EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Відпочинок у "Нашій Спелеохаті" для школярів та студентів

Запрошуємо школярів та студентів під час літніх канікул провести декілька незабутніх днів у спортивному будиночку "Наша Спелеохата" на хуторі Млинки, поблизу с. Залісся, Чортківського району.

Відпочинок в "Нашій Спелеохаті" - чудовий варіант організувати активне та веселе дозвілля подалі від великих міст, шляхів та промислових об’єктів, на віддаленому хуторі, в оточенні лісів, полів та лук. Тут навколо панує пишна рослинність, а заворожуючу тишу та спокій порушує тільки пташиний спів і дзижчання комах.

За період відпочинку ви зможете:

  • відвідати приватне господарство – побачити корову, свиней, гусей та курей, спробувати подоїти корову і одразу ж покуштувати свіжого молока, відшукати яйця прямо з курячого гнізда
  • здійснити тривалу пішу прогулянку лісом, побачити ведмедів та кабанів у вольєрі
  • ближче познайомитись із конями: погодувати, погладити, покататись на коні та на возі
  • покупатися у ставку
  • пограти у футбол, пляжний волейбол, фрісбі та інші рухливі ігри
  • здійснити кілька екскурсій різними маршрутами печери Млинки  та відвідати печеру Угринь
  • поїхати на екскурсії до Чорткова, Джуринського водоспаду, руїн замку у Червонограді та Скалі-Подільській, Кам'янця-Подільського і Хотина
  • пограти квест на пересіченій місцевості з орієнтуванням на карті, пошуком цікавих місць та призами

Тож сміливо можете планувати у нас відпочинок тривалістю від 2-х днів і до тижня.

Умови проживання:

Спортивний будиночок "Наша Спелеохата" із двома кімнатами, забезпеченими багатомісними ліжками-нарами.

У Спелеохаті є дві кімнати, місткістю 14 та 18 осіб, тобто загалом можемо комфортно прийняти 32 осіб. У кожній кінмнаті є окремий вхід та кухня з усім необхідним для приготування їжі, душ та туалет у приміщенні. Також в будинку є велика їдальня, де усі учасники можуть одночасно розміститись за столом.
* Багатомісне двоповерхове ліжко типу "нари". Цей вид розміщення нами було визнано як найбільш відповідний спортивно-туристському духу печери Млинки. Нари збудовані з дерева та фанери, вкриті кількома шарами м'якого поліізолу та оббиті тентовою тканиною (ПВХ). Спати на "нарах" потрібно у спальнику.

У Спелеохаті є дві кімнати, місткістю 14 та 18 осіб, тобто загалом можемо комфортно прийняти 32 осіб. У кожній кімнаті - окремий вхід та кухня з усім необхідним для приготування їжі, душ та туалет у приміщенні. Також в будинку є велика їдальня, де усі учасники можуть одночасно розміститись за столом.

* Багатомісне двоповерхове ліжко типу "нари". Цей вид розміщення нами було визнано як найбільш відповідний спортивно-туристському духу печери Млинки. Нари збудовані з дерева та фанери, вкриті кількома шарами м'якого поліізолу та оббиті тентовою тканиною (ПВХ). Спати на "нарах" потрібно у спальнику.

Вартість проживання:
- на одну-дві ночі – 60+20 грн (зі спальником і душем) за ніч
- на три ночі і більше – 40+15 грн (зі спальником і душем) за ніч

Харчування:

Ми пропонуємо такі варіанти:

1) самостійне приготування їжі – для цього є все необхідне: кухня, посуд, гаряча вода
2) самостійне приготування + замовлення кількох місцевих страв (налисники, вареники, деруни…)
3) повноцінне харчування – ми можемо забезпечити 3-4 разове харчування для різного бюджету із використанням місцевих молокопродуктів, яєць, овочів і фруктів.

Додатково оплачується:

  • робота вихователя/аніматора - 500 грн/день (входить харчування, проживання, доїзди)
  • робота окремого медика - 500 грн/день (входить харчування, проживання, доїзди). На загальних підставах відвідувачі можуть розраховувати на медичне консультування у фельдшерсько/акушерському пункті в с. Залісся (хутір Млинки є частиною села Залісся), районна лікарня знаходиться на відстані 20 км у м.Чортків.
Звертайтесь до менеджера з прийому замовлень з приводу розробки програми та обрахунку кошторису для Вашого замовлення.