EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Winter Holidays in the Carpathians

З кожним роком все більше українців під час новорічних канікул вибирають зимовий відпочинок в горах. Тривалі вихідні спонукають шукати альтернативу домашнім посиденьок або походів по ресторанах. А казкові засніжені гори чудово відповідають на цей запит.

Гірськолижний відпочинок в Карпатах - це відмінні курорти, сотні кілометрів якісних трас, нові знайомства, досягнення і незабутні емоції. Туристичні клуби забезпечують великий вибір зимових турів. Вам не важко буде підібрати варіант відповідний за часом, вартості та вашої фізичній форми. Якщо ви раніше їздили в Карпати тільки влітку і хвилюєтеся про те чи необхідна фізична підготовка, то можемо вас запевнити - безліч турів розраховані на початківців туристів, і ви без проблем знайдете відповідний варіант.

Лижі на ідеальній трасі або фрірайд по дикому схилі?

Вибирати трасу для спуску потрібно виходячи з вашого попереднього досвіду і бажань. Наприклад, Буковель часто вибирають новачки - люди які тільки освоюють майстерність катання на лижах або навіть лижнікі- дебютанти, для яких це буде перший спуск в життя. Велика кількість трас різного рівня складності і якісна робота інструкторів дозволяють досить швидко освоїти ази і починати практикуватися. Досвідчені лижники, які бажають більш крутих схилів часто вибирають Драгобрат. Це ще один з найпопулярніших гірськолижних курортів, який відомий складнішими схилами і фантастичними панорамними видами гір. Крім того, на Драгобраті часто катаються фрірайдери, яких не надихають підготовлені траси, для яких лижний відпочинок - це своєрідна можливість для самовираження. Якщо вам також хочеться залишити свій слід від лиж або сноуборду на свіжому снігу, тоді фрірайд на Драгобраті чекає на вас!

Альтернатива лижних спусків існує

Якщо спускатися по схилах на лижах вам все-таки не подобається, це зовсім не привід відмовитися від зимового подорожі в Карпати. Взимку в горах досить багато розваг, до яких варто придивитися ближче. Ось наприклад, декілька варіантів:

- Піші походи до вершин: активний трекінг з ночівлею в комфортних умовах - відмінне поєднання активностей, яке не вимагає ніякої спеціальної підготовки.

- Лижні походи в Карпати: пригода для сильних і сміливих - унікальна можливість прогулятися Чорногорою на туристичних лижах або в такому ж форматі підкорити гору Кукул.

- Альпсемінари: навчально-практичні зимові походи в гори, де теоретичні знання відразу ж закріплюються на практиці. З відпочинку ви повернетеся з сертифікатом, який підтверджує ваше навчання.