EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Tours to Georgia: the pros and cons of organized tours

 

Грузія - країна сонця, гір і моря, смачних вин, гострої кухні і знаменитого гостинності грузин. Відпочинок в Грузії вважається досить колоритним. Сюди їдуть відпочити на морі, подужати підйом на Казбек, подивитися старовинну архітектуру і ознайомитися з давньою культурою країни.

Придбати тур в Грузію або подорожувати самостійно?
Тури в Грузію вже давно не дивина на ринку туристичних послуг. Щороку безліч туристів відвідують цю сонячну і красиву країну, привозячи додому яскраві враження, розкішні фото, вина, спеції і величезне бажання повернутися в Грузію ще хоча б раз.

Якщо Вам теж хочеться познайомитися з природними красотами і гостинністю грузинів, вас можна привітати - це відмінний вибір! Залишилося тільки вирішити питання - як їхати. Організувати свій тур в Грузію самостійно або скористатися послугами туристичної фірми? Обидва варіанти звичайно же мають свої плюси і мінуси. Спробуємо розібратися.

У разі самостійного подорожі, всі питання щодо авіаквитків, консульства, проживання та харчування доведеться вирішувати вам. Якщо є хоча б невеликий досвід вирішення подібних завдань - є сенс спробувати. Якщо ж ви раніше ніколи не займалися такими питаннями, напевно краще все-таки довірити їх рішення професіоналам - так буде менше турбот і шансів зіпсувати свій відпочинок.

Організовані тури в Грузію передбачають необхідність узгоджувати дату поїздки, маршрут вашої подорожі і бажані екскурсії. Вибирати по ходу поїздки - туди хочу, а туди не поїду - не завжди вийде. З іншого боку, в Грузії, без супроводу людини, який знає куди їхати і що дивитися, особливо робити нема чого. Відстані між пам'ятками досить великі, а без виразних пояснень зрозумілою вам мовою, дізнатися щось про історію обстежуваних історичних місць не представляється можливим. При самостійну поїздку, туристи користуються послугами гіда, якого вдалося знайти вже на місці. Що стосується якості цих послуг, це вже як пощастить.

Екстремальний туризм в Грузії
Окремо варто розглянути мету вашої поїздки. Якщо ви хочете оглянути архітектуру конкретного міста, познайомиться з кухнею і традиціями - тоді самостійну подорож має шанс бути успішним. Якщо ж ваші цілі більш амбітні і навіть екстремальні - активний відпочинок, трекінг, рафтинг або сходження на Казбек - тоді, супровід і підтримка досвідчених співробітників туристичної компанії бажана, а в деяких випадках просто необхідна.