EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Tours to Georgia

Колоритна Грузія сповнена пам'яток! Побувати в цій доброзичливій країні повинен кожен - і гурмани смачної грузинської кухні, і шанувальники давньої історії, і любителі ласкавого Чорного моря і піщаних пляжів, і фанати активного та різноманітного відпочинку.
До того ж, українським туристам для поїздки в Грузію не потрібна віза, необхідний лише закордонний паспорт. Інфраструктура цієї країни стрімко розвивається, а сервіс і туризм на хорошому рівні.
Наш туристичний клуб пропонує найпопулярніші туристичні тури в Грузію.

Трекінг-тури, піші походи в гори

Програми піших подорожей дуже насичені, комбінуються з екскурсійними поїздками, прогулянками, рафтингом і відпочинком на морі. За нашими маршрутами: Мцхета, столиця стародавньої Грузії. Такої кількості святих місць як тут, немає більше ніде в Грузії. Кафедральний собор Светіцховелі. За переказами, зодчому, який збудував цей храм ще в 11 столітті, відсікли руку, щоб той ніколи вже не побудував нічого кращого. А на краю кручі над вируючими річками Арагві і Кура стоїть монастир Джварі. На дереві Бажань зауважимо стрічки зі своїми мріями і бажаннями. Пройдемо схилами Північної Чаухі, спустимося в долину Рошка, після серпантину в Садзеле (3056 м) зупинимося в селі Джута. У хинкальную скуштуємо національних смакоти, в Степанцмінда побачимо церкву Собор Святої Трійці. Підкоримо Казбек (5033 м), Лайлу (4008 м), зійдемо до Уплисцихе, древньому місту в скелі. Кавказькі вершини хороші і для досвідчених альпіністів, і для початківців, тут багато легких маршрутів для піших походів і складних трас для трекінг-турів.

Рафтинг по річках Грузії

Сплави по гірських річках Грузії - незабутня пригода. Стрімка вода, високі гори, а навколо первозданна природа! Улюблена річка наших рафтеров - Ріоні, сплавляємось на надувних човнах і рафтах, в команді з досвідченими інструкторами і гідами. Найбільш повноводна ріка Закавказзя, з давніх часів відома нам як Фазис, річка потужна і бурхлива, з мінливим характером. У верхів'ї Ріоні мчить суцільним гірським потоком, з камінням, зламаними деревами, сходинками і метровими валами. У районі містечка Вони русло річки чисте, долина широка, вали зовсім невисокі. І знову перепони - бочки і валуни в каньйоні Мухлило, вигнутий каньйон біля цесі, тряска в Шараулі. Наші туристи заряджаються адреналіном, милуються чудовою природою, відвідують винні села, спускаються в печери, гуляють по древнім і сучасним грузинським містам, купаються в теплому Чорному морі, ночують в наметах, готують вечерю на багатті і знайомляться з місцевими традиціями.