вдвох гребти проти потужного вітру, наздоганяючи рафти). Дуже сподобалися прогулянки до печер на другий день, та прогулянка на дньовці. Та взагалі все сподобалося дуже-дуже!!! Ще раз усім щиро ДЯКУЮ!!! Наступного року чекайте нас на сплав по Черемошу!!!;) 
Команда із Дніпропетровська!;) 
P.S. Тим, хто хоче піти у похід, або сплавитися, але ще вагається, раджу не вагатися, а збирати команду і вирушати у подорожі з клубом!!! Не пожалкуєте!!!;)

Piligrim


 

тур: П'ять днів у казці
дата: 13-17.08.2007

Доброго дня. 
Хочу висловити подяку всім організаторам сплаву по Дністру (13-17.08.07),а особливо хочеться подякувати нашим інструкторам: Андрію(Анархія),Сашкові та Тані за професіоналізм, порозуміння та щиру українську гостинність. Все було просто чудово, погано тільки, що все хороше минає дуже швидко... 
Привіт також всій нашій команді, а особливо — команді «ВЕСЕЛОГО» катамарану. 
Шануймося,бо ми того варті! Можливо ще зустрінемось...

Scrab


 

тур: Тиждень в каньйоні
дата: 11-17.08.2007

Всім привіт, а особливо привіт нашій групі, яка сплавлялась з 11 по 17 серпня під керівництвом Ігоря Вознюка: Ксюші, Лєнчику, Оленці, Ігорю, Діані і Денису.
Емоції і враження просто переповнюють і хочуть вирватись назовні. Мені сподобалось абсолютно все – ріка, гори, водоспади, організація нашого активного відпочинку, гумор інструкторів і кулінарні здібності Оленки. Дальше дощ, який підмочив весь наш одяг, сприймався як атракціон. В голові не виникло ні одної думки про роботу, яких-небудь труднощах чи проблемах. Мозок повністю переключився і налаштувався на хвилю свіжого вітру.
Н е хочу довго розпилятись, тому що все одно таке словами не виразиш. Це просто потрібно відчути на собі.
Команда в нас була просто супер! До сплаву ніхто нікого не знав, зате після ми стали згрупованою і дружною компанією, дуже не хотілось розставатись.
Цікаву особливість замітили всі учасники сплаву – час біг по-особливому швидко, але по насиченості подіями, здавалось, сплав тривав набагато довше, ніж тиждень. Ніби попали в інший вимір.
Рекламу турклубу робити не буду, тому що професіонали реклами не потребують. :D

NOVA


 

тур: П'ять днів у казці
дата: 16-20.07.2007

Доброго дня! 
Хотіла б залишити свої відгуки про сплав по Дністру 16-20.07.2007 року: ПРОСТО СУПЕР!!! Почнемо з ріки: яка є просто дуууууже гарною, і, що для мене особисто дуже важливо, має на своїх берегах мінімум ознак присутності людини. Така собі мандрівка в "загублену землю". За 5 днів накопичуєш в своїй пам"яті величезну кількість естетичних вражень і, приїхавши додому, ще кілька днів "виплескуєш" їх на всіх оточуючих - хочуть вони того, чи просто є випадковими жертвами (ну, принаймі так було в мене). Ще й всякі чаплі різнокольорові (сірі, чорні і білі), і лелеки, і ластівки над головали літають - це додає своє і відчуваєш себе на лоні Матінки-Природи. З ранку, трапляється, річкою "повзе" туман - видовище просто магічне і нереальне. Ввечері нам щастило бачити зорі. Сам процес сплавляння: помірні фізичні навантаження, які, безперечно, дуже корисні для здоров"я, ще й дууууже сприяють моральному відпочинку - всякі дурні думки, стреси і перевтому, накопичені за місяці життя і роботи в місті як рукою знімає.

Tourist_79495


 

тур: Вихідні на річці
дата:7-8.07.2007

А ми сплавлялись 7-8 липня по Дністру. Зібрали компанію з 11 людей, і відправились (для багатьох із нас вперше) сплавлятись. Це було НЕЗАБУТНЬО!!!! Народ, який все ще сумнівається – їхати чи не їхати в подібного роду подорож – не думайте ні про що!!! Обов’язково відправляйтесь!!!! Це ніби декілька днів із другого життя. Ми часто їздимо екскурсіями чи своїм ходом по Україні, часто ночуємо в наметах і варимо куліш, тому нас важко здивувати. І, не дивлячись на це, ми були здивовані і вражені.
Дякую Петі і Тані (Танюша, твою їжу наші хлопчики будуть пам’ятати ще довго :-)) Дякую за участь в грі “крокодил» :-) Дякую вам за таку організацію, м тепер всім знайомим будемо рекомендувати Вас. А ще обов’язково відправимось слідом за Вами весною по Черемошу.

Natalia


 

тур: П'ять днів у казці
дата: 3-7.07.2007

Пройшов майже тиждень з кінця сплаву. Тепер, гадаю, враження від нього стали справжніми, дозріли так би мовити. Спробую щось згадати. По-перше, представлюсь. Звуть мене Слава, я з Києва. На сплав їздив із своєю дівчиною, її звати Ксю. Писати буду свої думки, але це переважно і думки Ксю також. Нахвалювати та брехати не хочу. Так от, казки не було. Ну того я й не чекав. Докоряю тільки собі. Трохи постарів уже, не те сприйняття. Ех, майже третій десяток. А де ж тоді були 5 днів? Відповім – на доброму активному відпочинку. 
І розпочався цей відпочинок з невеличкого здивування, коли замість обіцяного катамарану побачив рафт (катамаран з технічних та організаційних причин чомусь не змогли доставити). І скажу чесно, я задоволений, що так сталося. Хоч на катамарані і не їздив, але гадаю, що на рафті краще. Не знаю як пояснити, але краще! 
Що запам’яталось у перший день. Печера. Був у перший раз у житті в печері так глибоко. Пройшли метрів 30-40 до кінця. Мало. Неначе як почали розгоняться і в стіну врізались. Хотілось іти вперед. Але нічого не поробиш. 

GNS


 

тур: Вихідні на річці
дата: 9-10.06.2007

Туристи з Луцька висловлюють щиру подяку клубу за організацію відмінного відпочинку на Дністрі. Нам сприяло все: погода, настрій і особливо непідкупна щирість і величезний оптимізм та енергія нашого інструктора Андрія та куховарна майстерність Тані. Навіть тільки для спілкування з вашими фахівцями є зміст замовляти у вас тури (як виявилось ціна повністю відповідає якості :D ). Ще раз дякуємо.

Yava


 

тур: Вихідні на річці
дата: 2-3.06.2007

Сплавлялись з 2-3 червня цього року. Один день лупасив дощ, в інший пекло сонце, але я хочу сказати, що мені особисто та решті групи (36 чоловік) всім дуже сподобалось!!! 
Інструкторам РЕСПЕКТ І УВАЖУХА !!! 8) 
PS: Буде можливість, обов'язково покатаємось ще!

Serj


 

тур: Вихідні на річці
дата: 2-3.06.2007

Добрий день!
Велике Вам дякую за прекрасні вихідні, хороший настрій і найприємніші спогади! Сплав дуже-дуже сподобався. Все було чудово. Найкращий інструктор - це Петя!!!!!! Приносиму йому свою велику людську подяку! Пропоную його нагородити в розмірі подвійної оплати і медаллю!!!! :-) :-)
Годували дуже смачно! Тані - дякую! Молодчина!
Все було на найвищому рівні! Після такого - їхати закордон зовсім не тягне! Відпочивайте в Україні!

Наталя, м. Київ