EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

What to choose for a beginner: an independent hike or an organized tour to the Carpathians?

Походи в Карпати є одним з кращих видів активного відпочинку. Гірські прогулянки, підкорення вершин і посиденьки біля багаття під зоряним небом - це чудовий спосіб відволіктися від щоденної рутини, забути про всі міські проблеми і відчути гармонію з природою і самим собою. Якщо ви поки не бували в Карпатах, у вас може виникнути цілком закономірне питання, а як буде краще - йти самостійно або пошукати організовані тури в Карпати?

Що вибрати початківцю туристу?

З плюсів самостійного походу можна назвати повну автономію - йду куди хочу і коли хочу. З іншого боку, той хто планує подорож самостійно, повинен розуміти, що всі питання що стосуються харчування, проживання та інші нюанси доведеться вирішувати самому - бронювати житло, домовлятися про харчування або ж нести намет з собою. Якщо ви віддасте всі організаційні питання туристичному клубу, вам не доведеться витрачати час на підготовку і переживати чи все ви взяли, чи всі продумали і розрахували.

Те ж саме стосується і маршруту вашого походу. Ви можете продумати його самостійно, що для новачків буває досить складно (навіть правильно розрахувати час переходів) або ж підібрати готовий тур, який вже протестований і гарантовано успішний.

Правильні розрахунок часу дуже важливий, якщо вас цікавлять походи вихідного дня. Для новачків однозначно кращим рішенням стане вибір туру від туристичного клубу. Досвідчені співробітники турфірми організовують ваш похід таким чином, що навіть за короткий час ви зможете побачити максимум цікавого, отримати свою порцію вражень і без проблем повернутися додому до початку робочого тижня.

Організований тур - це дорого?

Одним з важливих аспектів є ціна. Іноді здається, що, плануючи самостійний похід можна заощадити. Але все не так однозначно. Прикинувши приблизний бюджет вашого автономної подорожі варто переглянути і пропозиції туристичних фірм. Напишіть в пошуковому рядку Гугл запит: недорого Карпати. Ви побачите безліч бюджетних пропозицій від турклубів. Як же так, запитаєте Ви? Все досить просто. Завдяки тривалій співпраці з готелями і кафе, туристичні фірми отримують більш вигідні пропозиції, а великий досвід в оптимізації поїздок, дозволяють турклубам пропонувати своїм клієнтам дуже вигідні ціни. Таким чином, туристи за невеликі гроші (сума цілком порівнянна з витратами на самостійну подорож) отримують повний пакет послуг і ніяких хвилювань.