EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Horse riding near Mlynky

катання на конях

Катання на коні в Млинках - чудовий варіант альтернативного відпочинку, для тих, хто набив надто багато синяків в печері або просто вирішив провести день надворі. Коні в селі невеликі, спокійні, звиклі до роботи. Це не кінний клуб, де все відбувається на високому рівні з високим рівнем цін. Натомість у вас буде можливість близько познайомитись з цією чудовою твариною, призвичаїтись до сидіння в сідлі, відчути смак верхової їзди, пофотографуватись.

Послуга доступна в двох варіантах:

Прогулянки з ведучим (коня веде господар). Це зручно для початківців, які не зовсім впевнено контролюють коня та тільки починають сидіти в сідлі. Пан Іван пояснить як сідати в сідло, як варто керувати конем і чого не варто робити. Тоді можна буде пройтись вулицями села чи прогулятись до лісу неподалік. Також варіант зручний для компанії з 2-4х чол, які бажають потроху посидіти в сідлі.

Вартість: 240 грн за 3 год (мінімальне замовлення)

Автономні прогулянки (коня контролюєте тільки ви) для більш досвідчених вершників, які впевнено тримаються у сідлі та можуть самостійно керувати конем. Інструктор їде поряд на іншому коні.

Вартість: 300 грн за 3 год (мінімальне замовлення), кожна наступна година - 70 грн

Наразі легко можна замовити одного коня. Замовлення двох коней для катання обговорюється додатково. Питайте про катання на конях у інструктора.

 

Фотоальбоми:

Що можна побачити біля Млинків - Дача Галілея, ведмеді, модрини тощо -> дивитись

Катались на конях у зимовому лісі -> дивитись

Кінний похід в Карпатах -> дивитись

 

У нас також можна замовити:

Катання верхи на конях біля Тернополя

Катання на конях в Карпатах

 

катання верхи на конях катання на коні

катання на конях

катання верхи на конях

катання на коні