EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Spring tours 2018: rafting on the Cheremosh, hiking in Carpathians, rafting on the Dniester

Ви ще не вирішили, як провести травневі свята 2018? Для того, щоб відпочинок вдався, його потрібно планувати заздалегідь. Не можете придумати, куди поїхати та чим зайнятися? Пропонуємо спробувати активний відпочинок та обрати тури на травневі свята, які принесуть вам море вражень. Ви швидко забудете про всі негаразди та проблеми і віддалитеся від метушні міста.

Тури на травневі свята

Рафтинг на Чорному Черемоші

Найбільше вражень та адреналіну під час рафтингу можна отримати весною, коли гірські річки мають високу воду. Рафтинг на травневі свята, коли в горах починає танути сніг, екстремальний та цікавий. Вас чекають рафтинг-тури з нашого табору на річці Чорний Черемош.

Незабутні емоції гарантовані всім, хто буде сплавлятися та проходитиме пороги гірської річки на катамарані, рафті чи байдарці. Рафтинг на травневі свята подарує вам драйв. Допоможуть у цьому наші досвідчені інструктори.

Рафтинг на травневі свята

Відпочинок в травні особливий і тим, що окрім сплавів багато турів комбінуються із походами в гори – це піший похід в урочище Гаджина, або прогулянка Гринявськими полонинами. Більш досвідченні можуть вийти на Говерлу та Піп Іван Чорногірський.

Сплави по Дністру та Південному Бузі

Сплави по Дністру на травневі свята 2018 – це чудова можливість активно відпочити, засмагнути, накупатися і отримати позитивні емоції. Чим так сильно сплав на рівнинній річці приваблює туристів?

В першу чергу, це мальовничі краєвиди, які можна спостерігати протягом мандрівки. Також ви зможете побачити багато цікавих місць, адже часто тури поєднують сплав та екскурсії. За декілька днів окрім сплаву ви відвідаєте водоспади, архітектурні пам’ятки та археологічні родзинки різних регіонів.

Сплав на Дністрі

Гострі відчуття на травневі свята подарує рафтинг на Південному Бузі. Стрімкі пороги, але спокійна течія річки, фантастичні краєвиди, активний відпочинок, засмага та багато вражень – все це ви гарантовано отримаєте на сплаві.

Піші походи в Карпати

Саме весною в Карпатах можна побачити унікальні краєвиди засніжених вершин найвищих гір та схили, на яких вже з’являються квіти та зелень. Піші походи в Карпати відзначаються тим, що окрім казкових краєвидів, туди манить атмосфера, яка панує протягом всього походу. Мова йде про відчуття свободи на високих пагорбах, ночівлю в наметах, збирання дрів та приготування їжі, а також вечірнє вогнище та казкове небо вночі.

Походи в травні

Ви можете обрати для себе найкомфортніший варіант походу: радіальні виходи у гори з місця ночівлі та піші походи з наметами та рюкзаками. Мова йде про сходження на Говерлу та Піп Іван Чорногірський, або ж похід хребтами Кукуль та Кострича, чи масивом Горгани.

Для того, щоб комфортно себе почувати при різних погодних умовах, варто уважно ознайомитися з переліком спорядження для гірських походів.

Травневі сплави по Збручу та Случі

Сплав по Збручу та Случі принесе вам не менше задоволення, як рафтинг гірськими річками. Ці тури передбачають цікаву програму – окрім сплаву ви побачите руїни фортець, стіни замків та береги Каньйонів.

Засумувати там не вийде, адже незважаючи на те, що річка рівнинна, характер її доволі динамічний, наявні часті повороти,  шивери і перекати. Не менше вражень залишить мальовнича місцевість.

Сплав на Случі

Травневі свята у печерах

Для тих, хто хоче отримати нові емоції і спробувати щось цікаве, обов’язково потрібно відвідати тури на травневі свята в печерах. Одягнувши ліхтарик та спеціальний одяг, разом з досвідченим інструктором ви обійдете самі цікаві місця печери Млинки та Угринь. Окрім екскурсії в печери ви зможете відпочити в комфортній Спелеохаті з смачним харчуванням.

Важливо!

Ми радимо для вас заздалегідь планувати подорож, адже на травневі свята квитки на транспорт розкуповують дуже швидко. Забронювати місце на травневі свята 2018 в Карпатах можна буде вже зимою, тому не втратьте можливості активно відпочити!