EN
Schedule: Mon-Fri 9 am-6 pm

Southern Bug is the best place for rafting

У нас є чудова ідея як провести вихідні, свята або відпустку. Запрошуємо кожного на захопливий рафтинг на Південному Бузі! Південне сонце, бадьора водичка і розвесела компанія – що ще потрібно для гарного відпочинку?

Чому ми обираємо Південний Буг рафтинг?

Тому що

  • Сплави Південним Бугом безпечні, вода тепла, пороги нескладні,
  • Тури проводяться ціле літо, аж до самого вересня,
  • До нашого табору зручно добиратися звідусіль, з Києва, Одеси, Дніпра…

А ще на вас чекатимуть чудові краєвиди, заповідні місця гранітного Побужжя, екскурсії та прогулянки.

Веселі уїк-енди

Якщо часу обмаль, але хочеться активного, цікавого, та головне корисного, відпочинку – пропонуємо недовгі рафтинг-тури на вихідні дні.

Подорож розпочинаємо з Вінниці. Своїх туристів зустрінемо, нагодуємо, ознайомимо з правилами безпеки, підготуємо катамарани та почнемо сплав від селища Стрілчинці.

А там небачена краса – зелені пагорби, круті береги, закинуті греблі, а навколо гранітні скелі. Пливемо по річці, тренуємось на слаломному каналі, проходимо Печерські пороги, робимо зупинки попірнати, позасмагати, поблукати по тамтешніх місцях.

Вільного часу трохи більше?

Цілий тиждень на Південному Бузі

Вже досхочу покатаємось на байдарках, катамаранах, подолаємо всі водні перепони, пройдемо Київські пороги, цілий каскад Печерських порогів, впораємося із стрімким каналом.

Поблизу села Звониха оглянемо мальовничі скелі, там завжди тренуються спортсмени-альпіністи. Якщо пощастить й буде змагання, повболіваємо за спортсменів.

Сплав триває по звивистому Бугу, зверху над нами нависають скелі, береги потопають у зелені, крізь піщані намули, зелені острівці.

Допливемо до Брацлава, оглянемо дамбу. Трохи перешкод, перекатів, поворотів – і ми у Райгороді.

Дорогою до Вінниці зупинимось в Немирові. Цікаво глянути на давнє  скіфське поселення. До нашого часу збереглися зольники, землянки, господарські копанки.

Поблукаємо парком княгині Щербатової, послухаємо історії цікавої давнини.

А ще рибалимо, збираємо трави та ягоди, варимо смачну юшку, готуємо вечерю. Ставимо намети, розводимо багаття, граємо у футбол, пірнаємо зі скель, жартуємо, співаємо пісень.

Додому повертаємось з цілою купою фотографій, новими емоціями та незабутніми враженнями!

До зустрічі на Південному Бузі!