EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Tury na Novyy Rik 2020 22/5000 tours for New Year 2020

Відпочинок на Новий Рік, змушує завчасно бронювати готелі та новорічні тури. Тому що, для багатьох людей це улюблене зимове свято. Яке асоціюється з великою кількістю снігу, запахом мандарин та гірляндами, які блимають своїми яскравими вогниками звідусіль. Новорічні тури розходяться як свіжі пиріжки, вже в листопаді телефонуючи до  улюбленої  туристичної фірми можна почути що місць на новорічний відпочинок обмаль, а то й вже немає. Особливо новорічні тури в Карпатах, хіба може бути краще святкування Нового Року як не в зимових горах. Де завжди багато білосніжного снігу, який переливається мільйонами діамантів.

 Новий Рік в Карпатах 2020

Для всіх то хоче відсвяткувати Новий Рік 2020 в Карпатах буде цікаво дізнатись що, найбільш популярний зимовий тур в Карпатах займає лижний відпочинок. Серед усіх гірськолижних курортів в Карпатах звісно лідирує Буковель, місце де 60 км гірськолижних трас які зможуть зацікавити як новачків так і досвідчених прихильників зимового виду спорту.  Але якщо ваша душа прагне більш диких пригод чи можливо фрірайду, то гірськолижний курорт Драгобрат  зможе наповнити ваш зимовий відпочинок саме такими емоціями. Для тих хто любить зимові походи є можливість сходити на г. Близниця. На цьому список не закінчується, траси для катання можна знайти в Славську, Ворохті, Яблучниці та навіть в Верховині, самому серцю Гуцульщини. Для більш досвідчених буде цікавіше відвідати лижні походи, скітур.

Лижні походи в Карпати на Новий Рік 2020

Відпочинок в Карпатах не сходиться на лижах, санках та сноуборді. Серед новорічних турів для любителів екстриму найкраще підійде зимовий піший похід в Карпати. Але вони потребують не лише спеціального зимового спорядження, що вкрай важливо, ай фізичної підготовки.  Але вся фізична втома пропаде від духовного задоволення  яке ви отримаєте за допомогою такого зимового відпочинку.

Відпочинок на Новий Рік 2020

Якщо Новий Рік в Карпатах вже звичне діло, і ви хочете щось кардинальна інше,  Новий Рік в печері Млинки  Вас здивує.  Відчути новорічну казку в підземних лабіринтах, де все таке нове, цікаве й незвичне. Такий новорічний відпочинок принесе море нових емоцій, дозволить насолодитись красотами підземного світу, диво кристалами, рельєфними стінами творених тисячами років. Якщо бракуватиме адреналіну, інструктор обов’язково проведе цікавим та складним ходом.

 

Зимові тури в Карпати

Житло в Карпатах на Новий рік

Скітур на Піп Іван

Різдво в Карпатах - Верховина

Похід на Гаджину