EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Spring tours 2017 in Ukraine: rafting on the Cheremosh, hiking in Carpathians, rafting on the Dniester

Сходить сніг й теплішає. Час подумати про відпочинок тим паче, що травень потішить великою кількістю вихідних, а це чудовий шанс вирватися із метушні міста й відпочити. А що може бути краще за просто відпочинок? Вірно – активний відпочинок.

Рафтинг на Черемоші

Рафтинг на Чорному Черемоші

Рафтинг у Карпатах може сподобатися, або дуже сподобатися – так стверджують ті, хто хоча б раз спробував цей вид активного відпочинку. Початок травня – найкращий час, щоб підтвердити цю теорію, адже Черемош ще досить повноводний і водночас майже по літньому світить сонце. Тож вир адреналіну та емоцій гарантовано не лише початківцям, а й тим, хто не вперше обрав для себе сплав на катамарані, рафті чи байдарці.

Рафтинг тури на травневі свята цікаві й тим, що їх можна доповнити пішими походами. Початківці можуть спробувати піший похід в урочище Гаджина чи прогулятись Гринявськими полонинами, буваліших зацікавить сходження на Говерлу та Піп Іван Чорногірський. У цьому роцы актуально:

Календар рафтинг-турів на квітень
Карпатські вершки 
(сплави + сходження на Піп Іван)
4 дні 2400 грн

27-30 квітня
29 квітня - 2 травня
1-4 травня
6-9 травня

Карпатське родео
(сплави + прогулянка в гори)
3 дні 1900 грн

29 квітня - 1 травня
30 квітня - 2 травня
3-5 травня
6-8 травня
7-9 травня

Рафтинг + трекінг: Черемош + Говерла
(сплави + сходження на Говерлу)
 3 дні 2150 грн
 6-8 травня 

СУПЕРЗНИЖКА -15% на заїзди в період 3-5.05: тур Карпатське родео (3-5.05) - 1615 грн, тур Гуцульський адреналін (3-4.05 та 4-5.05) -1235 грн

 

походы по карпатам

Сплави по Дністру та Південному Бузі

Травневі свята – чудовий час, щоб здійснити сплави по Дністру, адже весна вже повноправно вступила у свої права, але ще не має палючого літнього сонця. І хоча можливості купатись та засмагати, як влітку, у вас швидше за все не буде, нудьгувати також не доведеться.

Тим, кому поки що бракує досвіду та відваги, щоб спробувати рафтинг у Карпатах пропонуємо сплав по Південному Бугу. Рафтинг на Південному Бузі - це поєднання спокійної течії й бурхливих порогів, гарантуємо веселий, активний відпочинок та чимало несподіванок. 

Дністровський квартет  4 дні 2300 грн
29 квітня - 2 травня
6-9 травня
Три дні на Південному Бузі  3 дні 1950 грн
29 квітня - 1 травня
6-8 травня

Сплав на катамаранах та рафтах по Дністру чи Південному Бузі - гарний спосіб весело й активно відпочити й знайти нових друзів.

 

сплави по дністру

Піші походи в Карпати

На думку поціновувачів активного відпочинку люди діляться на дві категорії: на любителів гір й на тих, хто у горах ще не був. Піші походи Карпатами на травневі свята – чудова можливість відчути себе першопрохідцями й пройтися стежками карпатських хребтів, що прокидаються після довгої зими, побувати у місцях де людська нога не ступала з минулого року. Весняні походи в Карпати це ланцюжок контрастів природи, погоди та людських можливостей: сніг на найвищих вершинах й вкриті крокусами полонини, літня спека вдень та приморозки вночі.

Походи по Карпатах на травневі свята мають 2 формати: радіальні виходи у гори з місця ночівлі, спорядження залишається у базовому таборі (сходження на Говерлу та Піп Іван Чорногірський) та лінійні чи закільцьовані піші походи з наметами та рюкзакама (похід хребтами Кукуль та Кострича, масивом Горгани).

 

Комбінований похід: Весна у Карпатах 8 днів 4030 грн
29 квітня - 6 травня 
Піший похід: Кукуль-Кострича 4 дні 1700 грн
29 квітня - 2 травня
Похід в Карпати:урочище Гаджина+рафтинг 4 дні 2430 грн
6-9 травня
Триденний Горган
3 дні 1500 грн
6-8 травня

Якщо Вас лякають примхи погоди й все ще сумніваєтесь чи варто обирати відпочинок у Карпатах на травневі свята, хочемо сказати - варто, адже, не буває поганої погоди, буває не вірно зібране спорядження. Детально про перелік спорядження для гірських походів читайте тут.

Травневі сплави по Збручу та Случі

Любителям водного відпочинку пропонуємо розширити географію маршрутів й спробувати сплави по Збручу та Случі. Мальовнича місцевість Надслучанської Швейцарії та Подільських Товтр, рівнинний, спокійний характер обох рік роблять рафтинг на Збручі й Случі цікавим не лише для веселих компаній молоді, а й для сімейного відпочинку. Адже попри свою активність тури на Збруч та Случ залишаються безпечними.

Сплав по Случі 3 дні 2000 грн
29 квітня - 1 травня

сплав по случі

Травневі свята у печерах

Травневі свята у печері глибоко під землею… Гадаєте моторошно і холодно? Комфортно й тепло  – скажемо ми. Не вірите? Відчуйте себе спелеологами й переконайтеся у цьому. Комбіновані тури з відвіданням печери Млинки та Угринь, проживанням у нашій Спелеохаті та смачним харчуванням.

Важлива інформація

Враховуючи, що початок травня багатий на вихідні, бажання відпочити виникає ледь не у кожного українця, тож квитки на потяги розходяться майже з реактивною швидкістю. Аби провести ці вихідні не в звичній атмосфері великого міста, а десь високо в горах, глибоко під землею чи на воді, радимо планувати мандрівку заздалегідь й подбати про квитки. Бронювання на весняні тури в Карпати розпочнеться вже у лютому, тож не прогавте свій шанс відпочити активно.

N.B. Рафтинг тури по Чорному Черемошу та піші походи у Карпати стартують здебільшого у Івано-Франківську (Ворохті), сплави по Дністру, Збуручу та Случі в залежності від маршруту мають старт у різних містах.