EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

New Year Tours 2021

Ще декілька місяців і  ми святкуватимемо прихід Нового 2021 року. Як показує досвід про святкування варто задуматись заздалегідь. Ми пропонуємо ламати стеоретипи. Замість надокучливих столів з шаленою кількістю страв, переглядів «голубих вогників» та інших програм лежачи на улюбленому дивані, пропонуємо зустріти Новий рік в горах.

Деякі з людей  вже давно виробили традицію зустрічати Новий рік в Карпатах, а хтось ще не може наважитись. Ви можете з’їсти мандаринку і випити келих ігристого споглядаючи мальовничі панорами гір та лісів. Або ж підкорити вершину та знайти саме ту зелену новорічну красуню, яка росте вже десятки років, милуватись сніговими вершинами, відчуваючи дух свята на природі. Отож, цього року ми пропонуємо такі Новорічні тури 2021.

Говерла-Буковель-Драгобрат (Комфорт)
Почати Новий рік в Карпатах активно – це завжди хороша ідея. Цей зимовий тур потребує середньої фізичної підготовки. В нашому Новорічному турі ви зможете піднятись на Говерлу, на вершину Близнюки або ж виїзд на Драгобрат, ну і звісно передбачений гірськолижний відпочинок в Буковулі. Лижні катання на Новий рік це те що обов’язково потрібно зробити відвідавши Карпати взимку.

 


Новорічні Млинки + Угринь
Хочеться екстремальних вражень на Новий рік? Пропонуємо досить цікавий та бюджетний відпочинок в печері Млинки. Зустріти Новий рік під землею – вам точно сподобається. Враження залишаться на все життя, а емоції ми гарантуємо. Цей новорічний тур підійде як гучним компаніям, так і сімейним парам. Про інструктаж та техніку безпеки подбають наші досвідчені інструктори, а ще будемо ласувати смаколики та питай чай, будуть конкурси та інші веселощі.

 

Зимові тури в Карпати

Житло в Карпатах на Новий рік

Скітур на Піп Іван

Різдво в Карпатах - Верховина

Похід на Гаджину