EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Kayaking in Kamyanets-Podilskiy

Запрошуємо на сплав на надувних байдарках по річці Смотрич в околицях древнього міста Кам'янець-Подільський. Сплав на байдарці каньйоном Смотрича - це нагода побачити місто із зовсім іншого ракурсу. Унікальне розташування Старого міста дозволяє розпочати і закінчити сплав практично в одній точці, сплавившись на байдарці навколо півострова. 

Розпочинається сплав від Замкового мосту. В залежності від рівня води (що регулюється гідроелектростанцією) та побажань учасників сплав можу відбуватись за трьома маршрутами:

1. Навколо Старого міста. Тут можна побачити безліч старовинних фортифікаційних споруд, ознайомитись з гідротехнічною системою захисту міста, побачити старовинні шлюзи, проплисти під височезним Новопланівським мостом, сфотографуватись на фоні скель смотрицького каньйону, та просто погребти мальовничою звивистою річкою.

2. Сарна, що біжить. Маршрут веде вниз по течії в напрямку Дністра. На байдарках за годину можна дійти до мосту "Сарна, що біжить". Сплав відбувається в більш дикій атмосфері, довкола височать потужні скелі каньону. Після подорожі можна оглянути старовинну дерев'яну Хрестовоздвиженську церкву на Карвасарах. 

3. Видрівка. Сплав вверх по течії вище міста, в сторону поселення Видрівка. Тут річка чистіша, на берегах розкинулись села, які здавна перебували під захистом кам'янецьких мурів. Тут колись працювали млини, виробляли порох, займались іншими ремеслами. 

 

Усе необхідне спорядження можна взяти напрокат

Уточнити деталі та домовитись про сплав можна за телефоном: +38 096 817 59 89

 

Більше фотографій про сплав на байдарках по річці Смотрич біля Кам'янця